Dušan Sládek - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Dusan Sladek v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 9 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Dusan Sladek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Dušan Sládek - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Dušan Sádek
okres Kladno |
Živnost a firmy: ACTIVO INVESTMENTS s.r.o. v likvidaci |
| 2. |
Dušan Sládek
okres Beroun |
Firmy: EKO Development and Management a.s. | Silk Road Infrastructure a.s. |
| 3. |
Dušan Sládek
okres Plzeň-jih |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Čečovice |
| 4. |
Dušan Sládek
okres Kolín |
Živnost |
| 5. |
Dušan Sládek
okres Plzeň-jih |
Živnost |
Detaily Dušan Sládek - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Dušan Sádek, okres Kladno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ACTIVO INVESTMENTS s.r.o. v likvidaci
náměstí Přátelství 1518/5, Hostivař, 102 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.8.2017 |
20.3.2006 5.3.2012 |
|
| ACTIVO INVESTMENTS s.r.o. v likvidaci
náměstí Přátelství 1518/5, Hostivař, 102 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.8.2017 |
4.11.1999 20.3.2006 |
|
| ACTIVO INVESTMENTS s.r.o. v likvidaci
náměstí Přátelství 1518/5, Hostivař, 102 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.8.2017 |
4.11.1999 1.3.2012 |
|
| ACTIVO INVESTMENTS s.r.o. v likvidaci
náměstí Přátelství 1518/5, Hostivař, 102 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.8.2017 |
4.11.1999 4.11.1999 |
|
| ACTIVO INVESTMENTS s.r.o. v likvidaci
náměstí Přátelství 1518/5, Hostivař, 102 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.8.2017 |
4.11.1999 4.11.1999 |
|
| ACTIVO INVESTMENTS s.r.o. v likvidaci
náměstí Přátelství 1518/5, Hostivař, 102 00 Praha Zaniklý subjekt: 18.8.2017 |
4.11.1999 20.3.2006 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
10.11.1998
Zaniklý subjekt: 29.1.2024 |
2. Dušan Sládek, okres Beroun
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EKO Development and Management a.s.
Skalecká 357/17, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
14.11.2011 | |
| Silk Road Infrastructure a.s.
Václavské náměstí 828/23, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
7.10.2009 26.8.2011 |
Dušan Sládek okres Beroun - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.11.2011 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady MARERA, a.s. |
| 14.11.2011 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady EKO Development and Management a.s. |
| 16.11.2009 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady MARERA, a.s. |
3. Dušan Sládek, okres Plzeň-jih
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Čečovice
Čížkov 28, 335 64 Čížkov |
18.1.2020 | |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Čečovice
Čížkov 28, 335 64 Čížkov |
23.1.2016 12.6.2019 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Čečovice
Čížkov 28, 335 64 Čížkov |
23.1.2016 18.1.2020 |
Dušan Sládek okres Plzeň-jih - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.5.2020 | Zapsán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Čečovice |
| 16.5.2020 | Vymazán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Čečovice |
| 12.6.2019 | Člen představenstva Sbor dobrovolných hasičů Čečovice |
4. Dušan Sládek, okres Kolín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov Velkoobchod a maloobchod |
23.6.1995 |
5. Dušan Sládek, okres Plzeň-jih
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
20.4.1998 |
Souhrnné informace ke jménu "Dušan Sládek"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Dušan Sládek – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Dušan Sládek?
Jméno Dušan Sládek je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Dušan Sládek je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Dušan Sládek.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?