Pavlína Mlázovská - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Pavlina Mlazovska v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 1 historický záznam. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Pavlina Mlazovska bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Pavlína Mlázovská - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Pavlína Mlázovská
okres Praha-západ |
Firmy: Del Grano s.r.o. | MAG - LUIZ, s.r.o. |
| 2. |
Pavlína Mlázovská
okres Kolín |
Živnost |
Detaily Pavlína Mlázovská - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Pavlína Mlázovská, okres Praha-západ
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Del Grano s.r.o.
náměstí Republiky 31, Kolín II, 280 02 Kolín |
17.12.2001 28.5.2012 |
|
| MAG - LUIZ, s.r.o.
č.p. 54, 282 01 Chrášťany |
9.1.2002 | |
| MAG - LUIZ, s.r.o.
č.p. 54, 282 01 Chrášťany |
9.1.2002 |
Pavlína Mlázovská okres Praha-západ - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.8.2012 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel JASHKO, s.r.o. . |
| 9.1.2002 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (MAG - LUIZ, s.r.o.) |
| 9.1.2002 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 20 000,-Kč, podíl: 10 % (MAG - LUIZ, s.r.o.) |
2. Pavlína Mlázovská, okres Kolín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení s potravinami, nápoji, tabákem a tabákovými výrobky |
1.9.1991 |
Souhrnné informace ke jménu "Pavlína Mlázovská"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Pavlína Mlázovská – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Pavlína Mlázovská?
Jméno Pavlína Mlázovská je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Pavlína Mlázovská je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Pavlína Mlázovská.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface