Liu Jun - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Liu Jun v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 4 existujících společnostech a má celkem 5 aktuálních záznamů a celkem 12 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 5 zaniklých společnostech.Jméno Liu Jun není zapsáno v živnostenském rejstříku.
Liu Jun - firmy, obchodní rejstřík *
| 1. |
Liu Jun Long
Čínská lidová republika |
Firmy: SHUANGLONG, s.r.o. v likvidaci | Wei Long s.r.o. |
| 2. |
Liu Jun
Ostrava |
Firmy: JUN a JIE s.r.o. | QI XI, s.r.o. v likvidaci |
| 3. |
Liu Jun
Čínská lidová republika |
Firmy: Dadi International Co. Ltd., společnost s ručením omezeným v likvidaci |
| 4. |
Liu Jun Li
okres Mělník |
Firmy: BOW Invest s.r.o. v likvidaci |
| 5. |
Liu Jun
Čínská lidová republika |
Firmy: Girax. s.r.o., v likvidaci |
| 6. |
Liu Jun
Čínská lidová republika |
Firmy: ZHUMULANGMA, s.r.o. v likvidaci |
| 7. |
Liu Jun Li
okres Praha-východ |
Firmy: BOW Invest s.r.o. v likvidaci |
| 8. |
Liu Jun
Čínská lidová republika |
Firmy: RAHAD, spol. s r.o. v likvidaci |
Detaily Liu Jun - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Liu Jun Long, Čínská lidová republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| SHUANGLONG, s.r.o. v likvidaci
Běchorská 329/100, Horní Počernice, 193 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.3.2015 |
15.10.1997 25.3.2015 |
|
| SHUANGLONG, s.r.o. v likvidaci
Běchorská 329/100, Horní Počernice, 193 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.3.2015 |
15.10.1997 25.3.2015 |
|
| Wei Long s.r.o.
Samohelova 2051/4, Chodov, 149 00 Praha |
19.10.2016 | |
| Wei Long s.r.o.
Samohelova 2051/4, Chodov, 149 00 Praha |
10.1.1995 19.10.2016 |
Liu Jun Long Čínská lidová republika - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.10.2016 | Společník s vkladem Wei Long s.r.o. |
| 19.10.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 40 000,-Kč, splaceno: 20000 % (Wei Long s.r.o.) |
| 15.10.1997 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 50 000,-Kč, splaceno: 50 % (SHUANGLONG, s.r.o.) |
2. Liu Jun, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| JUN a JIE s.r.o.
Františka Hajdy 1236/22, Hrabůvka, 700 30 Ostrava |
4.7.2014 | |
| JUN a JIE s.r.o.
Františka Hajdy 1236/22, Hrabůvka, 700 30 Ostrava |
3.6.2002 | |
| JUN a JIE s.r.o.
Františka Hajdy 1236/22, Hrabůvka, 700 30 Ostrava |
3.6.2002 4.7.2014 |
|
| JUN a JIE s.r.o.
Františka Hajdy 1236/22, Hrabůvka, 700 30 Ostrava |
3.6.2002 4.7.2014 |
|
| QI XI, s.r.o. v likvidaci
Roháčova 1472/107, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
11.11.1998 |
Liu Jun Ostrava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.7.2014 | Společník s vkladem JUN a JIE s.r.o. |
| 4.7.2014 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel JUN a JIE s.r.o., zmenil adresu. |
| 4.7.2014 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 67 000,-Kč, podíl: 33 % (JUN a JIE s.r.o.) |
3. Liu Jun, Čínská lidová republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Dadi International Co. Ltd., společnost s ručením omezeným v likvidaci
Jandova 208/8, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
19.9.2016 | |
| Dadi International Co. Ltd., společnost s ručením omezeným v likvidaci
Jandova 208/8, Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha |
23.4.1992 19.9.2016 |
Liu Jun Čínská lidová republika - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 19.9.2016 | Společník s vkladem Dadi International Co. Ltd., společnost s ručením omezeným |
| 19.9.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, splaceno: 10000 % (Dadi International Co. Ltd., společnost s ručením omezeným) |
4. Liu Jun Li, okres Mělník
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BOW Invest s.r.o. v likvidaci
Bořanovická 265, 250 64 Hovorčovice Zaniklý subjekt: 9.5.2019 |
7.1.2000 3.6.2002 |
5. Liu Jun, Čínská lidová republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Girax. s.r.o., v likvidaci
U Děkanky 1651/18, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha Zaniklý subjekt: 29.10.2020 |
25.9.1997 29.10.2020 |
6. Liu Jun, Čínská lidová republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ZHUMULANGMA, s.r.o. v likvidaci
Navigátorů 603/39, Liboc, 161 00 Praha Zaniklý subjekt: 15.5.2018 |
25.11.2016 15.5.2018 |
|
| ZHUMULANGMA, s.r.o. v likvidaci
Navigátorů 603/39, Liboc, 161 00 Praha Zaniklý subjekt: 15.5.2018 |
17.12.1998 25.11.2016 |
7. Liu Jun Li, okres Praha-východ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| BOW Invest s.r.o. v likvidaci
Bořanovická 265, 250 64 Hovorčovice Zaniklý subjekt: 9.5.2019 |
3.6.2002 19.11.2003 |
8. Liu Jun, Čínská lidová republika
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| RAHAD, spol. s r.o. v likvidaci
Brno Zaniklý subjekt: 17.6.2009 |
14.7.1998 17.6.2009 |
Souhrnné informace ke jménu "Liu Jun"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Liu Jun – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Liu Jun?
Jméno Liu Jun je uvedeno v 4 společnostech.
Kolik osob se jménem Liu Jun je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 8 osoby jménem Liu Jun.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface