IGOR KUBÍN - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Igor Kubin v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 5 aktuálních záznamů a celkem 27 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 3 zaniklých společnostech.Jméno Igor Kubin není zapsáno v živnostenském rejstříku.
IGOR KUBÍN - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Igor Kubín
okres Praha-západ |
Firmy:
Bytové družstvo TOBRUCKÁ v likvidaci |
Clips -cs s.r.o. v likvidaci |
EXTRALIGA MASTERS, spolek |
... Celkem záznam u 7 firem. |
| 2. |
IGOR KUBÍN
Praha |
Živnost a firmy:
Clips -cs s.r.o. v likvidaci |
EXTRALIGA MASTERS, spolek |
MARKUS - PROJEKT spol. s r.o. v likvidaci |
... Celkem záznam u 5 firem. |
| 3. |
IGOR KUBÍN
Olomouc |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek domu 879 nábřeží Přemyslovců 12, Olomouc |
Detaily IGOR KUBÍN - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Igor Kubín, okres Praha-západ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo TOBRUCKÁ v likvidaci
Tobrucká 756/33, Vokovice, 160 00 Praha Zaniklý subjekt: 30.5.2024 |
20.7.2002 26.9.2006 |
|
| Clips -cs s.r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 30.11.2016 |
24.6.1999 16.1.2016 |
|
| EXTRALIGA MASTERS, spolek
Češkova 1125, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice |
11.11.2017 31.5.2022 |
|
| JK Projekt s.r.o.
Litoměřická 839/15, Prosek, 190 00 Praha |
19.7.1994 30.6.2011 |
|
| MARKUS - PROJEKT spol. s r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 9.3.2012 |
24.10.2011 24.10.2011 |
|
| MARKUS - PROJEKT spol. s r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 9.3.2012 |
24.10.2011 9.3.2012 |
|
| MARKUS - PROJEKT spol. s r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 9.3.2012 |
30.12.1994 30.12.1994 |
|
| MARKUS - PROJEKT spol. s r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 9.3.2012 |
30.12.1994 24.10.2011 |
|
| MARKUS - PROJEKT spol. s r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 9.3.2012 |
30.12.1994 9.3.2012 |
|
| MARKUS REAL s.r.o.
Pod Beránkou 2460/35, Dejvice, 160 00 Praha |
13.10.2021 | |
| MARKUS REAL s.r.o.
Pod Beránkou 2460/35, Dejvice, 160 00 Praha |
13.10.2021 | |
| MARKUS REAL s.r.o.
Pod Beránkou 2460/35, Dejvice, 160 00 Praha |
26.4.2000 16.1.2016 |
|
| MARKUS REAL s.r.o.
Pod Beránkou 2460/35, Dejvice, 160 00 Praha |
26.4.2000 16.1.2016 |
|
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
13.10.2021 | |
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
20.5.1992 | |
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
12.3.2003 16.1.2016 |
|
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
4.6.1999 12.3.2003 |
|
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
22.9.1998 4.6.1999 |
|
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
1.9.1994 22.9.1998 |
|
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
20.5.1992 1.9.1994 |
|
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
20.5.1992 4.6.1999 |
|
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
20.5.1992 16.1.2016 |
Ing. Igor Kubín okres Praha-západ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.7.2022 | Vymazán(-a) jako člen představenstva EXTRALIGA MASTERS, spolek |
| 13.10.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč (MARKUS REAL s.r.o.) |
| 13.10.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (MARKUS REAL s.r.o.) |
2. IGOR KUBÍN, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Clips -cs s.r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 30.11.2016 |
16.1.2016 30.11.2016 |
|
| EXTRALIGA MASTERS, spolek
Češkova 1125, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice |
11.11.2017 13.10.2021 |
|
| EXTRALIGA MASTERS, spolek
Češkova 1125, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice |
11.11.2016 11.11.2017 |
|
| EXTRALIGA MASTERS, spolek
Češkova 1125, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice |
17.10.2015 17.10.2016 |
|
| MARKUS - PROJEKT spol. s r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 9.3.2012 |
24.10.2011 9.3.2012 |
|
| MARKUS REAL s.r.o.
Pod Beránkou 2460/35, Dejvice, 160 00 Praha |
16.1.2016 13.10.2021 |
|
| MARKUS REAL s.r.o.
Pod Beránkou 2460/35, Dejvice, 160 00 Praha |
16.1.2016 13.10.2021 |
|
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
16.1.2016 13.10.2021 |
|
| MARKUS spol. s r.o.
Vrchlického 479/51, Košíře, 150 00 Praha |
20.5.1992 13.10.2021 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Architektonické činnosti |
14.11.1990 |
3. IGOR KUBÍN, Olomouc
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu 879 nábřeží Přemyslovců 12, Olomouc
nábř. Přemyslovců 879/12, 779 00 Olomouc |
19.5.2021 |
IGOR KUBÍN Olomouc - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 7.8.2021 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu 879 nábřeží Přemyslovců 12, Olomouc |
Souhrnné informace ke jménu "IGOR KUBÍN"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu IGOR KUBÍN – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno IGOR KUBÍN?
Jméno IGOR KUBÍN je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem IGOR KUBÍN je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem IGOR KUBÍN.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?