PŘEMYSL RYBA - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Premysl Ryba v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 5 existujících společnostech a má celkem 4 aktuální záznamy a celkem 6 historických záznamů. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Premysl Ryba bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
PŘEMYSL RYBA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Bc. PŘEMYSL RYBA
Uherské Hradiště |
Firmy: Letecké opravny Kunovice s.r.o. | Slovácký Aeroklub Kunovice | Společenství vlastníků Slavkovská 1 v Brně | |
| 2. |
PŘEMYSL RYBA
okres Pardubice |
Firmy: EMURY s.r.o. |
| 3. |
Přemysl Ryba
okres Pardubice |
Živnost |
Detaily PŘEMYSL RYBA - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Bc. PŘEMYSL RYBA, Uherské Hradiště
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Letecké opravny Kunovice s.r.o.
Letecká 1383, 686 04 Kunovice |
12.8.2019 7.4.2021 |
|
| Slovácký Aeroklub Kunovice
Letecká 1383, 686 04 Kunovice |
19.7.2019 18.7.2021 |
|
| Společenství vlastníků Slavkovská 1 v Brně
Slavkovská 860/1, Slatina, 627 00 Brno |
13.12.2014 23.12.2015 |
|
| Společenství vlastníků Slavkovská 1 v Brně
Slavkovská 860/1, Slatina, 627 00 Brno |
13.12.2014 16.12.2019 |
|
| Společenství vlastníků Slavkovská 1 v Brně
Slavkovská 860/1, Slatina, 627 00 Brno |
13.12.2014 29.8.2018 |
|
| Společenství vlastníků Slavkovská 1 v Brně
Slavkovská 860/1, Slatina, 627 00 Brno |
13.12.2014 15.5.2019 |
|
| TORO AIR s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 829, 686 01 Uherské Hradiště |
2.6.2020 | |
| TORO AIR s.r.o.
Tř. Maršála Malinovského 829, 686 01 Uherské Hradiště |
2.6.2020 |
Bc. PŘEMYSL RYBA Uherské Hradiště - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.3.2022 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Slovácký Aeroklub Kunovice |
| 7.4.2021 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel Letecké opravny Kunovice s.r.o. . |
| 24.6.2020 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Slavkovská 1 v Brně (vymazáno) |
2. PŘEMYSL RYBA, okres Pardubice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| EMURY s.r.o.
Dříteč 96, 533 05 Dříteč |
31.10.2022 | |
| EMURY s.r.o.
Dříteč 96, 533 05 Dříteč |
31.10.2022 |
PŘEMYSL RYBA okres Pardubice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 31.10.2022 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 10 000,-Kč, podíl: 50 % (EMURY s.r.o.) |
| 31.10.2022 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (EMURY s.r.o.) |
3. Přemysl Ryba, okres Pardubice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba elektronických součástek Výroba strojů a zařízení j. n. Instalace průmyslových strojů a zařízení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti v oblasti informačních technologií Inženýrské činnosti a související technické poradenství Ostatní technické zkoušky a analýzy Ostatní úklidové činnosti Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu |
23.2.2022 |
Souhrnné informace ke jménu "PŘEMYSL RYBA"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu PŘEMYSL RYBA – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno PŘEMYSL RYBA?
Jméno PŘEMYSL RYBA je uvedeno v 5 společnostech.
Kolik osob se jménem PŘEMYSL RYBA je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem PŘEMYSL RYBA.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
Přihlaste svůj HR projekt do People Rebel Awards. Soutěž hledá změny, které nezůstaly jen na papíře

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Překlenovací půjčka. Vyplatí se zaplatit za rychlost nebo je zbytečně drahá?