ADAM TROJEK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Adam Trojek v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 2 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Adam Trojek není zapsáno v živnostenském rejstříku.
ADAM TROJEK - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
ADAM TROJEK
Havířov |
Firmy:
ATR22 CZ s.r.o. |
BEST QUALITY ENERGY s.r.o. |
Grovanita a.s. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
Detaily ADAM TROJEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. ADAM TROJEK, Havířov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ATR22 CZ s.r.o.
Zámostní 1155/27, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava |
18.1.2022 | |
| ATR22 CZ s.r.o.
Zámostní 1155/27, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava |
17.1.2022 | |
| BEST QUALITY ENERGY s.r.o.
Těšínská 120/54, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava |
25.9.2022 22.6.2024 |
|
| Grovanita a.s.
Na Poříčí 1067/25, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
24.2.2025 7.10.2025 |
|
| RekulTech Geo s.r.o.
Porubská 62/58, 747 94 Děhylov |
13.5.2026 | |
| RekulTech Geo s.r.o.
Porubská 62/58, 747 94 Děhylov |
13.5.2026 | |
| RekulTech s.r.o.
Porubská 62/58, 747 94 Děhylov |
13.5.2026 | |
| RekulTech s.r.o.
Porubská 62/58, 747 94 Děhylov |
13.5.2026 |
ADAM TROJEK Havířov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.5.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 14 000,-Kč, podíl: 70 % (RekulTech s.r.o.) |
| 13.5.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (RekulTech s.r.o.) |
| 13.5.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 14 000,-Kč, podíl: 70 % (RekulTech Geo s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "ADAM TROJEK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu ADAM TROJEK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno ADAM TROJEK?
Jméno ADAM TROJEK je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem ADAM TROJEK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem ADAM TROJEK.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci