Halyna Tomenyuk - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Halyna Tomenyuk v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 3 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Halyna Tomenyuk není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Halyna Tomenyuk - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Halyna Tomenyuk
Ukrajina |
Firmy: Bienestar s.r.o. | BOVSUN CZ v.o.s. | K-MIGALIOVA s.r.o. v likvidaci |
Detaily Halyna Tomenyuk - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Halyna Tomenyuk, Ukrajina
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bienestar s.r.o.
Ke křížku 980, Dubí, 272 03 Kladno |
27.12.2005 16.1.2009 |
|
| BOVSUN CZ v.o.s.
Vřesová 684/12, Troja (Praha 8), 181 00 Praha |
13.8.2001 | |
| K-MIGALIOVA s.r.o. v likvidaci
Mutěnínská 1984, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha Zaniklý subjekt: 21.4.2018 |
18.8.2004 21.4.2018 |
|
| K-MIGALIOVA s.r.o. v likvidaci
Mutěnínská 1984, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha Zaniklý subjekt: 21.4.2018 |
27.4.2004 18.8.2004 |
Halyna Tomenyuk Ukrajina - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 21.4.2018 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (K-MIGALIOVA s.r.o. v likvidaci ) |
| 16.1.2009 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (Bienestar s.r.o. ) |
| 27.12.2005 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 10 % (Bienestar s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "Halyna Tomenyuk"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Halyna Tomenyuk – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Halyna Tomenyuk?
Jméno Halyna Tomenyuk je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Halyna Tomenyuk je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Halyna Tomenyuk.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface