Petr Lenc okres Most - Živnostenský rejstřík

NÁZEV: Petr Lenc
FORMA:Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
ADRESA: okres Most
Okružní 314 Meziboří 43513

Kontakty Petr Lenc

Kontakty v katalogu Živéfirmy.cz:

TELEFON:603 503 556
 
 

Živnostenský rejstřík:  aktuální údaje | údaje s historií

Jméno a příjmení:
Petr Lenc
od 21.11.2001
Adresa sídla:
okres Most

Živnostenské oprávnění č.1

Předmět podnikání:
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Obory činnosti:
Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
Zahájeno: 21.11.2001

Druh živnosti:
Ohlašovací volná
Vznik oprávnění:
21.11.2001
Doba platnosti oprávnění:
na dobu neurčitou

Živnostenské oprávnění č.2

Předmět podnikání:
Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců
Druh živnosti:
Ohlašovací volná
Vznik oprávnění:
21.11.2001
Zánik oprávnění:
30.6.2008


Údaje z veřejné části Živnostenského rejstříku Petr Lenc

Tato stránka obsahuje údaje firmy Petr Lenc ze živnostenského rejstříku. Údaje byly staženy dne 13. prosince 2025 a dle údajú systému ARES nebyly do dnešního data změněny.


 
Výpis údajů z živnostenského rejstříku uváděný na stránkách serveru Kurzy.cz má pouze informační hodnotu, nenahrazuje oficiální výpis z živnostenského rejstříku a nelze jej použít při právních úkonech, např. při jednáních se státními úřady. Oficiální výpis je možné pořídit na živnostenském úřadě nebo na místech CzechPoint.

Hledáte jinou osobu se jménem Petr Lenc?

V rejstříku firem máme 17 záznamů k tomuto jménu.
Jméno Město  Funkce Subjekt
Petr Lenc Plzeň
od 13. srpna 2021
Plzeňské instalace s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Petr Lenc Plzeň
od 14. srpna 2002
Plzeňské instalace s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 26. listopadu 2024
Florbal Ústí, z. s.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 25. listopadu 2021
Hospodářská a sociální rada Ústecka, z. s.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 17. srpna 2022
Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje, z.s.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 27. července 2022
SE I Dolní Litvínov s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 27. července 2022
SE II Centrum s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 27. července 2022
SE III Ervěnice s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 9. července 2024
SE VI Julie s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 2. ledna 2025
Sev.en Inntech a.s.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 2. ledna 2025
Severní energetická a.s.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 10. června 2025
Těžební unie
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 2. ledna 2025
Vršanská uhelná a.s.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Ing. Petr Lenc Ústí nad Labem
od 1. července 2024
VUHU a.s.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Petr Lenc okres České Budějovice
od 24. listopadu 2016
Bau - Engineering s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Petr Lenc okres České Budějovice
od 18. července 2001
Bau - Engineering s.r.o.
 
Jméno Město  Funkce Subjekt
Petr Lenc okres Karlovy Vary
od 1. července 2023
LITHIUM a.s.

Zdroje dat a ochrana osobních údajů

Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů.

Žádosti, námitky a opravy

Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.

Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce Kontakty a zdroje, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.

Obchodní rejstřík firem - Hledání


Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzdy, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.