ANTONÍN LIŠKA - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Antonin Liska v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 5 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 16 existujících společnostech a má celkem 9 aktuálních záznamů a celkem 36 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Antonin Liska bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 7 různých osob.
ANTONÍN LIŠKA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Antonín Liška
okres Vsetín |
Živnost a firmy: AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o. |
| 2. |
PhDr. Antonín Liška
České Budějovice |
Firmy: BHL systém spol. s r.o. | Klub praktické střelby EGGENBERG z.s. |
| 3. |
Mgr. ANTONÍN LIŠKA
okres Vsetín |
Živnost a firmy: BOTUMY s.r.o. | MENS SANA, z.ú. | Potravinová banka v Ostravě, z.s. |
| 4. |
Ing. ANTONÍN LÍSKA
Roudnice nad Labem |
Firmy: Společenství vlastníků bytových jednotek domu č.p. 1366 ul. Na Hradčanech a č.p. 1367 ul. Kollárova Roudnice n/L |
| 5. |
Antonín Liška
okres Liberec |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kunratice |
| 6. |
Antonín Liška
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 7. |
Antonín Liška
Brumov-Bylnice |
Živnost |
| 8. |
Antonín Liška
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 9. |
Antonín Liška
okres Šumperk |
Živnost |
| 10. |
Antonín Liška
okres Chomutov |
Živnost |
| 11. |
Antonín Liška
okres Praha-východ |
Živnost |
| 12. |
Antonín Liška
okres Zlín |
Živnost |
| 13. |
Antonín Líška
Ostrava |
Firmy: ARMEX TRADING, spol. s r.o. v likvidaci |
| 14. |
Antonín Liška
Praha |
Firmy: F L P s.r.o. v likvidaci |
| 15. |
Antonín Liška
Liberec |
Firmy: Společenství vlastníků bytů domu Jáchymovská 262,263, Liberec X |
| 16. |
Ing. Antonín Liška
Praha |
Firmy: Inovmaty s.r.o. |
| 17. |
Doc. Ing. Antonín Liška
Praha |
Firmy: Sauer Žandov, a.s. |
| 18. |
Antonín Liška
Praha |
Firmy: Soluteam s.r.o. | Společenství vlastníků pro bytový dům Marciho 702, Praha 10 |
| 19. |
Antonín Liška
okres Rakovník |
Firmy: Zemědělské družstvo 1.máj se sídlem v Panoším Újezdu- v likvidaci |
| 20. |
Antonín Liška
Prostějov |
Firmy: BYTOVÉ DRUŽSTVO K.H.KEPKY 1,2,3, družstvo |
| 21. |
Antonín Liška
Praha |
Firmy: Zálesí 1124, s.r.o. |
Detaily ANTONÍN LIŠKA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Antonín Liška, okres Vsetín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.
č.p. 247, 756 11 Lužná |
18.2.2015 | |
| AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.
č.p. 247, 756 11 Lužná |
25.5.2011 | |
| AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.
č.p. 247, 756 11 Lužná |
25.5.2011 18.2.2015 |
|
| AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.
č.p. 247, 756 11 Lužná |
21.1.2004 18.2.2015 |
|
| AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.
č.p. 247, 756 11 Lužná |
25.1.2003 21.1.2004 |
|
| AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.
č.p. 247, 756 11 Lužná |
28.5.1997 25.1.2003 |
|
| AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.
č.p. 247, 756 11 Lužná |
6.10.1994 28.5.1997 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
1.5.1990
Zaniklý subjekt: 11.12.2024 |
Antonín Liška okres Vsetín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.2.2015 | Společník s vkladem AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o. |
| 18.2.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o., zmenil adresu. |
| 18.2.2015 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 102 000,-Kč, splaceno: 102 000,-Kč, podíl: 100 % (AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.) |
2. PhDr. Antonín Liška, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BHL systém spol. s r.o.
Třebeč 60, 373 12 Borovany |
22.10.2015 | |
| BHL systém spol. s r.o.
Třebeč 60, 373 12 Borovany |
20.10.2015 | |
| BHL systém spol. s r.o.
Třebeč 60, 373 12 Borovany |
8.8.2001 20.10.2015 |
|
| BHL systém spol. s r.o.
Třebeč 60, 373 12 Borovany |
8.8.2001 22.10.2015 |
|
| Klub praktické střelby EGGENBERG z.s.
Heydukova 514/23, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice |
25.3.2023 | |
| Klub praktické střelby EGGENBERG z.s.
Heydukova 514/23, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice |
15.1.2016 30.9.2023 |
PhDr. Antonín Liška České Budějovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.9.2023 | Člen představenstva Klub praktické střelby EGGENBERG z.s. |
| 30.9.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Klub praktické střelby EGGENBERG z.s. |
| 22.10.2015 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel BHL systém spol. s r.o., zmenil adresu. |
3. Mgr. ANTONÍN LIŠKA, okres Vsetín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BOTUMY s.r.o.
Sokolovská 6062/32, Poruba, 708 00 Ostrava |
17.6.2021 | |
| BOTUMY s.r.o.
Sokolovská 6062/32, Poruba, 708 00 Ostrava |
18.7.2017 17.6.2021 |
|
| MENS SANA, z.ú.
Sokolovská 6062/32, Poruba, 708 00 Ostrava |
17.6.2021 | |
| MENS SANA, z.ú.
Sokolovská 6062/32, Poruba, 708 00 Ostrava |
2.2.2017 17.6.2021 |
|
| MENS SANA, z.ú.
Sokolovská 6062/32, Poruba, 708 00 Ostrava |
6.1.2014 16.6.2014 |
|
| Potravinová banka v Ostravě, z.s.
Svatoplukova 2771/17, Vítkovice, 703 00 Ostrava |
17.5.2013 17.5.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
15.11.2008
Zaniklý subjekt: 30.1.2023 |
Mgr. ANTONÍN LIŠKA okres Vsetín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 17.6.2021 | Společník s vkladem BOTUMY s.r.o. |
| 17.6.2021 | Zakladatel MENS SANA, z.ú. |
| 17.6.2021 | Zakladatel MENS SANA, z.ú. |
4. Ing. ANTONÍN LÍSKA, Roudnice nad Labem
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků bytových jednotek domu č.p. 1366 ul. Na Hradčanech a č.p. 1367 ul. Kollárova Roudnice n/L
Na Hradčanech 1366, 413 01 Roudnice nad Labem |
17.12.2015 |
Ing. ANTONÍN LÍSKA Roudnice nad Labem - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.2.2016 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků bytových jednotek domu č.p. 1366 ul. Na Hradčanech a č.p. 1367 ul. Kollárova Roudnice n/L |
5. Antonín Liška, okres Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kunratice
č.p. 159, 464 01 Kunratice |
17.1.2026 | |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kunratice
č.p. 159, 464 01 Kunratice |
17.1.2026 18.4.2026 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kunratice
č.p. 159, 464 01 Kunratice |
18.1.2020 20.3.2026 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kunratice
č.p. 159, 464 01 Kunratice |
17.1.2015 17.1.2015 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kunratice
č.p. 159, 464 01 Kunratice |
17.1.2015 18.1.2020 |
Antonín Liška okres Liberec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.4.2026 | |
| 18.4.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kunratice |
| 20.3.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Kunratice |
6. Antonín Liška, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Elektrické instalace Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti v oblasti informačních technologií Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Ostatní úklidové činnosti Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu |
5.11.2014 |
7. Antonín Liška, Brumov-Bylnice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Instalace průmyslových strojů a zařízení Inženýrské činnosti a související technické poradenství Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
10.11.2014 |
8. Antonín Liška, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
9.1.2023 |
9. Antonín Liška, okres Šumperk
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Lesní hospodářství a jiné činnosti v oblasti lesnictví Podpůrné činnosti pro lesnictví Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Ubytování Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
20.10.2025 |
10. Antonín Liška, okres Chomutov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
25.2.2026 |
11. Antonín Liška, okres Praha-východ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
11.1.1999 |
12. Antonín Liška, okres Zlín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba strojů a zařízení j. n. Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Silniční nákladní doprava Inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní úklidové činnosti Velkoobchod a maloobchod |
17.10.2011 |
13. Antonín Líška, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ARMEX TRADING, spol. s r.o. v likvidaci
Frýdecká 793, Hrabová, 720 00 Ostrava |
5.9.1996 5.11.1997 |
|
| ARMEX TRADING, spol. s r.o. v likvidaci
Frýdecká 793, Hrabová, 720 00 Ostrava |
5.9.1996 5.11.1997 |
14. Antonín Liška, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| F L P s.r.o. v likvidaci
Husova 256/8a, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 16.5.2019 |
22.3.2002 5.5.2004 |
|
| F L P s.r.o. v likvidaci
Husova 256/8a, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 16.5.2019 |
29.11.1994 23.6.2003 |
|
| F L P s.r.o. v likvidaci
Husova 256/8a, Brno-město, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 16.5.2019 |
29.11.1994 22.3.2002 |
15. Antonín Liška, Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků bytů domu Jáchymovská 262,263, Liberec X
Jáchymovská 262/42, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec |
29.11.2008 14.4.2012 |
16. Ing. Antonín Liška, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Inovmaty s.r.o.
Domkářská 11/9, Hostivař, 102 00 Praha |
20.8.1996 18.11.1997 |
|
| Inovmaty s.r.o.
Domkářská 11/9, Hostivař, 102 00 Praha |
20.8.1996 18.11.1997 |
17. Doc. Ing. Antonín Liška, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Sauer Žandov, a.s.
Nádražní 10, 471 07 Žandov |
26.9.1990 12.8.1993 |
18. Antonín Liška, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Soluteam s.r.o.
Revoluční 1082/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
10.11.2015 18.3.2025 |
|
| Soluteam s.r.o.
Revoluční 1082/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
7.5.2012 10.11.2015 |
|
| Soluteam s.r.o.
Revoluční 1082/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
7.5.2012 3.2.2025 |
|
| Soluteam s.r.o.
Revoluční 1082/8, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
7.5.2012 10.11.2015 |
|
| Společenství vlastníků pro bytový dům Marciho 702, Praha 10
Marciho 702/2, Malešice (Praha 10), 108 00 Praha |
9.1.2015 17.5.2016 |
19. Antonín Liška, okres Rakovník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělské družstvo 1.máj se sídlem v Panoším Újezdu- v likvidaci
č.ev. 6, 270 21 Panoší Újezd Zaniklý subjekt: 28.10.2016 |
13.5.1954 21.5.1955 |
|
| Zemědělské družstvo 1.máj se sídlem v Panoším Újezdu- v likvidaci
č.ev. 6, 270 21 Panoší Újezd Zaniklý subjekt: 28.10.2016 |
7.5.1952 13.5.1954 |
20. Antonín Liška, Prostějov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BYTOVÉ DRUŽSTVO K.H.KEPKY 1,2,3, družstvo
K. H. Kepky 4073/1, 796 04 Prostějov |
17.6.2014 30.4.2019 |
21. Antonín Liška, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zálesí 1124, s.r.o.
Zálesí 1124/92, Krč, 142 00 Praha |
23.10.1996 1.2.2002 |
|
| Zálesí 1124, s.r.o.
Zálesí 1124/92, Krč, 142 00 Praha |
22.10.1996 23.10.1996 |
|
| Zálesí 1124, s.r.o.
Zálesí 1124/92, Krč, 142 00 Praha |
26.9.1994 22.10.1996 |
Souhrnné informace ke jménu "ANTONÍN LIŠKA"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu ANTONÍN LIŠKA – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno ANTONÍN LIŠKA?
Jméno ANTONÍN LIŠKA je uvedeno v 16 společnostech.
Kolik osob se jménem ANTONÍN LIŠKA je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 14 osoby jménem ANTONÍN LIŠKA.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci