Soňa Baranová - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Sona Baranova v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 2 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 2 historické záznamy. Jméno nebylo zapsáno v žádné již zaniklé společnosti.Jméno Sona Baranova bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Soňa Baranová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Soňa Baranová
Český Těšín |
Firmy: Společenství vlastníků Český Těšín, Štefánikova 134/8 | Spolek rodina a škola Kontešinec |
| 2. |
Soňa Baranová
okres Brno-město |
Živnost |
| 3. |
Mgr. Soňa Baranová, advokátka
okres Hlavní město Praha |
Podnikatel fyz. osoba |
Detaily Soňa Baranová - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Soňa Baranová, Český Těšín
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků Český Těšín, Štefánikova 134/8
Štefánikova 134/8, 737 01 Český Těšín |
4.9.2025 | |
| Společenství vlastníků Český Těšín, Štefánikova 134/8
Štefánikova 134/8, 737 01 Český Těšín |
19.10.2015 4.9.2025 |
|
| Společenství vlastníků Český Těšín, Štefánikova 134/8
Štefánikova 134/8, 737 01 Český Těšín |
25.1.2006 19.10.2015 |
|
| Spolek rodina a škola Kontešinec
Masarykovy sady 104/21, 737 01 Český Těšín |
12.10.2023 |
Soňa Baranová Český Těšín - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 9.12.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Český Těšín, Štefánikova 134/8 |
| 9.12.2025 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků Český Těšín, Štefánikova 134/8 (vymazáno) |
| 15.11.2023 | Zapsán(-a) jako člen představenstva Sdružení Rodina a škola o.s. při Základní škole a Mateřské škole Český Těšín Masarykovy sady 104 okres Karviná |
2. Soňa Baranová, okres Brno-město
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Ostatní informační činnosti j. n. Činnosti reklamních agentur Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Ostatní vzdělávání Podpůrné činnosti pro scénická umění Ostatní sportovní činnosti |
11.8.2016 |
3. Mgr. Soňa Baranová, advokátka, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Právní činnosti |
1.11.2025 |
Souhrnné informace ke jménu "Soňa Baranová"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Soňa Baranová – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Soňa Baranová?
Jméno Soňa Baranová je uvedeno v 2 společnostech.
Kolik osob se jménem Soňa Baranová je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 1 osoby jménem Soňa Baranová.
Okénko pro podnikatele

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Dvě nabídky půjčky. Rozdíl po letech 300 tisíc korun. Stačí jedna chyba a nachytáte se

Rudolf Kypta, Coface