Rostislav Číž - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Rostislav Ciz v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 17 existujících společnostech a má celkem 23 aktuálních záznamů a celkem 24 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Rostislav Ciz bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 3 různé osoby.
Rostislav Číž - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Rostislav Číž
Ostrava |
Firmy:
D - MARK s. r. o. v likvidaci |
D - TÝM, s.r.o. v likvidaci |
DSLPO, s.r.o. |
... Celkem záznam u 19 firem. |
| 2. |
Rostislav Číž
okres Ostrava-město |
Živnost |
| 3. |
Rostislav Číž
okres Zlín |
Živnost |
| 4. |
Rostislav Číž
okres Frýdek-Místek |
Živnost |
Detaily Rostislav Číž - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Rostislav Číž, Ostrava
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| D - MARK s. r. o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 29.11.2017 |
25.11.2015 29.11.2017 |
|
| D - MARK s. r. o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 29.11.2017 |
25.11.2015 29.11.2017 |
|
| D - MARK s. r. o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 29.11.2017 |
1.7.1999 25.11.2015 |
|
| D - MARK s. r. o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 29.11.2017 |
1.7.1999 25.11.2015 |
|
| D - MARK s. r. o. v likvidaci
Ostrava Zaniklý subjekt: 29.11.2017 |
3.5.1994 1.7.1999 |
|
| D - TÝM, s.r.o. v likvidaci
Plzeňská 2622/12, Zábřeh, 700 30 Ostrava Zaniklý subjekt: 24.7.2018 |
23.11.2015 24.7.2018 |
|
| D - TÝM, s.r.o. v likvidaci
Plzeňská 2622/12, Zábřeh, 700 30 Ostrava Zaniklý subjekt: 24.7.2018 |
24.9.1999 23.11.2015 |
|
| DSLPO, s.r.o.
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
7.4.2026 | |
| DUROFIN REAL spol. s r.o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
22.4.2008 | |
| DUROFIN REAL spol. s r.o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
22.4.2008 25.11.2015 |
|
| DUROFIN REAL spol. s r.o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
22.4.2008 22.2.2023 |
|
| FixDE s.r.o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
28.11.2024 | |
| GDLFD, s.r.o.
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
8.4.2026 | |
| Huisvesting s.r.o.
Lidická 20, Poruba, 735 14 Orlová |
22.2.2023 | |
| Huisvesting s.r.o.
Lidická 20, Poruba, 735 14 Orlová |
7.11.2017 | |
| Huisvesting s.r.o.
Lidická 20, Poruba, 735 14 Orlová |
7.11.2017 22.2.2023 |
|
| Huisvesting s.r.o.
Lidická 20, Poruba, 735 14 Orlová |
7.11.2017 22.2.2023 |
|
| K pozemkům RR s.r.o.
Vršovců 2120/1a, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava |
5.1.2024 | |
| K pozemkům RR s.r.o.
Vršovců 2120/1a, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava |
5.1.2024 | |
| Klavers s.r.o.
Ježkova 1054/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
25.6.2018 18.10.2022 |
|
| Klavers s.r.o.
Ježkova 1054/10, Žižkov (Praha 3), 130 00 Praha |
25.6.2018 4.11.2022 |
|
| LR pozemky s.r.o.
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
20.10.2023 | |
| LR pozemky s.r.o.
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
20.10.2023 | |
| Moravian Parcely s.r.o.
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
20.3.2026 | |
| Moravian Parcely s.r.o.
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
20.3.2026 | |
| NAJFIN CZ, s. r. o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
2.5.2011 22.2.2023 |
|
| NAJFIN CZ, s. r. o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
2.5.2011 25.11.2015 |
|
| NAJFIN CZ, s. r. o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
2.5.2011 29.9.2025 |
|
| NAJFIN CZ, s. r. o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
18.10.2007 2.7.2010 |
|
| NAJFIN CZ, s. r. o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
18.10.2007 6.11.2007 |
|
| Poodří s.r.o.
Provozní 5492/3, Třebovice, 722 00 Ostrava |
14.11.2024 | |
| Poodří s.r.o.
Provozní 5492/3, Třebovice, 722 00 Ostrava |
14.11.2024 | |
| POZEMKY MORAVA s.r.o.
Lidická 20, Poruba, 735 14 Orlová |
22.2.2023 | |
| POZEMKY MORAVA s.r.o.
Lidická 20, Poruba, 735 14 Orlová |
22.2.2023 | |
| Pozemky Poodří s.r.o.
Provozní 5492/3, Třebovice, 722 00 Ostrava |
14.11.2024 | |
| Pozemky Poodří s.r.o.
Provozní 5492/3, Třebovice, 722 00 Ostrava |
14.11.2024 | |
| Pozemky Zaryje s.r.o.
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
24.11.2023 | |
| R&R moje pozemky s.r.o.
Ostrava - Přívoz, Nádražní 962/123, PSČ 70200 |
22.2.2023 | |
| R&R moje pozemky s.r.o.
Ostrava - Přívoz, Nádražní 962/123, PSČ 70200 |
20.10.2006 | |
| R&R moje pozemky s.r.o.
Ostrava - Přívoz, Nádražní 962/123, PSČ 70200 |
25.11.2015 22.2.2023 |
|
| R&R moje pozemky s.r.o.
Ostrava - Přívoz, Nádražní 962/123, PSČ 70200 |
23.3.2009 25.11.2015 |
|
| R&R moje pozemky s.r.o.
Ostrava - Přívoz, Nádražní 962/123, PSČ 70200 |
29.11.2006 5.11.2007 |
|
| R&R moje pozemky s.r.o.
Ostrava - Přívoz, Nádražní 962/123, PSČ 70200 |
20.10.2006 22.2.2023 |
|
| R&R moje pozemky s.r.o.
Ostrava - Přívoz, Nádražní 962/123, PSČ 70200 |
20.10.2006 25.11.2015 |
|
| SIJS FINANCE s.r.o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
8.2.2016 | |
| SIJS FINANCE s.r.o.
Nádražní 962/123, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava |
8.2.2016 22.2.2023 |
|
| Zenitha Plus s.r.o.
Školská 660/3, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha |
14.11.2023 |
Rostislav Číž Ostrava - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.4.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (GDLFD, s.r.o.) |
| 7.4.2026 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (DSLPO, s.r.o.) |
| 20.3.2026 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 5 000,-Kč, podíl: 50 % (Moravian Parcely s.r.o.) |
2. Rostislav Číž, okres Ostrava-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Univerzální administrativní činnosti |
29.1.1992 |
3. Rostislav Číž, okres Zlín
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba ostatních výrobků stavebního truhlářství a tesařství |
11.6.1996 |
4. Rostislav Číž, okres Frýdek-Místek
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Instalace průmyslových strojů a zařízení Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
31.7.2006 |
Souhrnné informace ke jménu "Rostislav Číž"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Rostislav Číž – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Rostislav Číž?
Jméno Rostislav Číž je uvedeno v 17 společnostech.
Kolik osob se jménem Rostislav Číž je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Rostislav Číž.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface