ANDRIJ PARSEHOV - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Andrij Parsehov v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Andrij Parsehov není zapsáno v živnostenském rejstříku.
ANDRIJ PARSEHOV - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
ANDRIJ PARSEHOV
okres Litoměřice |
Firmy: Glazura s.r.o. |
Detaily ANDRIJ PARSEHOV - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. ANDRIJ PARSEHOV, okres Litoměřice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Glazura s.r.o.
Roudnická 122, 413 01 Dobříň |
1.11.2025 |
ANDRIJ PARSEHOV okres Litoměřice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.11.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Glazura s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "ANDRIJ PARSEHOV"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu ANDRIJ PARSEHOV – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno ANDRIJ PARSEHOV?
Jméno ANDRIJ PARSEHOV je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem ANDRIJ PARSEHOV je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem ANDRIJ PARSEHOV.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?