Luboš Kubik - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Lubos Kubik v rejstřících
V existujících společnostech je zapsáno 6 různých osob. Jméno bylo nebo je zapsáno v 13 existujících společnostech a má celkem 10 aktuálních záznamů a celkem 53 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 4 zaniklých společnostech.Jméno Lubos Kubik bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
Luboš Kubik - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Luboš Kubík
Žďár nad Sázavou |
Živnost a firmy: MARS obchodní a.s. - v likvidaci |
| 2. |
Luboš Kubík
okres Pardubice |
Živnost a firmy:
Fotbalový klub Pardubice a.s. |
GOLDENSPORT, spol. s r. o. |
GREENGOLF Pardubice a.s. |
... Celkem záznam u 9 firem. |
| 3. |
Luboš Kubík
Choceň |
Firmy: HYCO a.s. v likvidaci |
| 4. |
Luboš Kubík
Praha |
Živnost a firmy: Bytové družstvo Horňátecká 784 v likvidaci | Společenství vlastníků jednotek Horňátecká 784 |
| 5. |
Ing. Luboš Kubik
okres Frýdek-Místek |
Firmy: Česká hutnická společnost, z.s. | Klub česká hutnická společnost |
| 6. |
Luboš Kubík
|
Firmy: USA KUBIK LLC, odštěpný závod |
| 7. |
Luboš Kubík
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 8. |
Luboš Kubík
Česká Třebová |
Živnost |
| 9. |
Luboš Kubík
Písek |
Živnost |
| 10. |
Luboš Kubík
Praha |
Firmy: Československý sport, s.r.o. |
Detaily Luboš Kubik - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Luboš Kubík, Žďár nad Sázavou
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MARS obchodní a.s. - v likvidaci
Libušina 194, 592 02 Svratka Zaniklý subjekt: 16.11.2022 |
27.10.1999 28.11.2001 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Velkoobchod a maloobchod |
8.3.1995 |
2. Luboš Kubík, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Fotbalový klub Pardubice a.s.
nábřeží Václava Havla 1652, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
1.9.2010 17.7.2020 |
|
| Fotbalový klub Pardubice a.s.
nábřeží Václava Havla 1652, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
1.9.2010 13.12.2021 |
|
| Fotbalový klub Pardubice a.s.
nábřeží Václava Havla 1652, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
1.9.2010 18.9.2013 |
|
| Fotbalový klub Pardubice a.s.
nábřeží Václava Havla 1652, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
1.9.2010 18.1.2019 |
|
| Fotbalový klub Pardubice a.s.
nábřeží Václava Havla 1652, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
11.3.2008 1.9.2010 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
17.7.2020 | |
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
2.4.1998 | |
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
18.1.2019 17.7.2020 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
24.8.2018 18.1.2019 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
19.11.2008 24.8.2018 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
4.4.2001 19.11.2008 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
9.9.1999 4.4.2001 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
2.4.1998 9.9.1999 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
2.4.1998 4.4.2001 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
2.4.1998 18.1.2019 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
2.4.1998 19.11.2008 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
2.4.1998 24.8.2018 |
|
| GOLDENSPORT, spol. s r. o.
Veská 144, 533 04 Sezemice |
2.4.1998 17.7.2020 |
|
| GREENGOLF Pardubice a.s.
Hlaváčova 392, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
9.5.2011 22.10.2013 |
|
| GREENGOLF Pardubice a.s.
Hlaváčova 392, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
25.8.2007 9.5.2011 |
|
| GREENGOLF Pardubice a.s.
Hlaváčova 392, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
26.8.2002 25.8.2007 |
|
| HARINGEN WEST a.s.
třída Karla IV. 611/6, 500 02 Hradec Králové |
31.7.2014 | |
| HARINGEN WEST a.s.
třída Karla IV. 611/6, 500 02 Hradec Králové |
31.7.2014 1.1.2021 |
|
| Nadační fond Pardubického fotbalového svazu v likvidaci
17. listopadu 258, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice Zaniklý subjekt: 31.5.2024 |
23.1.2015 24.11.2015 |
|
| Nadační fond Pardubického fotbalového svazu v likvidaci
17. listopadu 258, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice Zaniklý subjekt: 31.5.2024 |
23.1.2015 23.1.2020 |
|
| Nadační fond Pardubického fotbalového svazu v likvidaci
17. listopadu 258, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice Zaniklý subjekt: 31.5.2024 |
23.1.2015 17.7.2020 |
|
| Nadační fond Pardubického fotbalového svazu v likvidaci
17. listopadu 258, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice Zaniklý subjekt: 31.5.2024 |
23.1.2015 18.1.2019 |
|
| NEOCRO invest s.r.o.
Škroupova 1126/23, 500 02 Hradec Králové |
17.7.2020 14.6.2021 |
|
| NEOCRO invest s.r.o.
Škroupova 1126/23, 500 02 Hradec Králové |
18.1.2019 17.7.2020 |
|
| NEOCRO invest s.r.o.
Škroupova 1126/23, 500 02 Hradec Králové |
18.5.2018 28.5.2021 |
|
| NEOCRO invest s.r.o.
Škroupova 1126/23, 500 02 Hradec Králové |
18.5.2018 17.7.2020 |
|
| NEOCRO invest s.r.o.
Škroupova 1126/23, 500 02 Hradec Králové |
18.5.2018 18.1.2019 |
|
| NEOCRO invest s.r.o.
Škroupova 1126/23, 500 02 Hradec Králové |
18.5.2018 18.1.2019 |
|
| SOLAIYA.CZ, s.r.o.
U Divadla 784, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
17.7.2020 | |
| SOLAIYA.CZ, s.r.o.
U Divadla 784, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
9.3.2018 | |
| SOLAIYA.CZ, s.r.o.
U Divadla 784, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
18.1.2019 17.7.2020 |
|
| SOLAIYA.CZ, s.r.o.
U Divadla 784, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
9.3.2018 18.1.2019 |
|
| SOLAIYA.CZ, s.r.o.
U Divadla 784, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
9.3.2018 18.1.2019 |
|
| SOLAIYA.CZ, s.r.o.
U Divadla 784, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
9.3.2018 17.7.2020 |
|
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 2761, Hronovická, 530 02 Pardubice
Hronovická 2761, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
6.6.2011 18.1.2019 |
|
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 2761, Hronovická, 530 02 Pardubice
Hronovická 2761, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
6.6.2011 29.12.2021 |
|
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 2761, Hronovická, 530 02 Pardubice
Hronovická 2761, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
6.6.2011 5.10.2016 |
|
| Společenství vlastníků pro dům č.p. 2761, Hronovická, 530 02 Pardubice
Hronovická 2761, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
6.6.2011 17.7.2020 |
|
| Společenství vlastníků domu č. p. 1470 na Zeleném Předměstí v Pardubicích
Hronovická 1470, Zelené Předměstí (Pardubice I), 530 02 Pardubice |
4.3.2010 19.5.2015 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství |
19.11.1996 |
Luboš Kubík okres Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.3.2023 | Správní rada Nadační fond Pardubického fotbalového svazu |
| 2.2.2022 | Člen statutárního orgánu Společenství pro dům čp. 2761, Hronovická, Pardubice (vymazáno) |
| 1.1.2022 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Fotbalový klub Pardubice a.s. |
3. Luboš Kubík, Choceň
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| HYCO a.s. v likvidaci
Masarykova 494, 560 02 Česká Třebová |
22.6.2008 | |
| HYCO a.s. v likvidaci
Masarykova 494, 560 02 Česká Třebová |
22.6.2008 9.11.2016 |
|
| HYCO a.s. v likvidaci
Masarykova 494, 560 02 Česká Třebová |
10.6.2003 10.9.2004 |
Luboš Kubík Choceň - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 9.11.2016 | Člen dozorčí rady HYCO a.s. |
| 9.11.2016 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady HYCO a.s. |
| 25.7.2008 | Člen dozorčí rady HYCO a.s. |
4. Luboš Kubík, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bytové družstvo Horňátecká 784 v likvidaci
Horňátecká 784/13, Kobylisy, 182 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.4.2018 |
29.7.2015 25.4.2018 |
|
| Bytové družstvo Horňátecká 784 v likvidaci
Horňátecká 784/13, Kobylisy, 182 00 Praha Zaniklý subjekt: 25.4.2018 |
26.2.2010 29.7.2015 |
|
| Společenství vlastníků jednotek Horňátecká 784
Horňátecká 784/13, Kobylisy, 182 00 Praha |
3.4.2018 | |
| Společenství vlastníků jednotek Horňátecká 784
Horňátecká 784/13, Kobylisy, 182 00 Praha |
18.5.2017 3.4.2018 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství Univerzální administrativní činnosti |
27.12.1999 |
Luboš Kubík Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 4.9.2018 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Horňátecká 784 |
| 4.9.2018 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek Horňátecká 784 (vymazáno) |
| 25.4.2018 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Bytové družstvo Horňátecká 784 v likvidaci |
5. Ing. Luboš Kubik, okres Frýdek-Místek
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Česká hutnická společnost, z.s.
Průmyslová 1034, Staré Město, 739 61 Třinec |
22.7.2021 26.3.2025 |
|
| Česká hutnická společnost, z.s.
Průmyslová 1034, Staré Město, 739 61 Třinec |
22.3.2017 12.7.2021 |
|
| Česká hutnická společnost, z.s.
Průmyslová 1034, Staré Město, 739 61 Třinec |
6.3.2015 22.3.2017 |
|
| Klub česká hutnická společnost
Míru 1, Kanada, 739 61 Třinec |
4.4.2023 | |
| Klub česká hutnická společnost
Míru 1, Kanada, 739 61 Třinec |
1.4.2019 1.4.2023 |
|
| Klub česká hutnická společnost
Míru 1, Kanada, 739 61 Třinec |
31.3.2015 31.3.2019 |
Ing. Luboš Kubik okres Frýdek-Místek - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 14.5.2025 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Česká hutnická společnost, z.s. |
| 29.10.2021 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Česká hutnická společnost, z.s. |
| 29.10.2021 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Česká hutnická společnost, z.s. |
6. Luboš Kubík,
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| USA KUBIK LLC, odštěpný závod
Veská 144, 533 04 Sezemice |
30.7.2025 | |
| USA KUBIK LLC, odštěpný závod
Veská 144, 533 04 Sezemice |
30.7.2025 | |
| USA KUBIK LLC, odštěpný závod
Veská 144, 533 04 Sezemice |
24.6.2025 30.7.2025 |
|
| USA KUBIK LLC, odštěpný závod
Veská 144, 533 04 Sezemice |
24.6.2025 30.7.2025 |
7. Luboš Kubík, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení |
8.6.2020 |
8. Luboš Kubík, Česká Třebová
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Destilace, rektifikace a míchání lihovin Malířské a natěračské práce Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
8.8.1991 |
9. Luboš Kubík, Písek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nábytku |
17.5.2002 |
10. Luboš Kubík, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Československý sport, s.r.o.
Ostrava Zaniklý subjekt: 30.6.2011 |
13.7.1992 17.9.1997 |
Souhrnné informace ke jménu "Luboš Kubik"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Luboš Kubik – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Luboš Kubik?
Jméno Luboš Kubik je uvedeno v 13 společnostech.
Kolik osob se jménem Luboš Kubik je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 7 osoby jménem Luboš Kubik.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface