Alexandr Mach - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Alexandr Mach v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 8 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Alexandr Mach bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
Alexandr Mach - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Alexandr Mach
Praha |
Firmy:
AGROFINANCE CZ, a.s. |
EKOTIERRA a.s. |
I.N.GLOBAL a.s. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 2. |
Alexandr Mach
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 3. |
Alexandr Mach
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 4. |
Alexandr Mach
okres Klatovy |
Živnost |
Detaily Alexandr Mach - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Alexandr Mach, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AGROFINANCE CZ, a.s.
Jílovská 1167/71a, Braník, 142 00 Praha |
18.6.2019 | |
| AGROFINANCE CZ, a.s.
Jílovská 1167/71a, Braník, 142 00 Praha |
22.5.2007 17.6.2014 |
|
| AGROFINANCE CZ, a.s.
Jílovská 1167/71a, Braník, 142 00 Praha |
24.8.2005 2.7.2007 |
|
| EKOTIERRA a.s.
Jílovská 1167/71a, Braník, 142 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.10.2018 |
17.6.2014 19.10.2018 |
|
| EKOTIERRA a.s.
Jílovská 1167/71a, Braník, 142 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.10.2018 |
6.9.2011 17.6.2014 |
|
| I.N.GLOBAL a.s.
Jílovská 1167/71a, Braník, 142 00 Praha |
27.6.2002 30.6.2004 |
|
| S A L U D, spol. s r.o.
Jílovská 1167/71a, Braník, 142 00 Praha |
30.6.2004 16.1.2016 |
|
| S A L U D, spol. s r.o.
Jílovská 1167/71a, Braník, 142 00 Praha |
30.6.2004 21.5.2018 |
|
| Safari Muzeum Hostín, z.s.
Hostín 64, 277 32 Hostín |
7.12.2020 | |
| Safari Muzeum Hostín, z.s.
Hostín 64, 277 32 Hostín |
7.12.2015 7.12.2020 |
Alexandr Mach Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 23.2.2021 | Člen představenstva Safari Muzeum Hostín, z.s. |
| 23.2.2021 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Safari Muzeum Hostín, z.s. |
| 5.9.2019 | Správní rada AGROFINANCE CZ, a.s. |
2. Alexandr Mach, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Činnosti v oblasti informačních technologií Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Fotografické činnosti Překladatelské a tlumočnické činnosti Univerzální administrativní činnosti Podpůrné činnosti pro scénická umění |
17.1.2024 |
3. Alexandr Mach, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba ostatních oděvů a oděvních doplňků Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Praní a chemické čištění textilních a kožešinových výrobků |
17.3.1992 |
4. Alexandr Mach, okres Klatovy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Truhlářské práce Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
13.10.1995 |
Souhrnné informace ke jménu "Alexandr Mach"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Alexandr Mach – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Alexandr Mach?
Jméno Alexandr Mach je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem Alexandr Mach je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Alexandr Mach.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?