Jakub Bauer - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jakub Bauer v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 23 existujících společnostech a má celkem 22 aktuálních záznamů a celkem 18 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Jakub Bauer bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 9 různých osob.
Jakub Bauer - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Jakub Bauer
Kralupy nad Vltavou |
Firmy:
AAA CREDIT, s.r.o. |
CKN obchodní spol. s r.o. |
EFREC a.s. |
... Celkem záznam u 11 firem. |
| 2. |
Jakub Bauer
Plzeň |
Firmy: SB SYSTEMS CZ s.r.o. | Společenství vlastníků jednotek pro dům čp.981, ul. Družby 9 v Plzni |
| 3. |
Jakub Bauer
Milovice |
Firmy:
BKO Investments s.r.o. |
BKT Investments s.r.o. |
BP Netware 8 s.r.o. |
... Celkem záznam u 7 firem. |
| 4. |
Jakub Bauer
okres Blansko |
Živnost |
| 5. |
Mgr. Jakub Bauer
okres Šumperk |
Živnost |
| 6. |
Jakub Bauer
okres Louny |
Živnost |
| 7. |
Jakub Bauer
okres Plzeň-město |
Živnost |
| 8. |
Jakub Bauer
okres Kladno |
Živnost |
| 9. |
Jakub Bauer
okres Nymburk |
Živnost |
| 10. |
Jakub Bauer
okres Brno-venkov |
Živnost |
| 11. |
Jakub Bauer
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 12. |
Jakub Bauer
okres Praha-západ |
Živnost |
| 13. |
Jakub Bauer
Kralupy nad Vltavou |
Firmy: DILIGENTIA CONSULTING & CONSTRUCTION, a.s. v likvidaci | INOFEOS, a.s. | TIMANORA, a.s. |
| 14. |
Jakub Bauer
okres Šumperk |
Firmy: FK Prumrent Šumperk z.s. |
Detaily Jakub Bauer - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Jakub Bauer, Kralupy nad Vltavou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AAA CREDIT, s.r.o.
Uzavřená 167/1, Kobylisy, 182 00 Praha |
8.7.2017 | |
| AAA CREDIT, s.r.o.
Uzavřená 167/1, Kobylisy, 182 00 Praha |
7.6.2017 | |
| CKN obchodní spol. s r.o.
Prokopova 148/15, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
17.9.2007 | |
| CKN obchodní spol. s r.o.
Prokopova 148/15, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
17.9.2007 12.7.2017 |
|
| EFREC a.s.
Praha 9 - Hrdlořezy, Nad Smetankou 225/2, PSČ 19000 |
1.4.2017 | |
| EFREC a.s.
Praha 9 - Hrdlořezy, Nad Smetankou 225/2, PSČ 19000 |
6.11.2009 24.6.2014 |
|
| Elreco, s r.o., v likvidaci
Lípová 140, 252 19 Drahelčice |
15.1.2026 | |
| EVROPSKÁ OBCHODNÍ A PORADENSKÁ SE
Uzavřená 167/1, Kobylisy, 182 00 Praha |
24.6.2014 | |
| Karlínská servisní a.s.
Uzavřená 167/1, Kobylisy, 182 00 Praha |
24.4.2009 6.2.2014 |
|
| Karlínská servisní a.s.
Uzavřená 167/1, Kobylisy, 182 00 Praha |
19.10.2005 13.3.2009 |
|
| KOPA - HADRBOLEC, s.r.o.
Ovčáry 121, 277 14 Ovčáry |
1.3.2022 | |
| KOPA - HADRBOLEC, s.r.o.
Ovčáry 121, 277 14 Ovčáry |
7.2.2022 | |
| MAGNES GROUP a.s.
Královická 2321/83, Strašnice (Praha 10), 100 00 Praha |
24.5.2012 11.9.2014 |
|
| VERTERRA, z.s. v likvidaci
U prosecké školy 864/2e, Prosek, 190 00 Praha |
12.1.2023 | |
| VINTA s.r.o.
Kampanova 95/21, Malešice (Praha 10), 108 00 Praha |
7.2.2011 18.12.2014 |
|
| WMT, a.s.
Ke Krči 804/11, Braník, 147 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.12.2020 |
25.1.2011 22.6.2011 |
Jakub Bauer Kralupy nad Vltavou - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.1.2026 | Zapsán(-a) jako likvidátor Elreco, s r.o., v likvidaci |
| 12.1.2023 | Zapsán(-a) jako likvidátor VERTERRA, z.s. v likvidaci |
| 1.3.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 190 000,-Kč, podíl: 100 % (KOPA - HADRBOLEC, s.r.o.) |
2. Jakub Bauer, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SB SYSTEMS CZ s.r.o.
Rybářská 3013/22, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň |
10.2.2023 | |
| SB SYSTEMS CZ s.r.o.
Rybářská 3013/22, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň |
10.2.2023 | |
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp.981, ul. Družby 9 v Plzni
Plzeň, ul. Družby 9, okres Plzeň-město, PSČ 31200 |
5.6.2025 | |
| Společenství vlastníků jednotek pro dům čp.981, ul. Družby 9 v Plzni
Plzeň, ul. Družby 9, okres Plzeň-město, PSČ 31200 |
25.5.2022 25.5.2025 |
Jakub Bauer Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.7.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům čp.981, ul. Družby 9 v Plzni |
| 24.7.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek pro dům čp.981, ul. Družby 9 v Plzni (vymazáno) |
| 10.2.2023 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 25 000,-Kč, podíl: 50 % (SB SYSTEMS CZ s.r.o.) |
3. Jakub Bauer, Milovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BKO Investments s.r.o.
Kaštanová 670, Mladá, 289 24 Milovice |
19.2.2025 | |
| BKT Investments s.r.o.
náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha |
8.5.2024 | |
| BKT Investments s.r.o.
náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha |
28.11.2023 | |
| BKT Investments s.r.o.
náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha |
28.11.2023 8.5.2024 |
|
| BKT Investments s.r.o.
náměstí Přátelství 1518/2, Hostivař, 102 00 Praha |
28.11.2023 8.5.2024 |
|
| BP Netware 8 s.r.o.
Domkovská 1255/3, Horní Počernice, 193 00 Praha |
9.12.2025 | |
| JB Investments 1 s.r.o.
Jindřicha Plachty 1139/25, Smíchov, 150 00 Praha |
30.3.2026 | |
| JB Investments s.r.o.
Kaštanová 670, Mladá, 289 24 Milovice |
5.2.2025 | |
| JB Investments s.r.o.
Kaštanová 670, Mladá, 289 24 Milovice |
5.2.2025 | |
| JBF Investments s.r.o.
Jindřicha Plachty 1139/25, Smíchov, 150 00 Praha |
30.3.2026 | |
| Permafrost Biotechnologies s.r.o.
Kaštanová 670, Mladá, 289 24 Milovice |
8.5.2024 | |
| Permafrost Biotechnologies s.r.o.
Kaštanová 670, Mladá, 289 24 Milovice |
28.11.2023 | |
| Permafrost Biotechnologies s.r.o.
Kaštanová 670, Mladá, 289 24 Milovice |
28.11.2023 8.5.2024 |
|
| Permafrost Biotechnologies s.r.o.
Kaštanová 670, Mladá, 289 24 Milovice |
28.11.2023 8.5.2024 |
Jakub Bauer Milovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 30.3.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (JBF Investments s.r.o.) |
| 30.3.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (JB Investments 1 s.r.o.) |
| 11.12.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (BP Netware 8 s.r.o.) |
4. Jakub Bauer, okres Blansko
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
28.1.2015 |
5. Mgr. Jakub Bauer, okres Šumperk
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
25.5.2015 |
6. Jakub Bauer, okres Louny
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení |
29.6.2015 |
7. Jakub Bauer, okres Plzeň-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy a instalace strojů a zařízení Instalace průmyslových strojů a zařízení Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
29.6.2016 |
8. Jakub Bauer, okres Kladno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Ostatní úklidové činnosti |
30.7.2018 |
9. Jakub Bauer, okres Nymburk
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Poradenství v oblasti informačních technologií Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Fotografické činnosti Ostatní vzdělávání |
14.10.2020 |
10. Jakub Bauer, okres Brno-venkov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava |
16.9.2021 |
11. Jakub Bauer, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Výroba počítačů, elektronických a optických přístrojů a zařízení Ostatní technické zkoušky a analýzy |
22.3.2011 |
12. Jakub Bauer, okres Praha-západ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Příprava staveniště |
30.5.2011 |
13. Jakub Bauer, Kralupy nad Vltavou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DILIGENTIA CONSULTING & CONSTRUCTION, a.s. v likvidaci
Vinohradská 1241/67, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
21.12.2007 13.3.2009 |
|
| INOFEOS, a.s.
Záveská 378/1, Hostivař, 102 00 Praha |
21.12.2007 23.7.2014 |
|
| INOFEOS, a.s.
Záveská 378/1, Hostivař, 102 00 Praha |
21.12.2007 22.1.2016 |
|
| TIMANORA, a.s.
Letenské náměstí 749/5, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
21.12.2007 23.7.2014 |
|
| TIMANORA, a.s.
Letenské náměstí 749/5, Holešovice (Praha 7), 170 00 Praha |
21.12.2007 1.2.2016 |
14. Jakub Bauer, okres Šumperk
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FK Prumrent Šumperk z.s.
Žerotínova 1691/55, 787 01 Šumperk |
30.5.2016 21.6.2019 |
Souhrnné informace ke jménu "Jakub Bauer"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jakub Bauer – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jakub Bauer?
Jméno Jakub Bauer je uvedeno v 23 společnostech.
Kolik osob se jménem Jakub Bauer je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem Jakub Bauer.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?