MICHAL TRMAČ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Michal Trmac v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 4 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Michal Trmac bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
MICHAL TRMAČ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
MICHAL TRMAČ
okres Blansko |
Firmy: DIPROMO Interactive, s.r.o. |
| 2. |
MICHAL TRMAČ
Brno |
Firmy: Ablado Language Centre, s.r.o. |
| 3. |
Michal Trmač
okres Brno-město |
Živnost |
Detaily MICHAL TRMAČ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. MICHAL TRMAČ, okres Blansko
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| DIPROMO Interactive, s.r.o.
Sasanková 2660/8, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
26.2.2026 | |
| DIPROMO Interactive, s.r.o.
Sasanková 2660/8, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
4.6.2014 | |
| DIPROMO Interactive, s.r.o.
Sasanková 2660/8, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
10.6.2016 26.2.2026 |
|
| DIPROMO Interactive, s.r.o.
Sasanková 2660/8, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
11.6.2014 10.6.2016 |
|
| DIPROMO Interactive, s.r.o.
Sasanková 2660/8, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
4.6.2014 26.2.2026 |
|
| DIPROMO Interactive, s.r.o.
Sasanková 2660/8, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
4.6.2014 10.6.2016 |
MICHAL TRMAČ okres Blansko - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.2.2026 | Společník s vkladem DIPROMO Interactive, s.r.o. |
| 26.2.2026 | Změna: Člen statutárního orgánu, jednatel DIPROMO Interactive, s.r.o., zmenil adresu. |
| 26.2.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (DIPROMO Interactive, s.r.o.) |
2. MICHAL TRMAČ, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Ablado Language Centre, s.r.o.
Teyschlova 1094/34, Bystrc, 635 00 Brno |
1.8.2018 |
MICHAL TRMAČ Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.8.2018 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1 500,-Kč, podíl: 15 % (Tip Top Lingua, s.r.o.) |
3. Michal Trmač, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Činnosti v oblasti informačních technologií |
10.5.2006 |
Souhrnné informace ke jménu "MICHAL TRMAČ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu MICHAL TRMAČ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno MICHAL TRMAČ?
Jméno MICHAL TRMAČ je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem MICHAL TRMAČ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem MICHAL TRMAČ.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?