MAREK ŠIŠÁK - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Marek Sisak v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 1 existující společnosti a má celkem 1 aktuální záznam a nemá žádný historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Marek Sisak bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
MAREK ŠIŠÁK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
MAREK ŠIŠÁK
okres Hodonín |
Firmy: FK Hovorany z.s. |
| 2. |
Marek Šišák
okres Hodonín |
Živnost |
Detaily MAREK ŠIŠÁK - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. MAREK ŠIŠÁK, okres Hodonín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FK Hovorany z.s.
Hovorany 156, 696 12 Hovorany |
26.1.2019 |
MAREK ŠIŠÁK okres Hodonín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.3.2019 | Zapsán(-a) jako člen dozorčí rady FK Hovorany z.s. |
2. Marek Šišák, okres Hodonín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba strojů a zařízení j. n. Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Instalace průmyslových strojů a zařízení Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
7.10.2013 |
Souhrnné informace ke jménu "MAREK ŠIŠÁK"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu MAREK ŠIŠÁK – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno MAREK ŠIŠÁK?
Jméno MAREK ŠIŠÁK je uvedeno v jedné společnosti.
Kolik osob se jménem MAREK ŠIŠÁK je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem MAREK ŠIŠÁK.
