HIEU NGUYEN DINH - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Hieu Nguyen Dinh v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno není zapsáno v žádnév 0 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 2 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Hieu Nguyen Dinh není zapsáno v živnostenském rejstříku.
HIEU NGUYEN DINH - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
HIEU NGUYEN DINH
Karlovy Vary |
Firmy: EURORION s.r.o. v likvidaci | NUMBERO s.r.o. v likvidaci |
Detaily HIEU NGUYEN DINH - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. HIEU NGUYEN DINH, Karlovy Vary
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EURORION s.r.o. v likvidaci
Olomouc Zaniklý subjekt: 19.9.2019 |
1.2.2013 | |
| EURORION s.r.o. v likvidaci
Olomouc Zaniklý subjekt: 19.9.2019 |
28.1.2013 | |
| NUMBERO s.r.o. v likvidaci
Poděbradská 781/61, Hloubětín (Praha 9), 198 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.3.2020 |
14.3.2013 19.3.2020 |
|
| NUMBERO s.r.o. v likvidaci
Poděbradská 781/61, Hloubětín (Praha 9), 198 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.3.2020 |
19.2.2013 19.3.2020 |
HIEU NGUYEN DINH Karlovy Vary - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.3.2013 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (NUMBERO s.r.o.) |
| 14.3.2013 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (NUMBERO s.r.o.) |
| 1.2.2013 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (EURORION s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "HIEU NGUYEN DINH"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu HIEU NGUYEN DINH – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno HIEU NGUYEN DINH?
Jméno HIEU NGUYEN DINH je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem HIEU NGUYEN DINH je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem HIEU NGUYEN DINH.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface