Drahomír Letenský okres Rychnov nad Kněžnou - Obchodní rejstřík
Zde najdete informace o osobě Drahomír Letenský okres Rychnov nad Kněžnou.
Pokud hledáte jinou osobu s tímto jménem, podívejte se na seznam osob se jménem "Drahomír Letenský".
Drahomír Letenský okres Rychnov nad Kněžnou - Obchodní rejstřík, propojení na firmy*
FIRMY
Společnost | Funkce | Od (-Do) |
---|---|---|
CS PROFIL, spol. s r.o.
Okružní 533, 517 01 Solnice |
jednatel | 14.7.2014 |
CS PROFIL, spol. s r.o.
Okružní 533, 517 01 Solnice |
společník | 14.7.2014 |
CS PROFIL, spol. s r.o.
Okružní 533, 517 01 Solnice |
společník | 26.10.2004 14.7.2014 |
CS PROFIL, spol. s r.o.
Okružní 533, 517 01 Solnice |
společník | 16.5.2000 26.10.2004 |
CS PROFIL, spol. s r.o.
Okružní 533, 517 01 Solnice |
jednatel | 27.6.1997 14.7.2014 |
CS PROFIL, spol. s r.o.
Okružní 533, 517 01 Solnice |
společník | 27.6.1997 16.5.2000 |
ŽIVNOSTI
Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
---|---|---|
Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba zámků a kování Silniční nákladní doprava |
29.3.1991 |
Drahomír Letenský okres Rychnov nad Kněžnou - události, poslední změny v rejstřících
Datum | Události, změny |
---|---|
14.7.2014 | Společník s vkladem CS PROFIL, spol. s r.o. |
14.7.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel CS PROFIL, spol. s r.o., zmenil adresu. |
14.7.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 100 % (CS PROFIL, spol. s r.o.) |
14.7.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (CS PROFIL, spol. s r.o.) |
26.10.2004 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (CS PROFIL, spol. s r.o. ) |
16.5.2000 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč (CS PROFIL, spol. s r.o.) |
16.5.2000 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (CS PROFIL, spol. s r.o. ) |
27.6.1997 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 38 000,-Kč (CS PROFIL, spol. s r.o.) |
Souhrnné informace k osobě Drahomír Letenský okres Rychnov nad Kněžnou
Tato stránka obsahuje informace o osobě Drahomír Letenský okres Rychnov nad Kněžnou, které jsou uvedeny ve veřejných rejstřících a jsou tedy ze zákona veřejné*. Osoba Drahomír Letenský aktuálně působí a působila v 1 společnosti.Poznámka k přiřazování osob k firmám
* Upozornění: Zobrazení vztahů fyzických a právnických osob v obchodním či jiném rejstříku na stránkách Kurzy.cz je pouze informativní.
Osoby jsou přiřazovány ke společnostem, v nichž mají angažmá, na základě automatického strojového výběru. Cílem naší aplikace je pomoci uživatelům najít rychle co možná nejvíce veřejných relevantních údajů k osobě "Drahomír Letenský", nemůžeme však zaručit, že budou vždy správné a úplné, např. proto, že stejná fyzická osoba může být v obchodním rejstříku zapsána pod různými jmény či s odlišnou adresou - v takovém případě nemusí aplikace rozpoznat, že jde o tutéž osobu.
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Své žádosti či připomínky týkající se zveřejněných údajů posílejte, prosím, na email info@kurzy.cz. Vzhledem k tomu, že Kurzy.cz nezískaly osobní údaje od subjektu údajů, ale z veřejných zdrojů, nebudou obvykle schopny identifikovat subjekt údajů pouze na základě jména a příjmení fyzické osoby (osob se stejným jménem a příjmením budou mít v evidenci více). Chcete-li proto požádat o výmaz svých údajů či budete např. vznášet námitku, urychlíte vyřízení své žádosti tím, že uvedete přesnější identifikaci své osoby, tedy kromě jména a příjmení uvedete např. i své bydliště nebo datum narození, případě uvedete webové stránky Kurzy.cz, na kterých jste zmiňováni.
Opravy dat: Pokud jste objevili nesrovnalost dat se zdrojovým rejstříkem, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy.cz a uveďte stránku, na které se nesrovnalost nachází, případně IČ subjektu.
Otázky a odpovědi ke jménu Drahomír Letenský – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Drahomír Letenský?
Jméno Drahomír Letenský je uvedeno v jedné společnosti.
Jaké obory činnosti má Drahomír Letenský uvedeny v živnosti?
Výroba zámků a kování. Silniční nákladní doprava. Další informace k Drahomír Letenský
Okénko pro podnikatele
Jakub Šulák, Forscope
Bojíte se konce podpory Windows 10? Nemusíte. Starší software zabezpečí 0patch
Antonín Trunec, Software602
Bojíte se elektronického podepisování? A zkusili jste tuto bezplatnou aplikaci?