Jiří Pásler - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Jiri Pasler v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 9 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Jiri Pasler bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Jiří Pásler - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Jiří Pasler
České Budějovice |
Živnost a firmy: OSVĚTLOVACÍ TECHNIKA, a.s. |
| 2. |
Jiří Pásler
Hronov |
Firmy: NAVITA a.s. | Obchodní družstvo Impro |
| 3. |
Jiří Pásler
Aš |
Živnost |
| 4. |
Jiří Pásler
okres Trutnov |
Živnost |
| 5. |
Ing. Jiří Pasler
Praha |
Firmy: ITM - Praha,s.r.o. v likvidaci |
Detaily Jiří Pásler - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Jiří Pasler, České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| OSVĚTLOVACÍ TECHNIKA, a.s.
Hlinská 456/2, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice Zaniklý subjekt: 29.3.2017 |
13.6.2006 29.3.2017 |
|
| OSVĚTLOVACÍ TECHNIKA, a.s.
Hlinská 456/2, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice Zaniklý subjekt: 29.3.2017 |
13.6.2006 19.10.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Příprava staveniště Truhlářské práce Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Překladatelské a tlumočnické činnosti Velkoobchod a maloobchod |
16.11.2012 |
2. Jiří Pásler, Hronov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| NAVITA a.s.
Olešnice 337, 549 41 Červený Kostelec |
26.8.2024 20.11.2025 |
|
| NAVITA a.s.
Olešnice 337, 549 41 Červený Kostelec |
24.6.2019 24.6.2024 |
|
| Obchodní družstvo Impro
Končiny 111, 549 41 Zábrodí |
19.6.2024 | |
| Obchodní družstvo Impro
Končiny 111, 549 41 Zábrodí |
19.6.2019 18.6.2024 |
|
| Obchodní družstvo Impro
Končiny 111, 549 41 Zábrodí |
18.6.2014 18.6.2019 |
Jiří Pásler Hronov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.1.2026 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady NAVITA a.s. |
| 1.10.2024 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady NAVITA a.s. |
| 1.10.2024 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady NAVITA a.s. |
3. Jiří Pásler, Aš
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
20.3.2002 |
4. Jiří Pásler, okres Trutnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
18.4.2005 |
5. Ing. Jiří Pasler, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ITM - Praha,s.r.o. v likvidaci
Ke Tvrzi 36, 250 72 Předboj Zaniklý subjekt: 29.8.2024 |
4.6.1998 12.5.2000 |
|
| ITM - Praha,s.r.o. v likvidaci
Ke Tvrzi 36, 250 72 Předboj Zaniklý subjekt: 29.8.2024 |
9.11.1995 12.5.2000 |
|
| ITM - Praha,s.r.o. v likvidaci
Ke Tvrzi 36, 250 72 Předboj Zaniklý subjekt: 29.8.2024 |
9.11.1995 4.6.1998 |
Souhrnné informace ke jménu "Jiří Pásler"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Jiří Pásler – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Jiří Pásler?
Jméno Jiří Pásler je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Jiří Pásler je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 3 osoby jménem Jiří Pásler.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?