MARCEL KANIOK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Marcel Kaniok v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 5 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Marcel Kaniok bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
MARCEL KANIOK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
MARCEL KANIOK
Orlová |
Firmy: P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci |
| 2. |
Marcel Kaniok
okres Karviná |
Živnost |
| 3. |
Marcel Kaniok
okres Vsetín |
Živnost |
Detaily MARCEL KANIOK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. MARCEL KANIOK, Orlová
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci
Sokola Tůmy 1099/1, Hulváky, 709 00 Ostrava |
20.5.2025 | |
| P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci
Sokola Tůmy 1099/1, Hulváky, 709 00 Ostrava |
20.5.2025 | |
| P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci
Sokola Tůmy 1099/1, Hulváky, 709 00 Ostrava |
18.7.2018 | |
| P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci
Sokola Tůmy 1099/1, Hulváky, 709 00 Ostrava |
8.3.2022 20.5.2025 |
|
| P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci
Sokola Tůmy 1099/1, Hulváky, 709 00 Ostrava |
26.10.2018 20.5.2025 |
|
| P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci
Sokola Tůmy 1099/1, Hulváky, 709 00 Ostrava |
18.7.2018 20.5.2025 |
|
| P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci
Sokola Tůmy 1099/1, Hulváky, 709 00 Ostrava |
18.7.2018 26.10.2018 |
|
| P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci
Sokola Tůmy 1099/1, Hulváky, 709 00 Ostrava |
18.7.2018 26.10.2018 |
MARCEL KANIOK Orlová - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.5.2025 | Společník s vkladem P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci |
| 20.5.2025 | Likvidátor P.U.R. služby s.r.o. v likvidaci |
| 20.5.2025 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel P.U.R. služby s.r.o., zmenil adresu. |
2. Marcel Kaniok, okres Karviná
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
7.2.2019 |
3. Marcel Kaniok, okres Vsetín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod Informační a komunikační činnosti Telekomunikační činnosti |
27.9.2004 |
Souhrnné informace ke jménu "MARCEL KANIOK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu MARCEL KANIOK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno MARCEL KANIOK?
Jméno MARCEL KANIOK je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem MARCEL KANIOK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem MARCEL KANIOK.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?