Hana Poslušná - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Hana Poslusna v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 6 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Hana Poslusna bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Hana Poslušná - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Hana Poslušná
okres Opava |
Firmy: Bytové družstvo 641 |
| 2. |
Ing. HANA POSLUŠNÁ
okres Kolín |
Firmy: AMEDIS, spol. s r.o. |
| 3. |
Hana Poslušná
okres Olomouc |
Živnost |
| 4. |
Hana Poslušná
Praha |
Firmy: Pollo, s.r.o. v likvidaci |
Detaily Hana Poslušná - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Hana Poslušná, okres Opava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo 641
17. listopadu 641/22, Poruba, 708 00 Ostrava |
24.4.2014 | |
| Bytové družstvo 641
17. listopadu 641/22, Poruba, 708 00 Ostrava |
24.4.2014 19.2.2021 |
|
| Bytové družstvo 641
17. listopadu 641/22, Poruba, 708 00 Ostrava |
12.5.2005 24.4.2014 |
Hana Poslušná okres Opava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.2.2021 | Člen statutárního orgánu Družstvo 641 |
| 19.2.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu Družstvo 641 |
| 24.4.2015 | Člen statutárního orgánu Družstvo 641 |
2. Ing. HANA POSLUŠNÁ, okres Kolín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AMEDIS, spol. s r.o.
Nepravidelná 277/16, Štěrboholy, 102 00 Praha |
25.3.2014 |
Ing. HANA POSLUŠNÁ okres Kolín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.4.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (AMEDIS, spol. s r.o.) |
3. Hana Poslušná, okres Olomouc
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Velkoobchod, kromě motorových vozidel |
8.6.1995 |
4. Hana Poslušná, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Pollo, s.r.o. v likvidaci
č.p. 18, 262 72 Chraštice Zaniklý subjekt: 6.8.2013 |
21.8.2002 2.2.2006 |
|
| Pollo, s.r.o. v likvidaci
č.p. 18, 262 72 Chraštice Zaniklý subjekt: 6.8.2013 |
21.8.2002 9.1.2006 |
|
| Pollo, s.r.o. v likvidaci
č.p. 18, 262 72 Chraštice Zaniklý subjekt: 6.8.2013 |
21.4.1997 21.8.2002 |
|
| Pollo, s.r.o. v likvidaci
č.p. 18, 262 72 Chraštice Zaniklý subjekt: 6.8.2013 |
21.4.1997 21.8.2002 |
Souhrnné informace ke jménu "Hana Poslušná"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Hana Poslušná – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Hana Poslušná?
Jméno Hana Poslušná je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Hana Poslušná je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Hana Poslušná.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface