Luděk Műller - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Ludek Muller v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 4 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 14 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 31 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Ludek Muller bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Luděk Műller - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Luděk Müller
Žatec |
Živnost a firmy:
F I M E R-CZ s.r.o. |
M Ü K R O , veřejná obchodní společnost |
MOSKVA s.r.o. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 2. |
Ing. Luděk Müller
Plzeň |
Živnost a firmy: SpeechTech, s.r.o. |
| 3. |
Luděk Müller
okres Kladno |
Firmy: J + M FALCON, s.r.o. | Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č.3 Energetik Vinařice |
| 4. |
Luděk Müller
okres Znojmo |
Firmy: Společenství vlastníků Strachotice 158 |
| 5. |
Luděk Müller
okres Brno-město |
Živnost |
| 6. |
Luděk Müller
okres Jablonec nad Nisou |
Firmy: ELVYS, elektro - výtahy - služby spol. s r.o. | TRUCK CENTER , s.r.o. |
| 7. |
Luděk Müller
Štětí |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 515, ulice ČSA ve Štětí |
| 8. |
Luděk Müller
okres Opava |
Firmy: Českomoravská myslivecká jednota, z.s. - okresní myslivecký spolek Opava | Klub krátkosrstý ohař ČR, z.s. |
| 9. |
Luděk Müller
Plzeň |
Firmy: G.T.S. Poběžovice, spol. s r.o. | HESTI, spol. s r. o. | JD-trans,spol. s r.o. |
Detaily Luděk Műller - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Luděk Müller, Žatec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| F I M E R-CZ s.r.o.
V Zahradách 2207, 438 01 Žatec |
15.2.2016 | |
| F I M E R-CZ s.r.o.
V Zahradách 2207, 438 01 Žatec |
27.2.2007 | |
| F I M E R-CZ s.r.o.
V Zahradách 2207, 438 01 Žatec |
27.2.2007 15.2.2016 |
|
| F I M E R-CZ s.r.o.
V Zahradách 2207, 438 01 Žatec |
27.2.2007 15.2.2016 |
|
| M Ü K R O , veřejná obchodní společnost
Husova 780, 438 01 Žatec Zaniklý subjekt: 11.10.2024 |
19.3.1991 17.3.1993 |
|
| M Ü K R O , veřejná obchodní společnost
Husova 780, 438 01 Žatec Zaniklý subjekt: 11.10.2024 |
19.3.1991 17.3.1993 |
|
| MOSKVA s.r.o.
Podměstí 2126, 438 01 Žatec |
12.2.2015 4.12.2023 |
|
| MOSKVA s.r.o.
Podměstí 2126, 438 01 Žatec |
19.5.2006 12.2.2015 |
|
| MOSKVA s.r.o.
Podměstí 2126, 438 01 Žatec |
24.10.1997 19.5.2006 |
|
| MOSKVA s.r.o.
Podměstí 2126, 438 01 Žatec |
24.10.1997 11.12.2023 |
|
| MOSKVA s.r.o.
Podměstí 2126, 438 01 Žatec |
24.10.1997 19.5.2006 |
|
| MOSKVA s.r.o.
Podměstí 2126, 438 01 Žatec |
24.10.1997 12.2.2015 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Boženy Němcové 1028 v Žatci
Boženy Němcové 1028, 438 01 Žatec |
6.4.2011 17.2.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Boženy Němcové 1028 v Žatci
Boženy Němcové 1028, 438 01 Žatec |
6.4.2011 6.4.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek V zahradách 2206 a 2207 v Žatci
V Zahradách 2206, 438 01 Žatec |
8.11.2022 4.4.2024 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Silniční nákladní doprava Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
23.12.1992 |
Luděk Müller Žatec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.1.2026 | |
| 1.6.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek V zahradách 2206 a 2207 v Žatci (vymazáno) |
| 17.12.2023 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel MOSKVA s.r.o. . |
2. Ing. Luděk Müller, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SpeechTech, s.r.o.
Hodonínská 1061/61, Severní Předměstí, 323 00 Plzeň |
1.7.2014 | |
| SpeechTech, s.r.o.
Hodonínská 1061/61, Severní Předměstí, 323 00 Plzeň |
23.8.2000 | |
| SpeechTech, s.r.o.
Hodonínská 1061/61, Severní Předměstí, 323 00 Plzeň |
10.2.2011 1.7.2014 |
|
| SpeechTech, s.r.o.
Hodonínská 1061/61, Severní Předměstí, 323 00 Plzeň |
8.9.2004 10.2.2011 |
|
| SpeechTech, s.r.o.
Hodonínská 1061/61, Severní Předměstí, 323 00 Plzeň |
23.8.2000 10.2.2011 |
|
| SpeechTech, s.r.o.
Hodonínská 1061/61, Severní Předměstí, 323 00 Plzeň |
23.8.2000 1.7.2014 |
|
| SpeechTech, s.r.o.
Hodonínská 1061/61, Severní Předměstí, 323 00 Plzeň |
23.8.2000 8.9.2004 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti v oblasti informačních technologií Výzkum a vývoj |
22.7.1991 |
Ing. Luděk Müller Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.7.2014 | Společník s vkladem SpeechTech, s.r.o. |
| 1.7.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel SpeechTech, s.r.o., zmenil adresu. |
| 1.7.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (SpeechTech, s.r.o.) |
3. Luděk Müller, okres Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| J + M FALCON, s.r.o.
Na Ostrovci 643, Švermov, 273 09 Kladno |
22.1.2004 1.12.2008 |
|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č.3 Energetik Vinařice
č.p.č.ev. 14, 273 07 Vinařice |
18.5.2024 |
Luděk Müller okres Kladno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.7.2024 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Základní organizace Českého zahrádkářského svazu č.3 Energetik Vinařice |
| 30.1.2009 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel M+M FALCON, s.r.o. . |
| 3.3.2004 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (M+M FALCON, s.r.o.) |
4. Luděk Müller, okres Znojmo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Strachotice 158
č.p. 158, 671 29 Strachotice |
9.9.2025 |
Luděk Müller okres Znojmo - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 9.9.2025 |
5. Luděk Müller, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba potravinářských výrobků Destilace, rektifikace a míchání lihovin Ostatní zpracovatelský průmysl Ubytování Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Podpůrné činnosti pro scénická umění Ostatní sportovní činnosti Poskytování ostatních osobních služeb j. n. Velkoobchod a maloobchod |
17.3.2024 |
6. Luděk Müller, okres Jablonec nad Nisou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ELVYS, elektro - výtahy - služby spol. s r.o.
Rádlo čp. 309, 468 03 Zaniklý subjekt: 6.5.2026 |
29.5.1997 11.6.2025 |
|
| ELVYS, elektro - výtahy - služby spol. s r.o.
Rádlo čp. 309, 468 03 Zaniklý subjekt: 6.5.2026 |
2.5.1994 29.5.1997 |
|
| ELVYS, elektro - výtahy - služby spol. s r.o.
Rádlo čp. 309, 468 03 Zaniklý subjekt: 6.5.2026 |
1.4.1992 23.3.2007 |
|
| TRUCK CENTER , s.r.o.
Skřivánčí 4769/38, 466 01 Jablonec nad Nisou Zaniklý subjekt: 23.6.2017 |
27.10.1993 8.3.1995 |
7. Luděk Müller, Štětí
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 515, ulice ČSA ve Štětí
Čs. armády 515, 411 08 Štětí |
17.4.2012 17.6.2013 |
8. Luděk Müller, okres Opava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Českomoravská myslivecká jednota, z.s. - okresní myslivecký spolek Opava
Olomoucká 139, 747 57 Slavkov |
10.4.2015 12.7.2018 |
|
| Českomoravská myslivecká jednota, z.s. - okresní myslivecký spolek Opava
Olomoucká 139, 747 57 Slavkov |
10.4.2015 8.2.2017 |
|
| Klub krátkosrstý ohař ČR, z.s.
č.p. 6, 294 31 Jizerní Vtelno |
9.3.2014 8.2.2017 |
|
| Klub krátkosrstý ohař ČR, z.s.
č.p. 6, 294 31 Jizerní Vtelno |
9.3.2014 12.7.2018 |
9. Luděk Müller, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| G.T.S. Poběžovice, spol. s r.o.
Na Sadech 12, 252 25 Zbuzany |
6.12.2018 19.5.2020 |
|
| HESTI, spol. s r. o.
K Hájům 946/10, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha |
1.8.2019 17.4.2020 |
|
| JD-trans,spol. s r.o.
K Hájům 946/10, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha |
6.9.2017 4.4.2018 |
Souhrnné informace ke jménu "Luděk Műller"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Luděk Műller – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Luděk Műller?
Jméno Luděk Műller je uvedeno v 14 společnostech.
Kolik osob se jménem Luděk Műller je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 8 osoby jménem Luděk Műller.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci