Josef Vích - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Josef Vich v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 6 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 29 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 4 zaniklých společnostech.Jméno Josef Vich bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 5 různých osob.
Josef Vích - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Josef Vích
okres Klatovy |
Firmy: SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žichovice |
| 2. |
Josef Vích
okres Hradec Králové |
Firmy: SIGNA PUMPY spol. s r.o. |
| 3. |
Josef Vích - NOVI PLUS
okres Hradec Králové |
Živnost |
| 4. |
Josef Vích
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 5. |
Josef Vích
Trutnov |
Živnost |
| 6. |
Josef Vích
Most |
Živnost |
| 7. |
Josef Vích
Hvozdnice |
Živnost |
| 8. |
Josef Vích
Plzeň |
Firmy: WELT Bohemia s.r.o. v likvidaci |
| 9. |
Josef Vích
okres Hradec Králové |
Firmy: SIGNA PUMPY spol. s r.o. | SORTE SIGNA PUMPY, spol. s r.o. v likvidaci | SPORT ORION, spol. s r.o. v likvidaci |
| 10. |
Josef Vích
Praha |
Firmy: SBD NOVOBYT v likvidaci |
| 11. |
Josef Vích
Praha |
Firmy: SBD NOVOBYT v likvidaci |
| 12. |
Josef Vích
okres Tachov |
Firmy: J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově |
| 13. |
Josef Vích
Trutnov |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek v domě čp. 351, Náchodská, Trutnov | Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Trutnov - vnitřní město |
| 14. |
Josef Vich
Praha |
Firmy: FINEKON, spol. s r.o. |
Detaily Josef Vích - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Josef Vích, okres Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žichovice
č.p. 190, 342 01 Žichovice |
10.1.2026 | |
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žichovice
č.p. 190, 342 01 Žichovice |
18.1.2020 10.1.2026 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žichovice
č.p. 190, 342 01 Žichovice |
17.1.2015 1.11.2018 |
|
| SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žichovice
č.p. 190, 342 01 Žichovice |
17.1.2015 18.1.2020 |
Josef Vích okres Klatovy - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 13.5.2026 | |
| 13.5.2026 | Vymazán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žichovice |
| 6.3.2020 | Zapsán(-a) jako člen představenstva SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Žichovice |
2. Josef Vích, okres Hradec Králové
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
1.1.2020 | |
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
1.1.2020 |
Josef Vích okres Hradec Králové - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.1.2020 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (SIGNA PUMPY spol. s r.o.) |
| 1.1.2020 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 500 000,-Kč, podíl: 100 % (SIGNA PUMPY spol. s r.o.) |
3. Josef Vích - NOVI PLUS, okres Hradec Králové
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Destilace, rektifikace a míchání lihovin Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Velkoobchod a maloobchod |
11.4.1991 |
4. Josef Vích, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
7.1.1991 |
5. Josef Vích, Trutnov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Poradenství v oblasti řízení |
6.11.1992 |
6. Josef Vích, Most
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výstavba bytových a nebytových budov |
23.4.1997 |
7. Josef Vích, Hvozdnice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Vydávání knih, periodických publikací a ostatní vydavatelské činnosti Inženýrské činnosti a související technické poradenství Velkoobchod a maloobchod |
27.6.2005 |
8. Josef Vích, Plzeň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| WELT Bohemia s.r.o. v likvidaci
Slovanská alej 1993/28, Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany), 326 00 Plzeň Zaniklý subjekt: 20.9.2021 |
21.10.1996 12.11.1998 |
9. Josef Vích, okres Hradec Králové
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
26.6.2014 1.1.2020 |
|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
26.3.2012 26.6.2014 |
|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
24.2.2009 26.3.2012 |
|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
23.11.2005 24.2.2009 |
|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
15.7.2003 26.6.2014 |
|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
15.7.2003 24.2.2009 |
|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
15.7.2003 31.12.2019 |
|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
14.9.2002 23.11.2005 |
|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
15.7.1997 14.9.2002 |
|
| SIGNA PUMPY spol. s r.o.
Dvorská 678/2A, Svobodné Dvory, 503 11 Hradec Králové |
12.3.1992 15.7.1997 |
|
| SORTE SIGNA PUMPY, spol. s r.o. v likvidaci
Roškopov 92, 507 91 Stará Paka Zaniklý subjekt: 9.7.2016 |
15.7.2003 9.7.2016 |
|
| SORTE SIGNA PUMPY, spol. s r.o. v likvidaci
Roškopov 92, 507 91 Stará Paka Zaniklý subjekt: 9.7.2016 |
15.7.2003 12.2.2009 |
|
| SORTE SIGNA PUMPY, spol. s r.o. v likvidaci
Roškopov 92, 507 91 Stará Paka Zaniklý subjekt: 9.7.2016 |
15.7.2003 28.7.2015 |
|
| SORTE SIGNA PUMPY, spol. s r.o. v likvidaci
Roškopov 92, 507 91 Stará Paka Zaniklý subjekt: 9.7.2016 |
22.2.1999 2.9.2003 |
|
| SPORT ORION, spol. s r.o. v likvidaci
Ambrožova 906/2, 500 02 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 26.3.2021 |
22.3.1995 23.10.1995 |
|
| SPORT ORION, spol. s r.o. v likvidaci
Ambrožova 906/2, 500 02 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 26.3.2021 |
22.3.1995 23.10.1995 |
10. Josef Vích, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SBD NOVOBYT v likvidaci
Podolské nábřeží 1125/2A, Podolí, 147 00 Praha Zaniklý subjekt: 17.3.2021 |
2.2.1966 12.10.1970 |
|
| SBD NOVOBYT v likvidaci
Podolské nábřeží 1125/2A, Podolí, 147 00 Praha Zaniklý subjekt: 17.3.2021 |
23.10.1963 2.2.1966 |
11. Josef Vích, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SBD NOVOBYT v likvidaci
Podolské nábřeží 1125/2A, Podolí, 147 00 Praha Zaniklý subjekt: 17.3.2021 |
12.10.1970 18.11.1975 |
12. Josef Vích, okres Tachov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově
Prokopa Velikého 497, 347 01 Tachov |
22.7.1960 10.10.1961 |
13. Josef Vích, Trutnov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek v domě čp. 351, Náchodská, Trutnov
Náchodská 351, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov |
28.2.2017 16.5.2022 |
|
| Společenství vlastníků jednotek v domě čp. 351, Náchodská, Trutnov
Náchodská 351, Dolní Předměstí, 541 01 Trutnov |
7.2.2011 8.12.2016 |
|
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Trutnov - vnitřní město
Krakonošovo náměstí 17, Vnitřní Město, 541 01 Trutnov |
29.3.2014 7.9.2017 |
14. Josef Vich, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FINEKON, spol. s r.o.
Českomalínská 206/17, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha |
10.12.1991 10.12.1991 |
|
| FINEKON, spol. s r.o.
Českomalínská 206/17, Bubeneč (Praha 6), 160 00 Praha |
10.12.1991 10.12.1991 |
Souhrnné informace ke jménu "Josef Vích"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Josef Vích – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Josef Vích?
Jméno Josef Vích je uvedeno v 6 společnostech.
Kolik osob se jménem Josef Vích je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 9 osoby jménem Josef Vích.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface