Dušan Vácha - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Dusan Vacha v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 8 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Dusan Vacha bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 4 různé osoby.
Dušan Vácha - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Dušan Vácha
České Budějovice |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků jednotek K. Štěcha 13, 370 05 České Budějovice | Společenství vlastníků jednotek M. Chlajna 10 České Budějovice |
| 2. |
Dušan Vácha
okres České Budějovice |
Živnost |
| 3. |
Dušan Vácha
okres Písek |
Živnost |
| 4. |
Dušan Vácha
okres Písek |
Živnost |
| 5. |
Mgr. Dušan Vácha
Praha |
Živnost |
| 6. |
Mgr. Dušan Vácha
Praha |
Firmy: Plzeňská mouka a.s. | WB Mills a.s. | Windyghoul s.r.o. |
Detaily Dušan Vácha - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Dušan Vácha, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek K. Štěcha 13, 370 05 České Budějovice
K. Štěcha 1226/13, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice |
1.6.2017 | |
| Společenství vlastníků jednotek M. Chlajna 10 České Budějovice
M. Chlajna 1296/10, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice |
17.12.2007 13.1.2010 |
|
| Společenství vlastníků jednotek M. Chlajna 10 České Budějovice
M. Chlajna 1296/10, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice |
17.12.2007 15.1.2013 |
|
| Společenství vlastníků jednotek M. Chlajna 10 České Budějovice
M. Chlajna 1296/10, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice |
13.1.2005 31.1.2008 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pořizování zvukových nahrávek a hudební vydavatelské činnosti Reklamní činnosti |
24.9.2008 |
Dušan Vácha České Budějovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.7.2017 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek K. Štěcha 13, 370 05 České Budějovice |
| 20.8.2016 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek M. Chlajna 10 České Budějovice (vymazáno) |
| 15.1.2013 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek M. Chlajna 10 České Budějovice |
2. Dušan Vácha, okres České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Velkoobchod a maloobchod |
22.9.1995 |
3. Dušan Vácha, okres Písek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Malířské a natěračské práce |
11.6.1998 |
4. Dušan Vácha, okres Písek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Ostatní úklidové činnosti |
30.8.1999 |
5. Mgr. Dušan Vácha, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Výzkum a vývoj Fotografické činnosti Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
15.6.2011 |
6. Mgr. Dušan Vácha, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Plzeňská mouka a.s.
Plzeň Zaniklý subjekt: 18.8.2016 |
22.10.2009 2.5.2011 |
|
| WB Mills a.s.
Mlýnská 241/17, Malesice, 318 00 Plzeň |
27.9.2007 4.5.2011 |
|
| Windyghoul s.r.o.
Novodvorská 995/83, Kamýk, 142 00 Praha |
10.7.2012 18.9.2014 |
|
| Windyghoul s.r.o.
Novodvorská 995/83, Kamýk, 142 00 Praha |
27.6.2012 10.7.2012 |
|
| Windyghoul s.r.o.
Novodvorská 995/83, Kamýk, 142 00 Praha |
18.6.2012 3.9.2014 |
Souhrnné informace ke jménu "Dušan Vácha"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Dušan Vácha – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Dušan Vácha?
Jméno Dušan Vácha je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem Dušan Vácha je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Dušan Vácha.
