OTTO ANTON SCHMID - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Anton Schmid v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 5 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Anton Schmid není zapsáno v živnostenském rejstříku.
OTTO ANTON SCHMID - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Anton Schmid
Spolková republika Německo |
Firmy: Strobl, a.s. - Pozemní a inženýrské stavby |
| 2. |
OTTO ANTON SCHMID
Spolková republika Německo |
Firmy: Schmidt spol s r. o. v likvidaci |
| 3. |
Josef Anton Schmid
Spolková republika Německo |
Firmy: EUROFOAM Bohemia s.r.o. |
| 4. |
Otto Anton Schmid
Spolková republika Německo |
Firmy: Schmidt spol s r. o. v likvidaci |
| 5. |
Anton Schmid
Spolková republika Německo |
Firmy: NUPo s.r.o. v likvidaci |
Detaily OTTO ANTON SCHMID - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Anton Schmid, Spolková republika Německo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Strobl, a.s. - Pozemní a inženýrské stavby
Neplachova 749/15, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice |
6.1.2016 | |
| Strobl, a.s. - Pozemní a inženýrské stavby
Neplachova 749/15, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice |
17.7.1992 6.1.2016 |
Anton Schmid Spolková republika Německo - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.1.2016 | Člen dozorčí rady Strobl, a.s. - Pozemní a inženýrské stavby |
| 6.1.2016 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Strobl, a.s. - Pozemní a inženýrské stavby |
2. OTTO ANTON SCHMID, Spolková republika Německo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Schmidt spol s r. o. v likvidaci
Destinové 943/6, Košíře, 150 00 Praha |
13.10.2016 |
OTTO ANTON SCHMID Spolková republika Německo - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.10.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 34 000,-Kč, podíl: 34 % (Schmidt spol s r. o.) |
3. Josef Anton Schmid, Spolková republika Německo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EUROFOAM Bohemia s.r.o.
Průmyslová 5, Vernéřov, 431 51 Klášterec nad Ohří |
17.12.2004 1.9.2011 |
4. Otto Anton Schmid, Spolková republika Německo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Schmidt spol s r. o. v likvidaci
Destinové 943/6, Košíře, 150 00 Praha |
4.6.2003 13.10.2016 |
|
| Schmidt spol s r. o. v likvidaci
Destinové 943/6, Košíře, 150 00 Praha |
2.3.1992 4.6.2003 |
5. Anton Schmid, Spolková republika Německo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| NUPo s.r.o. v likvidaci
Na příkopě 859/22, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 21.10.2015 |
10.11.2010 15.3.2012 |
Souhrnné informace ke jménu "OTTO ANTON SCHMID"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu OTTO ANTON SCHMID – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno OTTO ANTON SCHMID?
Jméno OTTO ANTON SCHMID je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem OTTO ANTON SCHMID je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem OTTO ANTON SCHMID.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?