Lenka Fürbachová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lenka Furbachova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 4 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Lenka Furbachova není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Lenka Fürbachová - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Lenka Fürbachová
Praha |
Firmy: Bytové družstvo DOMOV Okořská, v likvidaci | Společenství vlastníků jednotek budovy 340 a 341 Okořská, Praha 8 Čimice |
| 2. |
Lenka Furbachová
Praha |
Firmy: Bytové družstvo DOMOV Okořská, v likvidaci |
Detaily Lenka Fürbachová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Lenka Fürbachová, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo DOMOV Okořská, v likvidaci
Okořská 340/11, Čimice, 181 00 Praha |
3.3.2004 | |
| Bytové družstvo DOMOV Okořská, v likvidaci
Okořská 340/11, Čimice, 181 00 Praha |
3.3.2004 10.10.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek budovy 340 a 341 Okořská, Praha 8 Čimice
Okořská 340/11, Čimice, 181 00 Praha |
26.3.2024 | |
| Společenství vlastníků jednotek budovy 340 a 341 Okořská, Praha 8 Čimice
Okořská 340/11, Čimice, 181 00 Praha |
8.4.2009 18.2.2025 |
|
| Společenství vlastníků jednotek budovy 340 a 341 Okořská, Praha 8 Čimice
Okořská 340/11, Čimice, 181 00 Praha |
8.4.2009 10.10.2021 |
Lenka Fürbachová Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 18.2.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek budovy 340 a 341 Okořská, Praha 8 Čimice |
| 18.2.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek budovy 340 a 341 Okořská, Praha 8 Čimice |
| 10.10.2021 | Člen statutárního orgánu Bytové družstvo DOMOV Okořská |
2. Lenka Furbachová, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo DOMOV Okořská, v likvidaci
Okořská 340/11, Čimice, 181 00 Praha |
19.8.1997 28.1.2005 |
Souhrnné informace ke jménu "Lenka Fürbachová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Lenka Fürbachová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Lenka Fürbachová?
Jméno Lenka Fürbachová je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Lenka Fürbachová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Lenka Fürbachová.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface