Iveta Stráská - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Iveta Straska v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 4 historické záznamy. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Iveta Straska není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Iveta Stráská - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Iveta Stráská
Kuřim |
Živnost a firmy: JK IMEX, spol. s r.o. v likvidaci | RANCH OLIVER, z. s. | Společenství Kuřim čp. 1307 | |
Detaily Iveta Stráská - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Iveta Stráská, Kuřim
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JK IMEX, spol. s r.o. v likvidaci
Šumavská 524/31, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 9.12.2022 |
7.11.2014 22.1.2018 |
|
| JK IMEX, spol. s r.o. v likvidaci
Šumavská 524/31, Veveří, 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 9.12.2022 |
22.10.2014 22.1.2018 |
|
| RANCH OLIVER, z. s.
nám. 1. května 1307/3, 664 34 Kuřim |
10.7.2026 | |
| Společenství Kuřim čp. 1307
nám. 1. května 1307/3, 664 34 Kuřim |
22.4.2024 | |
| WA - PERTH s.r.o. v likvidaci
Šumavská 524/31, Veveří, 602 00 Brno |
29.10.2015 23.5.2017 |
|
| WA - PERTH s.r.o. v likvidaci
Šumavská 524/31, Veveří, 602 00 Brno |
1.8.2014 29.10.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Obory činnosti: Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní sportovní činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
4.3.2015 |
Iveta Stráská Kuřim - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 10.7.2026 | Zapsán(-a) jako člen představenstva RANCH OLIVER, z. s. |
| 21.5.2024 | Člen statutárního orgánu Společenství Kuřim čp. 1307 |
| 22.1.2018 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (JK IMEX, spol. s r.o. ) |
Souhrnné informace ke jménu "Iveta Stráská"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Iveta Stráská – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Iveta Stráská?
Jméno Iveta Stráská je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Iveta Stráská je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Iveta Stráská.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface