JAROSLAV SÜHS - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jaroslav Suhs v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a má celkem 6 aktuálních záznamů a celkem 14 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Jaroslav Suhs není zapsáno v živnostenském rejstříku.
JAROSLAV SÜHS - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
JAROSLAV SÜHS
okres Plzeň-sever |
Firmy: 3D Parts s.r.o. | SECURIS HB s.r.o. | SIRUCES, spolek |
| 2. |
JAROSLAV SÜHS
Plzeň |
Živnost a firmy: Společenství vlastníků pro dům Žlutická 1678/27, 1679/29, Plzeň |
| 3. |
Ing. JAROSLAV SÜHS
Plzeň |
Firmy: Společenství vlastníků pro dům Žlutická 1678/27, 1679/29, Plzeň |
Detaily JAROSLAV SÜHS - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. JAROSLAV SÜHS, okres Plzeň-sever
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| 3D Parts s.r.o.
Březová 229, Vlkýš, 330 24 Heřmanova Huť |
2.5.2024 | |
| 3D Parts s.r.o.
Březová 229, Vlkýš, 330 24 Heřmanova Huť |
18.7.2019 | |
| 3D Parts s.r.o.
Březová 229, Vlkýš, 330 24 Heřmanova Huť |
23.6.2022 2.5.2024 |
|
| 3D Parts s.r.o.
Březová 229, Vlkýš, 330 24 Heřmanova Huť |
18.7.2019 2.5.2024 |
|
| 3D Parts s.r.o.
Březová 229, Vlkýš, 330 24 Heřmanova Huť |
18.7.2019 23.6.2022 |
|
| 3D Parts s.r.o.
Březová 229, Vlkýš, 330 24 Heřmanova Huť |
18.7.2019 23.6.2022 |
|
| SECURIS HB s.r.o.
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
2.5.2024 | |
| SECURIS HB s.r.o.
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
23.4.2014 | |
| SECURIS HB s.r.o.
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
23.6.2022 2.5.2024 |
|
| SECURIS HB s.r.o.
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
7.10.2016 23.6.2022 |
|
| SECURIS HB s.r.o.
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
23.4.2014 7.10.2016 |
|
| SECURIS HB s.r.o.
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
23.4.2014 7.10.2016 |
|
| SECURIS HB s.r.o.
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
23.4.2014 23.6.2022 |
|
| SECURIS HB s.r.o.
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
23.4.2014 2.5.2024 |
|
| SIRUCES, spolek
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
22.1.2020 | |
| SIRUCES, spolek
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
22.1.2020 2.5.2024 |
|
| SIRUCES, spolek
Rokycanská 1524/116a, Doubravka, 312 00 Plzeň |
22.1.2020 23.6.2022 |
JAROSLAV SÜHS okres Plzeň-sever - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 2.5.2024 | Člen představenstva O.S. WARRIORS MC PILSEN |
| 2.5.2024 | Společník s vkladem 3D Parts s.r.o. |
| 2.5.2024 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel 3D Parts s.r.o., zmenil adresu. |
2. JAROSLAV SÜHS, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům Žlutická 1678/27, 1679/29, Plzeň
Žlutická 1678/27, Bolevec, 323 00 Plzeň |
8.10.2014 8.10.2019 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
29.1.1992
Zaniklý subjekt: 5.11.2025 |
3. Ing. JAROSLAV SÜHS, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků pro dům Žlutická 1678/27, 1679/29, Plzeň
Žlutická 1678/27, Bolevec, 323 00 Plzeň |
13.10.2025 | |
| Společenství vlastníků pro dům Žlutická 1678/27, 1679/29, Plzeň
Žlutická 1678/27, Bolevec, 323 00 Plzeň |
19.11.2019 19.11.2024 |
Ing. JAROSLAV SÜHS Plzeň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 27.11.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků pro dům Žlutická 1678/27, 1679/29, Plzeň |
| 27.11.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků pro dům Žlutická 1678/27, 1679/29, Plzeň (vymazáno) |
| 30.1.2020 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků pro dům Žlutická 1678/27, 1679/29, Plzeň |
Souhrnné informace ke jménu "JAROSLAV SÜHS"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu JAROSLAV SÜHS – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno JAROSLAV SÜHS?
Jméno JAROSLAV SÜHS je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem JAROSLAV SÜHS je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem JAROSLAV SÜHS.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface