JOSEF ŠTROBL - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Josef Strobl v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 9 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Josef Strobl není zapsáno v živnostenském rejstříku.
JOSEF ŠTROBL - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Josef Strobl
Spolková republika Německo |
Firmy: Strobl, a.s. - Pozemní a inženýrské stavby | STROLA s.r.o. v likvidaci |
| 2. |
JOSEF ŠTROBL
Praha |
Živnost a firmy: Zvelebovací a okrašlovací spolek Kersko |
| 3. |
JOSEF ŠTROBL
Strakonice |
Firmy: Azur 1137 společenství vlastníků pro dům 1137 |
| 4. |
Josef Strobl
Spolková republika Německo |
Firmy: WashTec Cleaning Technology s.r.o. |
| 5. |
JOSEF ŠTROBL
okres Litoměřice |
Firmy: Myslivecký spolek Bohušovice |
Detaily JOSEF ŠTROBL - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Josef Strobl, Spolková republika Německo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Strobl, a.s. - Pozemní a inženýrské stavby
Neplachova 749/15, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice |
6.1.2016 | |
| Strobl, a.s. - Pozemní a inženýrské stavby
Neplachova 749/15, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice |
9.4.1991 6.1.2016 |
|
| STROLA s.r.o. v likvidaci
Pivovarská 197, Prachatice II, 383 01 Prachatice Zaniklý subjekt: 6.2.2025 |
23.11.2016 6.2.2025 |
|
| STROLA s.r.o. v likvidaci
Pivovarská 197, Prachatice II, 383 01 Prachatice Zaniklý subjekt: 6.2.2025 |
31.8.1995 23.11.2016 |
Josef Strobl Spolková republika Německo - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 23.11.2016 | Společník s vkladem STROLA s.r.o. |
| 23.11.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, splaceno: 20000 % (STROLA s.r.o.) |
| 6.1.2016 | Člen představenstva, místopředseda Strobl, a.s. - Pozemní a inženýrské stavby , zmenil adresu |
2. JOSEF ŠTROBL, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Zvelebovací a okrašlovací spolek Kersko
Kersko č.ev. 255, 289 12 Hradištko |
24.9.2016 | |
| Zvelebovací a okrašlovací spolek Kersko
Kersko č.ev. 255, 289 12 Hradištko |
24.9.2016 27.1.2021 |
|
| Zvelebovací a okrašlovací spolek Kersko
Kersko č.ev. 255, 289 12 Hradištko |
24.9.2016 1.7.2023 |
|
| Zvelebovací a okrašlovací spolek Kersko
Kersko č.ev. 255, 289 12 Hradištko |
24.9.2016 7.2.2018 |
|
| Zvelebovací a okrašlovací spolek Kersko
Kersko č.ev. 255, 289 12 Hradištko |
24.9.2016 14.5.2021 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Silniční nákladní doprava |
8.3.2017 |
JOSEF ŠTROBL Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.7.2023 | Člen dozorčí rady Zvelebovací a okrašlovací spolek Kersko |
| 1.7.2023 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady Zvelebovací a okrašlovací spolek Kersko |
| 14.5.2021 | Člen dozorčí rady Zvelebovací a okrašlovací spolek Kersko |
3. JOSEF ŠTROBL, Strakonice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Azur 1137 společenství vlastníků pro dům 1137
Sídliště 1. máje 1137, Strakonice I, 386 01 Strakonice |
26.10.2022 |
JOSEF ŠTROBL Strakonice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 15.3.2023 | Člen statutárního orgánu Azur 1137 společenství vlastníků pro dům 1137 |
4. Josef Strobl, Spolková republika Německo
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| WashTec Cleaning Technology s.r.o.
U Mexika 1309, 330 23 Nýřany |
4.3.2015 14.4.2020 |
5. JOSEF ŠTROBL, okres Litoměřice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Myslivecký spolek Bohušovice
č.p. 257, 411 56 Bohušovice nad Ohří |
30.10.2015 30.10.2020 |
Souhrnné informace ke jménu "JOSEF ŠTROBL"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu JOSEF ŠTROBL – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno JOSEF ŠTROBL?
Jméno JOSEF ŠTROBL je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem JOSEF ŠTROBL je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 5 osoby jménem JOSEF ŠTROBL.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface