P. Jan Pražan SJ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jan Prazan v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 5 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 10 existujících společnostech a má celkem 11 aktuálních záznamů a celkem 19 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 5 zaniklých společnostech.Jméno Jan Prazan bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 10 různých osob.
P. Jan Pražan SJ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Jan Pražan
Pardubice |
Firmy: PRAŽAN s.r.o. |
| 2. |
Jan Pražan
Pardubice |
Živnost a firmy:
DK INVEST, a.s. |
Hanácké závody, a.s. |
JAAS Pardubice s.r.o. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 3. |
Mgr. Jan Pražan
Brno |
Firmy: Dobromarket s.r.o. | PRAPAC Obaly s.r.o. |
| 4. |
Jan Pražan
Plzeň |
Firmy: Úžas Bolevec, spolek stolního tenisu |
| 5. |
Jan Pražan
okres Pelhřimov |
Firmy: Společenství vlastníků bytů čp. 992 Pacov |
| 6. |
Jan Pražan
Hradec Králové |
Živnost |
| 7. |
Jan Pražan - AUTODOPRAVA
okres Pardubice |
Živnost |
| 8. |
Jan Pražan
okres Chrudim |
Živnost |
| 9. |
JAN PRAŽAN
okres Karlovy Vary |
Podnikatel fyz. osoba |
| 10. |
Jan Pražan
okres Pelhřimov |
Živnost |
| 11. |
Jan Pražan
Vodňany |
Živnost |
| 12. |
Jan Pražan
Prštice |
Živnost |
| 13. |
Jan Pražan
Pacov |
Živnost |
| 14. |
Jan Pražan
Kladno |
Živnost |
| 15. |
Jan Pražan
okres Chrudim |
Živnost |
| 16. |
Jan Pražan
Praha |
Firmy: Družstvo "Pod Terebkou 7",bytové družstvo v likvidaci |
| 17. |
Jan Pražan
Praha |
Firmy: Bytové družstvo Hostivařská 204 | Nadační fond DOMINANTY na obnovu kulturního dědictví v západních Čechách |
| 18. |
Jan Pražan
Pardubice |
Firmy: PRAŽAN s.r.o. |
| 19. |
Jan Pražan
Hlinsko |
Firmy: VZOR kožešnické družstvo |
Detaily P. Jan Pražan SJ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Jan Pražan, Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PRAŽAN s.r.o.
Bartoňova 899, Studánka (Pardubice III), 530 12 Pardubice |
9.9.2014 | |
| PRAŽAN s.r.o.
Bartoňova 899, Studánka (Pardubice III), 530 12 Pardubice |
27.7.2007 | |
| PRAŽAN s.r.o.
Bartoňova 899, Studánka (Pardubice III), 530 12 Pardubice |
27.7.2007 9.9.2014 |
|
| PRAŽAN s.r.o.
Bartoňova 899, Studánka (Pardubice III), 530 12 Pardubice |
27.7.2007 9.9.2014 |
Jan Pražan Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 9.9.2014 | Společník s vkladem PRAŽAN s.r.o. |
| 9.9.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel PRAŽAN s.r.o., zmenil adresu. |
| 9.9.2014 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (PRAŽAN s.r.o.) |
2. Jan Pražan, Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DK INVEST, a.s.
Mariánské náměstí 159/4, Staré Město, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 30.9.2016 |
3.6.2013 20.10.2014 |
|
| Hanácké závody, a.s.
Tovární 192, 751 03 Brodek u Přerova Zaniklý subjekt: 18.6.2014 |
5.11.2013 18.6.2014 |
|
| JAAS Pardubice s.r.o.
Fügnerova 280, Rosice (Pardubice VII), 533 51 Pardubice |
22.9.2006 13.3.2008 |
|
| JAAS Pardubice s.r.o.
Fügnerova 280, Rosice (Pardubice VII), 533 51 Pardubice |
22.9.2006 18.3.2008 |
|
| MAEG a.s.
Horní Moštěnice 547, 751 17 Horní Moštěnice Zaniklý subjekt: 18.6.2014 |
29.10.2013 18.6.2014 |
|
| pneuKOLA.cz s.r.o.
Chrudimská 832, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice |
19.10.2021 | |
| pneuKOLA.cz s.r.o.
Chrudimská 832, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice |
19.10.2021 | |
| Práža s.r.o.
Chrudimská 832, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice |
19.10.2021 | |
| Práža s.r.o.
Chrudimská 832, Zelené Předměstí (Pardubice V), 530 02 Pardubice |
19.10.2021 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba motorových vozidel (kromě motocyklů), přívěsů a návěsů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Velkoobchod a maloobchod |
22.4.2003 |
Jan Pražan Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.10.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (Rädershop s.r.o.) |
| 19.10.2021 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (Rädershop s.r.o.) |
| 19.10.2021 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 000,-Kč, podíl: 100 % (pneuKOLA.cz s.r.o.) |
3. Mgr. Jan Pražan, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Dobromarket s.r.o.
Jihlavská 692/2a, 664 41 Troubsko |
20.9.2024 | |
| Dobromarket s.r.o.
Jihlavská 692/2a, 664 41 Troubsko |
17.2.2020 | |
| Dobromarket s.r.o.
Jihlavská 692/2a, 664 41 Troubsko |
17.2.2020 20.9.2024 |
|
| Dobromarket s.r.o.
Jihlavská 692/2a, 664 41 Troubsko |
17.2.2020 20.9.2024 |
|
| PRAPAC Obaly s.r.o.
Jihlavská 692/2a, 664 41 Troubsko |
15.9.2015 | |
| PRAPAC Obaly s.r.o.
Jihlavská 692/2a, 664 41 Troubsko |
15.9.2015 20.9.2024 |
Mgr. Jan Pražan Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.9.2024 | Společník s vkladem Dobromarket s.r.o. |
| 20.9.2024 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel Dobromarket s.r.o., zmenil adresu. |
| 20.9.2024 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel PRAPAC Obaly s.r.o., zmenil adresu. |
4. Jan Pražan, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Úžas Bolevec, spolek stolního tenisu
Chotíkov 363, 330 17 Chotíkov |
14.12.2016 |
Jan Pražan Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.1.2017 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Úžas Bolevec |
5. Jan Pražan, okres Pelhřimov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků bytů čp. 992 Pacov
Starodvorská 992, 395 01 Pacov |
17.11.2022 |
Jan Pražan okres Pelhřimov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 12.4.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků bytů čp. 992 Pacov |
6. Jan Pražan, Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Ostatní sportovní činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu Velkoobchod a maloobchod |
23.9.2015 |
7. Jan Pražan - AUTODOPRAVA, okres Pardubice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava |
12.3.1991 |
8. Jan Pražan, okres Chrudim
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí |
20.6.2024 |
9. JAN PRAŽAN, okres Karlovy Vary
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. |
16.7.1996 |
10. Jan Pražan, okres Pelhřimov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Silniční nákladní doprava |
10.7.2000 |
11. Jan Pražan, Vodňany
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Příprava staveniště Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
30.9.2005 |
12. Jan Pražan, Prštice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Ostatní vedlejší činnosti v dopravě Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Fotografické činnosti Univerzální administrativní činnosti Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění |
1.2.2007 |
13. Jan Pražan, Pacov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Nespecializovaný velkoobchod Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti Činnosti v oblasti informačních technologií Reklamní činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
1.5.2008 |
14. Jan Pražan, Kladno
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
23.3.2005 |
15. Jan Pražan, okres Chrudim
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Truhlářské práce Malířské a natěračské práce |
14.9.2011 |
16. Jan Pražan, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Družstvo "Pod Terebkou 7",bytové družstvo v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 31.10.2012 |
22.5.1997 13.7.1998 |
17. Jan Pražan, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Hostivařská 204
Hostivařská 204/24, Hostivař, 102 00 Praha |
9.11.2004 14.11.2007 |
|
| Nadační fond DOMINANTY na obnovu kulturního dědictví v západních Čechách
náměstí Republiky 234/35, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň |
23.10.2015 10.8.2018 |
|
| Nadační fond DOMINANTY na obnovu kulturního dědictví v západních Čechách
náměstí Republiky 234/35, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň |
15.8.2012 23.10.2015 |
|
| Nadační fond DOMINANTY na obnovu kulturního dědictví v západních Čechách
náměstí Republiky 234/35, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň |
16.5.2009 15.8.2012 |
|
| Nadační fond DOMINANTY na obnovu kulturního dědictví v západních Čechách
náměstí Republiky 234/35, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň |
19.7.2006 16.5.2009 |
18. Jan Pražan, Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| PRAŽAN s.r.o.
Bartoňova 899, Studánka (Pardubice III), 530 12 Pardubice |
23.10.2017 17.2.2020 |
19. Jan Pražan, Hlinsko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| VZOR kožešnické družstvo
Wilsonova 579, 539 01 Hlinsko Zaniklý subjekt: 5.12.2015 |
28.6.1932 23.8.1945 |
|
| VZOR kožešnické družstvo
Wilsonova 579, 539 01 Hlinsko Zaniklý subjekt: 5.12.2015 |
14.4.1929 28.6.1932 |
Souhrnné informace ke jménu "P. Jan Pražan SJ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu P. Jan Pražan SJ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno P. Jan Pražan SJ?
Jméno P. Jan Pražan SJ je uvedeno v 10 společnostech.
Kolik osob se jménem P. Jan Pražan SJ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 9 osoby jménem P. Jan Pražan SJ.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?