"Česká asociace ergoterapeutů", Praha IČO 62348451 - Obchodní rejstřík firem

OBCHODNÍ
REJSTŘÍK
ŽIVNOSTENSKÝ
REJSTŘÍK
STATISTICKÝ
ÚŘAD
KONTAKTY
ZDROJE
NÁZORY
UŽIVATELŮ
NABÍDKY
PRÁCE
VIZUALIZACE
VZTAHŮ
NÁZEV: "Česká asociace ergoterapeutů"
IČO:62348451
FORMA:Spolek
SCHRÁNKA:  fyjdcmh
ADRESA: Kloboučnická 1627/7, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha
MAPA: Firmy na stejné adrese - mapa
Kloboučnická 1627 Praha 14000

Kontakty "Česká asociace ergoterapeutů"

Poslední změny

a události "Česká asociace ergoterapeutů"

21.11.2015    Zapsán předmět vedlejší hospodářské činnosti: předmětem vedlejší hospodářské činnosti a možnými dalšími zdroji příjmu spolku jsou kromě členských a udržovacích příspěvků například dary, dotace a ...
21.11.2015    Zapsán způsob jednání: Za výbor jedná navenek jménem spolku kterýkoliv z členů výboru samostatně a v plném rozsahu běžné agendy, vyjma věcí výslovně ...
1.12.1994    Vznik společnosti "Česká asociace ergoterapeutů"

Obchodní rejstřík:   aktuální výpis |  úplný výpis |  vztahy osob |  předměty podnikání

Datum zápisu:
1. ledna 2014
Datum vzniku:
1. prosince 1994
Spisová značka:
L 6459 vedená u Městského soudu v Praze
Název:
"Česká asociace ergoterapeutů"
Sídlo:
Kloboučnická 1627/7, Nusle, 140 00 Praha
Identifikační číslo:
62348451
Právní forma:
Spolek
Účel:
Česká asociace ergoterapeutů (dále jen "spolek") je dobrovolnou profesní asociací ergoterapeutů a jiných osob působících v ergoterapii. Spolek vyvíjí činnost na celém území České republiky a spolupracuje s obdobnými právnickými osobami nebo jejich členy v zahraničí. 1. Spolek má tyto základní cíle: - propagovat a prosazovat rozšíření sítě pracovišť poskytujících ergoterapeutickou péči, - vyzvednout důležitost a nezastupitelnost ergoterapie v rehabilitaci osob se zdravotním postižením a jiným znevýhodněním každého věku, včetně domácí péče, - aktivně vystupovat v oblasti prevence a zdravotní osvěty v rámci ergoterapie - prosazovat ergoterapeutické postupy v péči o osoby se zdravotním postižením a jiným znevýhodněním tak, aby kvalita jejich života byla v maximálně možné míře povznesena, - vymezit úlohu ergoterapeuta v péči o osoby se zdravotním postižením a jiným znevýhodněním, včetně stanovení odpovědnosti ergoterapeuta v systému péče o tyto osoby, - garantovat a podporovat odbornou způsobilost svých členů, - v rámci možností napomáhat zvyšování standardu ergoterapeutických pracovišť, - spolupracovat při tvorbě koncepce systému vzdělávání budoucích ergoterapeutů a zvyšování kvalifikace ergoterapeutů, v rámci čehož spolek zajišťuje pořádání různých kurzů, vzdělávacích seminářů a odborných konferencí, - v rámci osvěty a propagace ergoterapie vlastním nákladem vydávat odborné publikace, sborníky z odborných konferencí a další vzdělávací materiály jak pro členy spolku, tak pro ostatní praktikující ergoterapeuty, - rozvíjet a kontrolovat dodržování etických pravidel ergoterapeuta členy spolku, - hájit profesní práva a zájmy členů spolku, - ve spolupráci s odbory hájit sociální a hospodářská práva členů spolku, - napomáhat v zajištění právní pomoci členům spolku ve sporech souvisejících s výkonem jejich povolání, - aktivně působit tak, aby práce ergoterapeutu byla odpovídajícím způsobem ohodnocena a za tím účelem mj. spolupracovat s příslušnými orgány při tvorbě sazebníku ergoterapeutických výkonů, - snažit se o dosažení mezinárodního uznání odborné kvality svých členů. 2. K dosažení cílů uvedených v bodě 1 spolek spolupracuje s obdobnými organizacemi či jejich členy a úřady nejen v České republice ale i v zahraničí.
Předmět vedlejší hospodářské činnosti:
Předmětem vedlejší hospodářské činnosti a možnými dalšími zdroji příjmu spolku jsou kromě členských a udržovacích příspěvků například dary, dotace a granty, případně výtěžky akcí pořádaných spolkem (zejména pořádání vzdělávacích akcí, odborných kurzů, konferencí). Prostředky spolku musejí být vynakládány obezřetně a maximálně účelně. Prostředky se vynakládají výhradně na úkony spojené s předmětem činnosti spolku, řádně podložené účetními doklady. Hospodaření se uskutečňuje podle ročního rozpočtu schváleného členskou schůzí
Název nejvyššího orgánu:
Členská schůze
Statutární orgán - výbor spolku:
prezident spolku:
 
JANA JELÍNKOVÁ
Dobrovského 1451, Kročehlavy, 272 01 Kladno
Den vzniku funkce: 4. prosince 2014
Den vzniku členství: 21. listopadu 2014
Počet členů:
5
Způsob jednání:
Za výbor jedná navenek jménem spolku kterýkoliv z členů výboru samostatně a v plném rozsahu běžné agendy, vyjma věcí výslovně uvedených v tomto článku. Členové výboru podepisují jménem spolku tak, že k názvu spolku připojí označení své funkce a svůj podpis. Prezident spolku může se souhlasem všech členů výboru udělit generální nebo speciální plnou moc k jednání za spolek dalším členům spolku nebo třetím osobám vyjma obstarání věcí výslovně uvedených v tomto článku. Členy výboru jmenuje a odvolává členská schůze spolku. Funkční období členů výboru je zpravidla tříleté, nestanoví-li v konkrétním případě členská schůze spolku jinak. V případě, že z jakéhokoliv důvodu zanikne mandát některého člena výboru, mohou zbývající členové výboru jednomyslně kooptovat na jeho místo náhradního člena do doby konání nejbližší členské schůze spolku, kdy jeho mandát bez dalšího zaniká. Výbor se schází dle potřeby na výzvu prezidenta nebo některého dalšího člena výboru. Výbor muže projednávat věci spolku rovněž korespondenčně. K přijetí rozhodnutí výboru, vyjma věcí výslovně uvedených v tomto článku, se vyžaduje souhlas alespoň tří členů výboru. Běžné vnitřní i vnější záležitosti spolku, vyjma věcí výslovně uvedených v tomto článku, vyřizuje prezident bez toho, že by k tomu byl povinen svolávat výbor. Výbor vede neveřejný seznam členů spolku, který není zpřístupněn. Výbor tento seznam členů spolku pravidelně aktualizuje. Výbor rozhoduje o nahlédnutí do seznamu členů spolku osobami dle ustanovení § 236 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, které nejsou členem spolku. K přijetí rozhodnutí výboru ve věci nahlížení do seznamu členů se vyžaduje souhlas alespoň tří členů výboru. V rámci svých pravomoci může člen výboru jménem spolku samostatně přijímat závazky do výše 20 000,--Kč. K přijetí závazku v rozsahu nad 20 000,--Kč do výše 100 000,--Kč je třeba souhlasu všech členů výboru, k přijetí závazku v rozsahu nad 100 000,--Kč je třeba předchozího schválení členskou schůzí spolku. K nakládání s nemovitým majetkem spolku je třeba předchozího souhlasu členské chůze spolku. Listina, kterou se tak činí, musí obsahovat úředně ověřené podpisy prezidenta a osoby pověřené členskou schůzí spolku k tomuto úkonu na základě jejího usnesení. Člen výboru muže kdykoliv i bez udání důvodu na svoji funkci rezignovat. Písemnou rezignaci je takový člen výboru povinen předat prezidentovi a v případě prezidenta některému z viceprezidentů spolku.
Rozhodčí komise:
předseda rozhodčí komise:
 
JAROMÍRA UHLÍŘOVÁ
Kbelská 622/11, Hloubětín, 198 00 Praha 9
Den vzniku funkce: 4. prosince 2014
Den vzniku členství: 21. listopadu 2014
člen rozhodčí komise:
 
EVA CHVÁTALOVÁ
Stínadla 1046, 584 01 Ledeč nad Sázavou
Den vzniku členství: 21. listopadu 2014
Počet členů:
3
Funkční období členů rozhodčí komise je tříleté. Předsedu rozhodčí komise volí členové ze svého středu na funkční období jednoho roku. Člen rozhodčí komise může kdykoliv i bez udání důvodů na svoji funkci rezignovat. Písemnou rezignaci předává člen rozhodčí komise prezidentovi. V případě, že z jakýchkoliv důvodů zanikne mandát některého člena rozhodčí komise, mohou zbývající členové se souhlasem všech členů výboru jednomyslně kooptovat na jeho místo náhradního člena do doby konání nejbližší členské schůze spolku, kdy jeho mandát bez dalšího zaniká. Rozhodčí komise se schází dle potřeby na výzvu předsedy. Rozhodčí komise může projednávat věci spolku rovněž korespondenčně.

Originál výpisu "Česká asociace ergoterapeutů" (výpis platných) v PDF


Aktuální výpis ze spolkového rejstříku - veřejný rejstřík "Česká asociace ergoterapeutů"

Tato stránka obsahuje aktuální výpis údajů firmy "Česká asociace ergoterapeutů". Údaje byly staženy 21. října 2017 z internetových stránek justice.cz dle IČO 62348451 a údaje ve výpise nebyly dle systému ARES do dnešního dne změněny.

Z důvodu ochrany osobních údajů nejsou na stránce data narození fyzických osob. Kompletní výpis včetně dat narození lze zobrazit po zadání IČO 62348451 na originální stránce obchodního rejstříku justice.cz.

Výpis z obchodního (spolkového) rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informativní hodnotu k datu uvedenému v záhlaví výpisu, nenahrazuje oficiální výpis z obchodního (spolkového) rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit u libovolného rejstříkového soudu, v jakékoli notářské kanceláři, na obecním či městském úřadě a na pobočkách pošty se službou Czech POINT.

Výpis obchodního (spolkového) rejstříku je také možné objednat online, například na adrese vypisyzrejstriku.cz nebo na Eshop Czechpoint.Seznam firem, subjektů podobného jména


Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují pouze údaje, které jsou ze zákona veřejné a které dle § 5 odst. 2 písm. d) zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění je možné zveřejňovat i bez souhlasu dotčených osob. Seznam odkazů na zdrojové informace naleznete na stránce KONTAKTY a ZDROJE.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu. Pokud je nesrovnalost dat přímo ve zdrojovém rejstříku, obraťte se s opravou dat na příslušnou instituci uvedenou na stránce Zdroje. Tím zajistíte aktuálnost dat na našich stránkách a v mnoha dalších komerčních databázích.
Upozornění: Vztahy některých osob, firem k subjektu "Česká asociace ergoterapeutů" nejsou na této stránce zobrazeny. Kompletní údaje obchodního rejstříku najdete v úplném výpisu subjektu "Česká asociace ergoterapeutů".


Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz

Obchodní rejstřík firem - HledáníZobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů