Pavel Antonín Stehlík - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Antonin Stehlik v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 7 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 18 existujících společnostech a má celkem 5 aktuálních záznamů a celkem 58 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 5 zaniklých společnostech.Jméno Antonin Stehlik bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Pavel Antonín Stehlík - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Josef Houžvic
okres Mělník |
Firmy: Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, oblastní spolek Polabí, z.s. | Zemědělská společnost Stránka spol. s r.o. |
| 2. |
Antonín Stehlík
Jesenice |
Živnost a firmy: Actavis CZ a.s., v likvidaci | Pharma AVALANCHE s. r. o., v likvidaci | Pharma AVALANCHE s.r.o. | |
| 3. |
Antonín Stehlík
Lanškroun |
Živnost a firmy: Bednář Lanškroun CZ s.r.o. |
| 4. |
Ing. Pavel Antonín Stehlík
Praha |
Živnost a firmy:
AZ Consult a.s. |
Essity Czech Republic s.r.o. |
Letiště Praha, a. s. |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 5. |
Antonín Stehlík
okres Znojmo |
Firmy: Český svaz chovatelů, z.s., Klub chovatelů králíků vídeňských plemen | Český svaz chovatelů, z.s., Klub chovatelů zakrslých a smaragdových kachen | Český svaz chovatelů, z.s., Okresní organizace Znojmo | |
| 6. |
Antonín Stehlík
Stříbro |
Firmy: Český svaz chovatelů, z.s., Okresní organizace Tachov | Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Stříbro |
| 7. |
Antonín Stehlík
Brno |
Firmy: Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. |
| 8. |
Antonín Stehlík
okres Jičín |
Živnost |
| 9. |
Antonín Stehlík
okres Znojmo |
Živnost |
| 10. |
JUDr. Antonín Stehlík
Praha |
Firmy: Bytové družstvo Lobkovicovo nám. 1 | Společenství vlastníků jednotek nám. Jiřího z Lobkovic č.2195/1, Praha 3 |
| 11. |
Antonín Stehlík
okres Kutná Hora |
Firmy: Jednota, spotřební družstvo v Čáslavi, okr. Kutná Hora v likvidaci |
| 12. |
Ing. Antonín Stehlík
okres Jindřichův Hradec |
Firmy: CIZ - AGRO, a.s. |
Detaily Pavel Antonín Stehlík - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Josef Houžvic, okres Mělník
FIRMY
pouze aktuální záznamyJosef Houžvic okres Mělník - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.2.2017 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, oblastní spolek Polabí, z.s. |
| 22.8.2014 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Zemědělská společnost Stránka spol. s r.o. ) |
| 21.5.2012 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 37 000,-Kč (Zemědělská společnost Stránka spol. s r.o.) |
2. Antonín Stehlík, Jesenice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Actavis CZ a.s., v likvidaci
Radlická 608/2, Smíchov, 150 00 Praha Zaniklý subjekt: 31.1.2019 |
9.12.2004 25.1.2007 |
|
| Pharma AVALANCHE s. r. o., v likvidaci
Revoluční 1003/3, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 11.10.2023 |
29.6.2021 11.10.2023 |
|
| Pharma AVALANCHE s. r. o., v likvidaci
Revoluční 1003/3, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 11.10.2023 |
5.11.2015 29.6.2021 |
|
| Pharma AVALANCHE s. r. o., v likvidaci
Revoluční 1003/3, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 11.10.2023 |
5.9.2012 5.11.2015 |
|
| Pharma AVALANCHE s. r. o., v likvidaci
Revoluční 1003/3, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 11.10.2023 |
15.3.2012 5.9.2012 |
|
| Pharma AVALANCHE s. r. o., v likvidaci
Revoluční 1003/3, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 11.10.2023 |
9.1.2012 30.5.2013 |
|
| Pharma AVALANCHE s. r. o., v likvidaci
Revoluční 1003/3, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 11.10.2023 |
9.1.2012 15.3.2012 |
|
| Pharma AVALANCHE s.r.o.
Praha Zaniklý subjekt: 30.4.2008 |
4.10.2000 13.2.2007 |
|
| Pharma AVALANCHE s.r.o.
Praha Zaniklý subjekt: 30.4.2008 |
4.10.2000 26.1.2007 |
|
| SYSMEX CZ s.r.o.
Plynárenská 499/1, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
21.2.2008 11.5.2011 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti reklamních agentur Ostatní vzdělávání |
8.4.2008 |
3. Antonín Stehlík, Lanškroun
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bednář Lanškroun CZ s.r.o.
Husova 137, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun |
31.1.2000 22.1.2014 |
|
| Bednář Lanškroun CZ s.r.o.
Husova 137, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun |
31.1.2000 28.1.2014 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní ubytování Velkoobchod a maloobchod |
17.5.2004 |
4. Ing. Pavel Antonín Stehlík, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AZ Consult a.s.
Koněvova 1127/56, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha Zaniklý subjekt: 6.2.2019 |
8.4.1998 21.11.2000 |
|
| Essity Czech Republic s.r.o.
Sokolovská 100/94, Karlín, 186 00 Praha |
31.3.1993 18.1.1996 |
|
| Letiště Praha, a. s.
K letišti 1019/6, Ruzyně, 161 00 Praha |
13.11.2008 1.5.2011 |
|
| PANST, s.r.o.
Fügnerova 1244, 252 28 Černošice |
15.5.2019 31.7.2023 |
|
| PANST, s.r.o.
Fügnerova 1244, 252 28 Černošice |
2.6.2011 15.5.2019 |
|
| PANST, s.r.o.
Fügnerova 1244, 252 28 Černošice |
24.5.2011 31.7.2023 |
|
| PANST, s.r.o.
Fügnerova 1244, 252 28 Černošice |
24.5.2011 15.5.2019 |
|
| Severočeské doly a.s.
Boženy Němcové 5359, 430 01 Chomutov |
21.8.2007 30.9.2011 |
|
| Severočeské doly a.s.
Boženy Němcové 5359, 430 01 Chomutov |
1.7.2007 30.10.2007 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Poradenství v oblasti řízení |
20.3.1992 |
5. Antonín Stehlík, okres Znojmo
FIRMY
pouze aktuální záznamyAntonín Stehlík okres Znojmo - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.11.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Znojmo 1 |
| 24.11.2023 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Znojmo 1 |
| 12.7.2023 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Český svaz chovatelů, z.s., Okresní organizace Znojmo |
6. Antonín Stehlík, Stříbro
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Český svaz chovatelů, z.s., Okresní organizace Tachov
Chodská 2132, 347 01 Tachov |
13.4.2018 29.4.2023 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Okresní organizace Tachov
Chodská 2132, 347 01 Tachov |
13.4.2018 13.4.2018 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Okresní organizace Tachov
Chodská 2132, 347 01 Tachov |
23.3.2013 4.5.2017 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Okresní organizace Tachov
Chodská 2132, 347 01 Tachov |
23.3.2013 21.6.2018 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Stříbro
V Domkách 460, 349 01 Stříbro |
11.3.2023 | |
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Stříbro
V Domkách 460, 349 01 Stříbro |
17.2.2018 11.3.2023 |
|
| Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Stříbro
V Domkách 460, 349 01 Stříbro |
23.2.2013 17.2.2018 |
Antonín Stehlík Stříbro - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.11.2023 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Český svaz chovatelů, z.s., Okresní organizace Tachov |
| 8.6.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Stříbro |
| 8.6.2023 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Český svaz chovatelů, z.s., Základní organizace Stříbro |
7. Antonín Stehlík, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Městský nohejbalový klub Modřice, z.s.
náměstí Svobody 93, 664 42 Modřice |
7.3.2023 |
Antonín Stehlík Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.4.2023 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Městský nohejbalový klub Modřice, z.s. |
8. Antonín Stehlík, okres Jičín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště |
10.6.2015 |
9. Antonín Stehlík, okres Znojmo
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba potravinářských výrobků Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Podpůrné činnosti pro scénická umění Velkoobchod a maloobchod |
15.7.1991 |
10. JUDr. Antonín Stehlík, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Lobkovicovo nám. 1
náměstí Jiřího z Lobkovic 2195/1, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha |
29.12.2009 29.12.2012 |
|
| Bytové družstvo Lobkovicovo nám. 1
náměstí Jiřího z Lobkovic 2195/1, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha |
19.11.2003 8.12.2016 |
|
| Bytové družstvo Lobkovicovo nám. 1
náměstí Jiřího z Lobkovic 2195/1, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha |
19.11.2003 19.11.2006 |
|
| Společenství vlastníků jednotek nám. Jiřího z Lobkovic č.2195/1, Praha 3
Praha 3, náměstí Jiřího z Lobkovic č. 2195/1, PSČ 13000 |
25.3.2003 30.10.2007 |
11. Antonín Stehlík, okres Kutná Hora
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Jednota, spotřební družstvo v Čáslavi, okr. Kutná Hora v likvidaci
Čáslav Zaniklý subjekt: 22.9.2012 |
5.8.1959 4.7.1960 |
12. Ing. Antonín Stehlík, okres Jindřichův Hradec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CIZ - AGRO, a.s.
č.p. 21, 378 81 Cizkrajov |
26.6.2019 16.2.2024 |
|
| CIZ - AGRO, a.s.
č.p. 21, 378 81 Cizkrajov |
15.6.2017 26.6.2019 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavel Antonín Stehlík"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavel Antonín Stehlík – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavel Antonín Stehlík?
Jméno Pavel Antonín Stehlík je uvedeno v 18 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavel Antonín Stehlík je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 10 osoby jménem Pavel Antonín Stehlík.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod