Miloš JEČNÝ Ing. Králův Dvůr - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě Miloš JEČNÝ Ing. Králův Dvůr.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Miloš JEČNÝ".
Miloš JEČNÝ Ing. Králův Dvůr - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
Společnost | Funkce | Od (-Do) |
---|---|---|
G E T s.r.o.
Praha 2 - Vinohrady, Perucká 2540/11a, PSČ 12000 |
prokura | 31.10.2014 |
Společenství vlastníků jednotek Královský Horizont I,J v domě čp. 483,484
Na Horizontu 484, 267 01 Králův Dvůr |
předseda výboru | 1.9.2023 |
Společnost důlních měřičů a geologů, z. s.
17. listopadu 2172/15, Poruba, 708 00 Ostrava |
člen rady | 15.10.2024 |
Společnost důlních měřičů a geologů, z. s.
17. listopadu 2172/15, Poruba, 708 00 Ostrava |
člen rady | 15.10.2024 14.5.2025 |
Společnost důlních měřičů a geologů, z. s.
17. listopadu 2172/15, Poruba, 708 00 Ostrava |
člen rady | 20.10.2021 15.10.2024 |
Miloš JEČNÝ Ing. Králův Dvůr - události, poslední změny v rejstřících
Datum | Události, změny |
---|---|
14.5.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Společnost důlních měřičů a geologů, z. s. |
14.5.2025 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Společnost důlních měřičů a geologů, z. s. |
14.3.2025 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Společnost důlních měřičů a geologů, z. s. |
14.3.2025 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Společnost důlních měřičů a geologů, z. s. |
16.12.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Společnost důlních měřičů a geologů, z. s. |
30.9.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Královský Horizont I,J v domě čp. 483,484 |
31.10.2014 | Zapsán(-a) jako prokurista G E T s.r.o. |
Souhrnné informace k osobě Miloš JEČNÝ Ing. Králův Dvůr
Tato stránka obsahuje informace o osobě Miloš JEČNÝ Ing. Králův Dvůr, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Miloš JEČNÝ Ing. aktuálně působí a působila ve 3 společnostech.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Miloš JEČNÝ Ing.", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.
Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu.
Otázky a odpovědi ke jménu Ing. Miloš JEČNÝ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Ing. Miloš JEČNÝ?
Jméno Ing. Miloš JEČNÝ je uvedeno v 3 společnostech.
Okénko pro podnikatele
Jakub Šulák, Forscope
Bojíte se konce podpory Windows 10? Nemusíte. Starší software zabezpečí 0patch
Antonín Trunec, Software602
Bojíte se elektronického podepisování? A zkusili jste tuto bezplatnou aplikaci?