DALIBOR HRONEK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Dalibor Hronek v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 4 aktuální záznamy a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Dalibor Hronek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
DALIBOR HRONEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
DALIBOR HRONEK
okres Liberec |
Firmy: Denny & Davillo s.r.o. | U Dennyho s.r.o. |
| 2. |
Dalibor Hronek
okres Liberec |
Živnost |
Detaily DALIBOR HRONEK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. DALIBOR HRONEK, okres Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Denny & Davillo s.r.o.
Žitavská 3068, Větrov, 464 01 Frýdlant |
6.12.2023 | |
| Denny & Davillo s.r.o.
Žitavská 3068, Větrov, 464 01 Frýdlant |
6.12.2023 | |
| U Dennyho s.r.o.
Jítrava ev. č. 54, 463 53 Rynoltice |
6.12.2023 | |
| U Dennyho s.r.o.
Jítrava ev. č. 54, 463 53 Rynoltice |
6.12.2023 |
DALIBOR HRONEK okres Liberec - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 6.12.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (U Dennyho s.r.o.) |
| 6.12.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1,-Kč, podíl: 100 % (U Dennyho s.r.o.) |
| 6.12.2023 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Denny & Davillo s.r.o.) |
2. Dalibor Hronek, okres Liberec
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků Destilace, rektifikace a míchání lihovin Silniční nákladní doprava Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Specializované návrhářské činnosti Ostatní sportovní činnosti Velkoobchod a maloobchod |
1.7.2020 |
Souhrnné informace ke jménu "DALIBOR HRONEK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu DALIBOR HRONEK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno DALIBOR HRONEK?
Jméno DALIBOR HRONEK je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem DALIBOR HRONEK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem DALIBOR HRONEK.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?