Miloš Synek - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Milos Synek v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 10 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Milos Synek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
Miloš Synek - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Miloš Synek
Brno |
Firmy: B.H. PROING s.r.o. | IPSC .45 Brno, z.s. |
| 2. |
Miloš Synek
okres Brno-město |
Živnost |
| 3. |
Miloš Synek
okres Příbram |
Živnost |
| 4. |
Miloš Synek
okres Hradec Králové |
Živnost |
| 5. |
Miloš Synek
Brno |
Firmy: SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci |
| 6. |
Miloš Synek
Černošice |
Firmy: Integra Progress - výrobní družstvo |
| 7. |
Miloš Synek
Brno |
Firmy: SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci |
Detaily Miloš Synek - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Miloš Synek, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| B.H. PROING s.r.o.
Rostislavovo náměstí 2347/5A, Královo Pole, 612 00 Brno |
13.11.2020 | |
| IPSC .45 Brno, z.s.
Palackého třída 2745/5, Královo Pole, 612 00 Brno |
23.2.2017 |
Ing. Miloš Synek Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.11.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 10 % (B.H. PROING s.r.o.) |
| 23.2.2017 | Zapsán(-a) jako člen představenstva IPSC .45 Brno, z.s. |
2. Miloš Synek, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště Silniční nákladní doprava Ostatní úklidové činnosti Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu Velkoobchod a maloobchod |
29.11.1990 |
3. Miloš Synek, okres Příbram
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
17.2.2003 |
4. Miloš Synek, okres Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
28.2.2011 |
5. Miloš Synek, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci
Ondrouškova 848/17, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 12.11.2025 |
24.7.2001 4.10.2012 |
|
| SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci
Ondrouškova 848/17, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 12.11.2025 |
20.11.1991 4.10.2012 |
|
| SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci
Ondrouškova 848/17, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 12.11.2025 |
20.11.1991 4.10.2012 |
6. Miloš Synek, Černošice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Integra Progress - výrobní družstvo
Služeb 609/6, Malešice (Praha 10), 108 00 Praha |
29.4.1968 14.6.1974 |
7. Miloš Synek, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci
Ondrouškova 848/17, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 12.11.2025 |
21.9.2016 12.11.2025 |
|
| SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci
Ondrouškova 848/17, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 12.11.2025 |
21.9.2016 12.11.2025 |
|
| SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci
Ondrouškova 848/17, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 12.11.2025 |
21.9.2016 16.9.2025 |
|
| SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci
Ondrouškova 848/17, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 12.11.2025 |
4.10.2012 21.9.2016 |
|
| SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci
Ondrouškova 848/17, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 12.11.2025 |
4.10.2012 21.9.2016 |
|
| SYPRI TRADE, spol. s r.o. v likvidaci
Ondrouškova 848/17, Bystrc, 635 00 Brno Zaniklý subjekt: 12.11.2025 |
4.10.2012 21.9.2016 |
Souhrnné informace ke jménu "Miloš Synek"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Miloš Synek – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Miloš Synek?
Jméno Miloš Synek je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Miloš Synek je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Miloš Synek.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
500 dokumentů denně. Logistická firma zkrátila jejich zpracování o 80 procent

Jaroslav Rada, Česká síť

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Praktické srovnání bankovních a nebankovních hypoték bez nebezpečných mýtů

Rudolf Kypta, Coface