Jan Chrastil - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jan Chrastil v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 8 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Jan Chrastil bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Jan Chrastil - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Jan Chrastil
okres Mělník |
Firmy: TJ Judo Neratovice, z.s. |
| 2. |
Jan Chrastil
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 3. |
Jan Chrastil
okres Brno-venkov |
Živnost |
| 4. |
Jan Chrastil
Praha |
Firmy: Bytové družstvo DVACÍTKA v likvidaci |
Detaily Jan Chrastil - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Jan Chrastil, okres Mělník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| TJ Judo Neratovice, z.s.
Mládežnická 984, 277 11 Neratovice |
5.3.2024 | |
| TJ Judo Neratovice, z.s.
Mládežnická 984, 277 11 Neratovice |
17.11.2021 5.3.2024 |
|
| TJ Judo Neratovice, z.s.
Mládežnická 984, 277 11 Neratovice |
19.1.2017 17.11.2021 |
Jan Chrastil okres Mělník - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.4.2024 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady TJ Judo Neratovice, z.s. |
| 26.4.2024 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady TJ Judo Neratovice, z.s. |
| 17.11.2021 | Člen dozorčí rady TJ Judo Neratovice, z.s. |
2. Jan Chrastil, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zpracovatelský průmysl j. n. Malířské a natěračské práce Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách Správa nemovitostí na základě smlouvy nebo dohody Reklamní činnosti Fotografické činnosti Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění Ostatní sportovní činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
8.10.1990 |
3. Jan Chrastil, okres Brno-venkov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
23.5.2011 |
4. Jan Chrastil, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo DVACÍTKA v likvidaci
Anastázova 20/12, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.4.2023 |
4.10.2018 25.4.2023 |
|
| Bytové družstvo DVACÍTKA v likvidaci
Anastázova 20/12, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.4.2023 |
1.10.2015 4.10.2018 |
|
| Bytové družstvo DVACÍTKA v likvidaci
Anastázova 20/12, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.4.2023 |
11.9.2012 27.11.2013 |
|
| Bytové družstvo DVACÍTKA v likvidaci
Anastázova 20/12, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.4.2023 |
11.9.2012 1.10.2015 |
|
| Bytové družstvo DVACÍTKA v likvidaci
Anastázova 20/12, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.4.2023 |
23.6.2009 23.10.2012 |
|
| Bytové družstvo DVACÍTKA v likvidaci
Anastázova 20/12, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.4.2023 |
11.9.2007 23.6.2009 |
Souhrnné informace ke jménu "Jan Chrastil"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jan Chrastil – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jan Chrastil?
Jméno Jan Chrastil je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem Jan Chrastil je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Jan Chrastil.
