Božena Mutlová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Bozena Mutlova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 5 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Bozena Mutlova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Božena Mutlová - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Božena Mutlová
Znojmo |
Firmy: Společenství vlastníků Znojmo,Na Bojišti 683/1 |
Detaily Božena Mutlová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Božena Mutlová, Znojmo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Znojmo,Na Bojišti 683/1
Na Bojišti 683/1, 669 02 Znojmo |
19.9.2025 | |
| Společenství vlastníků Znojmo,Na Bojišti 683/1
Na Bojišti 683/1, 669 02 Znojmo |
6.5.2022 19.9.2025 |
|
| Společenství vlastníků Znojmo,Na Bojišti 683/1
Na Bojišti 683/1, 669 02 Znojmo |
22.10.2020 6.5.2022 |
|
| Společenství vlastníků Znojmo,Na Bojišti 683/1
Na Bojišti 683/1, 669 02 Znojmo |
21.10.2015 21.10.2020 |
|
| Společenství vlastníků Znojmo,Na Bojišti 683/1
Na Bojišti 683/1, 669 02 Znojmo |
3.5.2005 3.5.2010 |
|
| Společenství vlastníků Znojmo,Na Bojišti 683/1
Na Bojišti 683/1, 669 02 Znojmo |
8.9.2001 16.7.2005 |
Božena Mutlová Znojmo - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.11.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Znojmo,Na Bojišti 683/1 |
| 15.11.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Znojmo,Na Bojišti 683/1 (vymazáno) |
| 15.7.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Znojmo,Na Bojišti 683/1 |
Souhrnné informace ke jménu "Božena Mutlová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Božena Mutlová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Božena Mutlová?
Jméno Božena Mutlová je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Božena Mutlová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Božena Mutlová.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?