logo
desktop

Olgierd Danielewicz Polská republika - Obchodní rejstřík

Zde najdete informace o osobě Olgierd Danielewicz Polská republika.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Olgierd Danielewicz".

Olgierd Danielewicz Polská republika - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*


 

FIRMY

Společnost Funkce Od (-Do)
AmRest Coffee s.r.o.
Walterovo náměstí 329/3, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha
člen dozorčí rady 1.4.2018
AmRest s.r.o.
Walterovo náměstí 329/3, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha
jednatel 8.2.2012
AmRest s.r.o.
Walterovo náměstí 329/3, Jinonice (Praha 5), 158 00 Praha
jednatel 8.2.2012
28.11.2016
pouze aktuální záznamy

Olgierd Danielewicz Polská republika - události, poslední změny v rejstřících

Datum Události, změny
15.10.2018 Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady AmRest Coffee s.r.o.
28.11.2016 Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (AmRest s.r.o.)
28.11.2016 Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel AmRest s.r.o..
14.2.2012 Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (AmRest s.r.o.)
Olgierd Danielewicz - Vizualizace propojení osoby a firem v obchodním rejstříku
Vizualizace vztahů v obchodním rejstříku na podnikani.cz si můžete prohlédnout na desktopu.

Souhrnné informace k osobě Olgierd Danielewicz Polská republika

Tato stránka obsahuje informace o osobě Olgierd Danielewicz Polská republika, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Olgierd Danielewicz aktuálně působí a působila ve 2 společnostech.

Poznámka k přiřazování osob k firmám

* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.

Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Olgierd Danielewicz", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.

Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.Zdroje dat: Kurzy.cz zobrazují výhradně jen takové údaje, jenž jsou poskytovány jako otevřená data, případně data, která jsou zveřejněna orgánem státní správy, nebo je Kurzy.cz jako zpracovatel osobních údajů získaly na základě smlouvy s jiným správcem (aktuálně katalog ŽivéFirmy.cz). Veškeré osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění. Podrobné informace o právech subjektu údajů, rozsahu a oprávněnosti zpracovávání osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů

Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.

Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu.

Copyright © 2000 - 2020

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies