ALICE ŠIMKOVÁ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Alice Simkova v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 16 existujících společnostech a má celkem 7 aktuálních záznamů a celkem 36 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Alice Simkova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
ALICE ŠIMKOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Mgr. Alice Šimková
Praha |
Živnost a firmy:
1. jižanská s.r.o. |
1. voznická, s.r.o. |
Contrario s.r.o. |
... Celkem záznam u 12 firem. |
| 2. |
Alice Černá Šimková
Roudnice nad Labem |
Živnost a firmy: Athis Europeen a.s. v likvidaci | info media projekt, a.s. v likvidaci | Open Print SE v likvidaci | |
| 3. |
Ing. ALICE ŠIMKOVÁ
okres Brno-venkov |
Firmy: Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Ivančice |
| 4. |
MVDr. Alice Šimková
okres Bruntál |
Podnikatel fyz. osoba |
| 5. |
Alice Šimková
okres Mladá Boleslav |
Živnost |
| 6. |
Alice ŠIMKOVÁ
Praha |
Živnost |
| 7. |
Alice Šimková
Roudnice nad Labem |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1995 v Roudnici nad Labem |
| 8. |
ALICE ŠIMKOVÁ
Dis.
Praha |
Firmy: ZO OS ZDRAVOTNICTVÍ A SOCIÁLNÍ PÉČE ČR ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUSE |
Detaily ALICE ŠIMKOVÁ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Mgr. Alice Šimková, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 1. jižanská s.r.o.
Jižní II 3112/4, Záběhlice (Praha 4), 141 00 Praha |
10.5.2016 | |
| 1. jižanská s.r.o.
Jižní II 3112/4, Záběhlice (Praha 4), 141 00 Praha |
10.5.2016 10.11.2021 |
|
| 1. voznická, s.r.o.
Břidličná 965/3, Podolí, 147 00 Praha |
10.5.2016 10.11.2021 |
|
| Contrario s.r.o.
Břidličná 965/3, Podolí, 147 00 Praha |
14.8.2015 17.6.2020 |
|
| Contrario s.r.o.
Břidličná 965/3, Podolí, 147 00 Praha |
8.7.2009 14.8.2015 |
|
| Contrario s.r.o.
Břidličná 965/3, Podolí, 147 00 Praha |
1.7.2009 14.8.2015 |
|
| Contrario s.r.o.
Břidličná 965/3, Podolí, 147 00 Praha |
1.7.2009 17.6.2020 |
|
| GIGANT s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
22.5.2015 | |
| GIGANT s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
13.8.2002 22.5.2015 |
|
| GIGANT s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
16.5.2002 13.8.2002 |
|
| GIGANT s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
28.2.2001 16.5.2002 |
|
| GIGANT s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
10.8.2000 28.2.2001 |
|
| GIGANT s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
29.11.1994 25.11.1997 |
|
| Lestrada s.r.o.
Mikovcova 476/10, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
10.5.2016 10.11.2021 |
|
| Mikovec s.r.o.
Mikovcova 476/10, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
1.3.2011 | |
| Mikovec s.r.o.
Mikovcova 476/10, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
1.3.2011 14.8.2015 |
|
| Nástupnická GIGANT s.r.o.
Salmovská 1693/6, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
10.5.2016 | |
| Nástupnická P-QANTUM s.r.o.
Salmovská 1693/6, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha |
10.5.2016 | |
| P-QANTUM s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
21.1.2016 15.12.2021 |
|
| P-QANTUM s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
14.8.2015 21.1.2016 |
|
| P-QANTUM s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
10.9.2007 14.8.2015 |
|
| P-QANTUM s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
20.7.2006 10.9.2007 |
|
| P-QANTUM s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
25.11.2004 20.7.2006 |
|
| P-QANTUM s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
1.1.2004 25.11.2004 |
|
| P-QANTUM s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
31.5.2001 1.1.2004 |
|
| P-QANTUM s.r.o.
Mezi školami 2473/14, Stodůlky (Praha 13), 158 00 Praha |
2.2.1996 1.8.2003 |
|
| QANTUM HOLDING SE
Mikovcova 476/10, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
16.6.2011 | |
| QANTUM HOLDING SE
Mikovcova 476/10, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
16.6.2011 14.8.2015 |
|
| Riova s.r.o.
K Fialce 1013/55, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha |
10.5.2016 10.11.2021 |
|
| SLAVIA International, a.s.
Glazunovova 885/8, Kunratice (Praha-Kunratice), 148 00 Praha |
20.10.1994 28.4.1997 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Poradenství v oblasti řízení |
14.3.2005 |
Mgr. Alice Šimková Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.12.2021 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (P-QANTUM s.r.o. ) |
| 10.11.2021 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (1. voznická, s.r.o. ) |
| 10.11.2021 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (1. jižanská s.r.o. ) |
2. Alice Černá Šimková, Roudnice nad Labem
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Athis Europeen a.s. v likvidaci
Vídeňská 136, 252 50 Vestec Zaniklý subjekt: 28.8.2021 |
23.4.2008 26.2.2011 |
|
| Athis Europeen a.s. v likvidaci
Vídeňská 136, 252 50 Vestec Zaniklý subjekt: 28.8.2021 |
24.12.2007 25.11.2010 |
|
| Athis Europeen a.s. v likvidaci
Vídeňská 136, 252 50 Vestec Zaniklý subjekt: 28.8.2021 |
23.12.2002 23.12.2007 |
|
| info media projekt, a.s. v likvidaci
Na strži 1702/65, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 14.1.2014 |
10.4.2000 19.10.2000 |
|
| Open Print SE v likvidaci
Roháčova 188/37, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 23.10.2019 |
29.4.2014 31.10.2017 |
|
| Společenství vlastníků domu Pod areálem č.p. 555, Praha 10
Pod areálem 555/37, Štěrboholy, 102 00 Praha |
16.1.2021 1.11.2022 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti reklamních agentur |
16.7.1997 |
3. Ing. ALICE ŠIMKOVÁ, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Ivančice
Pod Hájkem 184/119, Alexovice, 664 91 Ivančice |
10.2.2023 | |
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Ivančice
Pod Hájkem 184/119, Alexovice, 664 91 Ivančice |
1.2.2022 10.2.2023 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Ivančice
Pod Hájkem 184/119, Alexovice, 664 91 Ivančice |
13.12.2015 1.2.2022 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Ivančice
Pod Hájkem 184/119, Alexovice, 664 91 Ivančice |
13.12.2015 21.8.2019 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Ivančice
Pod Hájkem 184/119, Alexovice, 664 91 Ivančice |
13.12.2015 26.8.2020 |
Ing. ALICE ŠIMKOVÁ okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.4.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Ivančice |
| 6.4.2023 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Ivančice |
| 14.4.2022 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Ivančice |
4. MVDr. Alice Šimková, okres Bruntál
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Veterinární činnosti |
3.7.2018 |
5. Alice Šimková, okres Mladá Boleslav
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Tisk a činnosti související s tiskem Rozmnožování nahraných nosičů Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Skladování Poradenství v oblasti informačních technologií Činnosti reklamních agentur Fotografické činnosti Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Univerzální administrativní činnosti Provozování kulturních zařízení |
16.10.2024 |
6. Alice ŠIMKOVÁ, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
21.2.1995 |
7. Alice Šimková, Roudnice nad Labem
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu č.p. 1995 v Roudnici nad Labem
U Hřiště 1995, 413 01 Roudnice nad Labem |
17.5.2001 17.5.2003 |
8. ALICE ŠIMKOVÁ Dis. , Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ZO OS ZDRAVOTNICTVÍ A SOCIÁLNÍ PÉČE ČR ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUSE
Praha 2, U nemocnice 1 |
7.4.2022 28.5.2024 |
Souhrnné informace ke jménu "ALICE ŠIMKOVÁ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu ALICE ŠIMKOVÁ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno ALICE ŠIMKOVÁ?
Jméno ALICE ŠIMKOVÁ je uvedeno v 16 společnostech.
Kolik osob se jménem ALICE ŠIMKOVÁ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem ALICE ŠIMKOVÁ.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface