IVAN BEREZHANSKYY - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Ivan Berezhanskyy v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 4 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Ivan Berezhanskyy není zapsáno v živnostenském rejstříku.
IVAN BEREZHANSKYY - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
IVAN BEREZHANSKYY
okres Praha-východ |
Firmy: Abacaria s.r.o. |
Detaily IVAN BEREZHANSKYY - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. IVAN BEREZHANSKYY, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Abacaria s.r.o.
Jičínská 226/17, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
2.5.2025 | |
| Abacaria s.r.o.
Jičínská 226/17, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
17.2.2022 | |
| Abacaria s.r.o.
Jičínská 226/17, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
16.6.2023 2.5.2025 |
|
| Abacaria s.r.o.
Jičínská 226/17, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
17.2.2022 16.6.2023 |
|
| Abacaria s.r.o.
Jičínská 226/17, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
17.2.2022 16.6.2023 |
|
| Abacaria s.r.o.
Jičínská 226/17, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
17.2.2022 2.5.2025 |
IVAN BEREZHANSKYY okres Praha-východ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.5.2025 | Společník s vkladem Abacaria s.r.o. |
| 2.5.2025 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Abacaria s.r.o., zmenil adresu. |
| 2.5.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 100 000,-Kč, podíl: 50 % (Abacaria s.r.o.) |
Souhrnné informace ke jménu "IVAN BEREZHANSKYY"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu IVAN BEREZHANSKYY – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno IVAN BEREZHANSKYY?
Jméno IVAN BEREZHANSKYY je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem IVAN BEREZHANSKYY je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem IVAN BEREZHANSKYY.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?