Josef Halva - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Josef Halva v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 5 aktuálních záznamů a celkem 15 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Josef Halva bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Josef Halva - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Josef Halva
okres Brno-venkov |
Živnost a firmy: BRIPO s.r.o. | FLOORPARK s.r.o. | Nadační fond Ing. Zdeňka Helána |
| 2. |
Josef Halva
okres Blansko |
Živnost |
| 3. |
Josef Halva
okres Svitavy |
Firmy: Zemědělská společnost Vítějeves a.s. | Zemědělské družstvo v likvidaci |
Detaily Josef Halva - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Josef Halva, okres Brno-venkov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BRIPO s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
26.10.2016 | |
| BRIPO s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
27.5.2003 | |
| BRIPO s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
16.3.2004 26.10.2016 |
|
| BRIPO s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
27.5.2003 26.10.2016 |
|
| BRIPO s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
27.5.2003 16.3.2004 |
|
| BRIPO s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
27.5.2003 16.3.2004 |
|
| FLOORPARK s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
24.10.2016 | |
| FLOORPARK s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
11.2.2002 | |
| FLOORPARK s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
2.4.2004 24.10.2016 |
|
| FLOORPARK s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
11.2.2002 2.4.2004 |
|
| FLOORPARK s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
11.2.2002 2.4.2004 |
|
| FLOORPARK s.r.o.
U vlečky 741/5e, Komárov, 617 00 Brno |
11.2.2002 24.10.2016 |
|
| Nadační fond Ing. Zdeňka Helána
Krajní 100/29, Bystrc, 635 00 Brno |
11.2.2013 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Nespecializovaný velkoobchod Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin |
12.10.1998 |
Josef Halva okres Brno-venkov - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.10.2016 | Společník s vkladem BRIPO s.r.o. |
| 26.10.2016 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel BRIPO s.r.o., zmenil adresu. |
| 26.10.2016 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (BRIPO s.r.o.) |
2. Josef Halva, okres Blansko
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
27.3.2025 |
3. Josef Halva, okres Svitavy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zemědělská společnost Vítějeves a.s.
č.p. 74, 569 06 Vítějeves |
26.6.2015 22.8.2019 |
|
| Zemědělská společnost Vítějeves a.s.
č.p. 74, 569 06 Vítějeves |
26.6.2015 2.8.2019 |
|
| Zemědělská společnost Vítějeves a.s.
č.p. 74, 569 06 Vítějeves |
25.6.2010 26.6.2015 |
|
| Zemědělská společnost Vítějeves a.s.
č.p. 74, 569 06 Vítějeves |
24.6.2005 25.6.2010 |
|
| Zemědělská společnost Vítějeves a.s.
č.p. 74, 569 06 Vítějeves |
25.8.2000 15.9.2005 |
|
| Zemědělská společnost Vítějeves a.s.
č.p. 74, 569 06 Vítějeves |
25.8.2000 6.2.2002 |
|
| Zemědělské družstvo v likvidaci
č.p. 74, 569 06 Vítějeves |
31.3.1993 26.8.1994 |
Souhrnné informace ke jménu "Josef Halva"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Josef Halva – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Josef Halva?
Jméno Josef Halva je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem Josef Halva je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Josef Halva.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface