Andrej Vališ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Andrej Valis v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 14 existujících společnostech a má celkem 25 aktuálních záznamů a celkem 3 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Andrej Valis není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Andrej Vališ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Andrej Vališ
Uherské Hradiště |
Živnost a firmy:
4pokoje s.r.o. |
ANYBODY s.r.o. |
Bar, který neexistuje s.r.o. |
... Celkem záznam u 14 firem. |
Detaily Andrej Vališ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Andrej Vališ, Uherské Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 4pokoje s.r.o.
Vachova 45/6, Brno-město, 602 00 Brno |
12.8.2016 | |
| 4pokoje s.r.o.
Vachova 45/6, Brno-město, 602 00 Brno |
12.8.2016 | |
| ANYBODY s.r.o.
Zelný trh 293/10, Brno-město, 602 00 Brno |
15.5.2018 20.2.2026 |
|
| Bar, který neexistuje s.r.o.
Dvořákova 24/1, Brno-město, 602 00 Brno |
22.11.2024 | |
| Bar, který neexistuje s.r.o.
Dvořákova 24/1, Brno-město, 602 00 Brno |
3.7.2012 | |
| Bar, který neexistuje s.r.o.
Dvořákova 24/1, Brno-město, 602 00 Brno |
3.7.2012 22.11.2024 |
|
| Bar, který neexistuje s.r.o.
Dvořákova 24/1, Brno-město, 602 00 Brno |
3.7.2012 22.11.2024 |
|
| Brainhack s.r.o.
Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno |
19.6.2025 | |
| Brainhack s.r.o.
Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno |
19.6.2025 | |
| Brno v Praze s.r.o.
Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno |
24.7.2024 | |
| Brno v Praze s.r.o.
Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno |
24.7.2024 | |
| HARAFICA Records s.r.o.
Sokolovská 1406/184B, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
28.11.2024 | |
| HARAFICA Records s.r.o.
Sokolovská 1406/184B, Libeň (Praha 8), 180 00 Praha |
28.11.2024 | |
| Hospitality, z.s.
č.p. 154, 664 83 Říčky |
26.5.2022 | |
| Kouzelný Vranov s.r.o.
Jižní náměstí 7/7, Dolní Heršpice, 619 00 Brno |
3.5.2021 | |
| Kouzelný Vranov s.r.o.
Jižní náměstí 7/7, Dolní Heršpice, 619 00 Brno |
3.5.2021 | |
| Slast s.r.o.
Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno |
18.6.2018 | |
| Slast s.r.o.
Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno |
18.6.2018 | |
| Super Panda Circus s.r.o.
Šilingrovo náměstí 257/3, Brno-město, 602 00 Brno |
12.2.2014 | |
| Super Panda Circus s.r.o.
Šilingrovo náměstí 257/3, Brno-město, 602 00 Brno |
12.2.2014 | |
| Turbomošt s.r.o.
Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno |
15.8.2022 | |
| Turbomošt s.r.o.
Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno |
15.8.2022 | |
| Úplně Všude s.r.o.
Vachova 45/6, Brno-město, 602 00 Brno |
8.6.2017 | |
| Úplně Všude s.r.o.
Vachova 45/6, Brno-město, 602 00 Brno |
8.6.2017 | |
| Whiskey pro všechny s.r.o.
Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno |
21.11.2017 | |
| Whiskey pro všechny s.r.o.
Rooseveltova 593/10, Brno-město, 602 00 Brno |
21.11.2017 | |
| Zázračná s.r.o.
Vachova 45/6, Brno-město, 602 00 Brno |
8.6.2017 | |
| Zázračná s.r.o.
Vachova 45/6, Brno-město, 602 00 Brno |
8.6.2017 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Velkoobchod a maloobchod |
25.5.2012 |
Andrej Vališ Uherské Hradiště - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.2.2026 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (ANYBODY s.r.o. ) |
| 19.6.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 4 250,-Kč, podíl: 42.5 % (Brainhack s.r.o.) |
| 19.6.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Brainhack s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Andrej Vališ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Andrej Vališ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Andrej Vališ?
Jméno Andrej Vališ je uvedeno v 14 společnostech.
Kolik osob se jménem Andrej Vališ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Andrej Vališ.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface