Dagmar Matoušková - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Dagmar Matouskova v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 5 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Dagmar Matouskova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 5 různých osob.
Dagmar Matoušková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Dagmar Matoušková
okres Pardubice |
Firmy: TURF-SYNDIKÁT 2007 s.r.o. |
| 2. |
DAGMAR KOHLÍČKOVÁ
okres Most |
Firmy: Řeznictví Na Krachu, s.r.o. |
| 3. |
Dagmar Matoušková
okres Brno-venkov |
Firmy: FLOORMAT s.r.o. |
| 4. |
Dagmar Matoušková
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 5. |
Ing. Dagmar Matoušková
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 6. |
Dagmar Matoušková
okres Praha-západ |
Živnost |
| 7. |
Dagmar Matoušková
okres Třebíč |
Živnost |
| 8. |
Dagmar Matoušková
Prostějov |
Živnost |
| 9. |
Ing. Dagmar Matoušková
okres Frýdek-Místek |
Firmy: Synergia Lab a.s. |
| 10. |
Dagmar Matoušková
Ústí nad Labem |
Firmy: CASTALDI s.r.o. v likvidaci |
Detaily Dagmar Matoušková - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Dagmar Matoušková, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TURF-SYNDIKÁT 2007 s.r.o.
Družstevní 314, 533 13 Řečany nad Labem |
29.4.2019 |
Dagmar Matoušková okres Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 29.4.2019 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 21 000,-Kč (TURF-SYNDIKÁT 2007 s.r.o.) |
2. DAGMAR KOHLÍČKOVÁ, okres Most
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Řeznictví Na Krachu, s.r.o.
Sadov |
18.10.2023 | |
| Řeznictví Na Krachu, s.r.o.
Sadov |
3.10.2023 18.10.2023 |
|
| Řeznictví Na Krachu, s.r.o.
Sadov |
20.7.2021 3.10.2023 |
DAGMAR KOHLÍČKOVÁ okres Most - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.10.2023 | Společník s vkladem Řeznictví Na Krachu, s.r.o. |
| 18.10.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, splaceno: 50 000,-Kč, podíl: 50 % (Řeznictví Na Krachu, s.r.o.) |
| 3.10.2023 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Řeznictví Na Krachu, s.r.o. ) |
3. Dagmar Matoušková, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FLOORMAT s.r.o.
Jilmoví 7, 592 61 Pernštejnské Jestřabí |
14.4.2022 |
Dagmar Matoušková okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.4.2022 | Zapsán(-a) jako prokurista FLOORMAT s.r.o. |
4. Dagmar Matoušková, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Ostatní vzdělávání Opravy obuvi a kožených výrobků |
20.8.2025 |
5. Ing. Dagmar Matoušková, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
24.6.1992 |
6. Dagmar Matoušková, okres Praha-západ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
4.7.1994 |
7. Dagmar Matoušková, okres Třebíč
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti |
12.8.1996 |
8. Dagmar Matoušková, Prostějov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
18.6.2002 |
9. Ing. Dagmar Matoušková, okres Frýdek-Místek
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Synergia Lab a.s.
č.p. 84, 503 06 Hořiněves |
14.11.2006 14.2.2012 |
10. Dagmar Matoušková, Ústí nad Labem
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| CASTALDI s.r.o. v likvidaci
Ústí nad Labem Zaniklý subjekt: 8.3.2022 |
8.9.1994 28.2.1997 |
|
| CASTALDI s.r.o. v likvidaci
Ústí nad Labem Zaniklý subjekt: 8.3.2022 |
8.9.1994 28.2.1997 |
Souhrnné informace ke jménu "Dagmar Matoušková"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Dagmar Matoušková – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Dagmar Matoušková?
Jméno Dagmar Matoušková je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem Dagmar Matoušková je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem Dagmar Matoušková.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface