Daniel Joska - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Daniel Joska v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 8 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Daniel Joska bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Daniel Joska - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Daniel Joska
Brno |
Živnost a firmy: TRIADA JOSKA, spol. s r.o. |
| 2. |
Daniel Joska
okres Brno-město |
Živnost |
| 3. |
Daniel Joska
Praha |
Živnost |
Detaily Daniel Joska - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Daniel Joska, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TRIADA JOSKA, spol. s r.o.
Cikánkova 323/10, Jehnice, 621 00 Brno |
15.11.2016 | |
| TRIADA JOSKA, spol. s r.o.
Cikánkova 323/10, Jehnice, 621 00 Brno |
15.11.2016 | |
| TRIADA JOSKA, spol. s r.o.
Cikánkova 323/10, Jehnice, 621 00 Brno |
17.7.2014 15.11.2016 |
|
| TRIADA JOSKA, spol. s r.o.
Cikánkova 323/10, Jehnice, 621 00 Brno |
17.7.2014 15.11.2016 |
|
| TRIADA JOSKA, spol. s r.o.
Cikánkova 323/10, Jehnice, 621 00 Brno |
14.7.2014 17.7.2014 |
|
| TRIADA JOSKA, spol. s r.o.
Cikánkova 323/10, Jehnice, 621 00 Brno |
17.12.2007 14.7.2014 |
|
| TRIADA JOSKA, spol. s r.o.
Cikánkova 323/10, Jehnice, 621 00 Brno |
27.8.2004 17.12.2007 |
|
| TRIADA JOSKA, spol. s r.o.
Cikánkova 323/10, Jehnice, 621 00 Brno |
27.8.2004 17.7.2014 |
|
| TRIADA JOSKA, spol. s r.o.
Cikánkova 323/10, Jehnice, 621 00 Brno |
6.12.2000 27.8.2004 |
|
| TRIADA JOSKA, spol. s r.o.
Cikánkova 323/10, Jehnice, 621 00 Brno |
6.12.2000 27.8.2004 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Velkoobchod a maloobchod |
30.3.1992 |
Daniel Joska Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.11.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel TRIADA JOSKA, spol. s r.o., zmenil adresu. |
| 15.11.2016 | Společník s vkladem TRIADA JOSKA, spol. s r.o. |
| 15.11.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, splaceno: 100 000,-Kč, podíl: 100 % (TRIADA JOSKA, spol. s r.o.) |
2. Daniel Joska, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště Silniční nákladní doprava Velkoobchod a maloobchod |
17.6.2022 |
3. Daniel Joska, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
16.12.1998 |
Souhrnné informace ke jménu "Daniel Joska"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Daniel Joska – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Daniel Joska?
Jméno Daniel Joska je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Daniel Joska je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Daniel Joska.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?