Stanislav Sadílek - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Stanislav Sadilek v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 3 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 9 existujících společnostech a má celkem 3 aktuální záznamy a celkem 21 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 1 zaniklé společnosti.Jméno Stanislav Sadilek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Stanislav Sadílek - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Stanislav Sadílek
Praha |
Firmy: Společenství vlastníků jednotek domu Jablońová 2891, Praha 10 |
| 2. |
Stanislav Sadílek
Neratovice |
Živnost a firmy:
ASPPO - asociace pro pomoc, z.s. |
CIBIS s.r.o. (v německém jazyce CIBIS GmbH.v anglickém jazyce CIBIS Ltd.). v likvidaci |
Český knedlík s.r.o. |
... Celkem záznam u 7 firem. |
| 3. |
Stanislav Sadílek
Praha |
Firmy: NOVO 104, s.r.o. |
| 4. |
Stanislav Sadílek
okres Benešov |
Živnost |
| 5. |
Stanislav SADÍLEK
Praha |
Živnost |
| 6. |
Stanislav Sadílek
okres Benešov |
Firmy: FK Benešov z.s. |
Detaily Stanislav Sadílek - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Stanislav Sadílek, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek domu Jablońová 2891, Praha 10
Jabloňová 2891/2, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
5.10.2021 | |
| Společenství vlastníků jednotek domu Jablońová 2891, Praha 10
Jabloňová 2891/2, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
25.4.2016 5.10.2021 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Jablońová 2891, Praha 10
Jabloňová 2891/2, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
22.4.2013 25.4.2016 |
|
| Společenství vlastníků jednotek domu Jablońová 2891, Praha 10
Jabloňová 2891/2, Záběhlice (Praha 10), 106 00 Praha |
21.4.2008 22.4.2013 |
Stanislav Sadílek Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 28.12.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu Jablońová 2891, Praha 10 |
| 28.12.2023 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu Jablońová 2891, Praha 10 |
| 27.7.2016 | Člen statutárního orgánu Společenství vlastníků jednotek domu Jablońová 2891, Praha 10 (vymazáno) |
2. Stanislav Sadílek, Neratovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ASPPO - asociace pro pomoc, z.s.
Hálkova 293, 472 01 Doksy |
31.10.2016 31.10.2021 |
|
| CIBIS s.r.o. (v německém jazyce CIBIS GmbH.v anglickém jazyce CIBIS Ltd.). v likvidaci
Kaprova 14/13, Josefov, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.12.2018 |
23.2.2016 19.12.2018 |
|
| CIBIS s.r.o. (v německém jazyce CIBIS GmbH.v anglickém jazyce CIBIS Ltd.). v likvidaci
Kaprova 14/13, Josefov, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.12.2018 |
23.2.2016 19.12.2018 |
|
| CIBIS s.r.o. (v německém jazyce CIBIS GmbH.v anglickém jazyce CIBIS Ltd.). v likvidaci
Kaprova 14/13, Josefov, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.12.2018 |
10.10.2001 23.2.2016 |
|
| CIBIS s.r.o. (v německém jazyce CIBIS GmbH.v anglickém jazyce CIBIS Ltd.). v likvidaci
Kaprova 14/13, Josefov, 110 00 Praha Zaniklý subjekt: 19.12.2018 |
9.1.2001 23.2.2016 |
|
| Český knedlík s.r.o.
Hálkova 293, 472 01 Doksy |
24.5.2024 | |
| Český knedlík s.r.o.
Hálkova 293, 472 01 Doksy |
15.11.2016 29.12.2016 |
|
| Český knedlík s.r.o.
Hálkova 293, 472 01 Doksy |
15.11.2016 24.5.2024 |
|
| Investiční ALFA a.s.
Kobrova 3331/3, Smíchov, 150 00 Praha |
10.12.2007 15.6.2009 |
|
| Investiční ALFA a.s.
Kobrova 3331/3, Smíchov, 150 00 Praha |
28.6.2007 3.1.2008 |
|
| Investiční BETA a.s.
Vratislavova 4/27, Vyšehrad, 128 00 Praha |
10.12.2007 15.6.2009 |
|
| Investiční BETA a.s.
Vratislavova 4/27, Vyšehrad, 128 00 Praha |
27.6.2007 10.12.2007 |
|
| OST - trend, spol. s r.o. v likvidaci
Nad rybníkem 4, Dolní Počernice, 190 12 Praha |
28.11.1991 2.2.1993 |
|
| OST - trend, spol. s r.o. v likvidaci
Nad rybníkem 4, Dolní Počernice, 190 12 Praha |
28.11.1991 2.2.1993 |
|
| Společenství vlastníků domu Palác Alfa, Na Závěrce č.p. 1437, Neratovice
Na Závěrce 1437, 277 11 Neratovice |
1.1.2006 25.2.2016 |
|
| Společenství vlastníků domu Palác Alfa, Na Závěrce č.p. 1437, Neratovice
Na Závěrce 1437, 277 11 Neratovice |
1.1.2006 1.1.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: |
12.4.1991
Zaniklý subjekt: 2.5.2022 |
Stanislav Sadílek Neratovice - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 24.5.2024 | Společník s vkladem Český knedlík s.r.o. |
| 24.5.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (Český knedlík s.r.o.) |
| 26.4.2022 | Vymazán(-a) jako člen představenstva ASPPO - asociace pro pomoc, z.s. |
3. Stanislav Sadílek, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| NOVO 104, s.r.o.
Novodvorská 1087/104, Braník, 142 00 Praha |
25.6.2024 | |
| NOVO 104, s.r.o.
Novodvorská 1087/104, Braník, 142 00 Praha |
14.6.2016 7.10.2021 |
|
| NOVO 104, s.r.o.
Novodvorská 1087/104, Braník, 142 00 Praha |
16.9.1997 14.6.2016 |
Stanislav Sadílek Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 25.6.2024 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem (NOVO 104, s.r.o.) |
| 7.10.2021 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (NOVO 104, s.r.o. ) |
| 14.6.2016 | Společník s vkladem NOVO 104, s.r.o. |
4. Stanislav Sadílek, okres Benešov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Výroba elektronických součástek Činnosti v oblasti informačních technologií Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd Činnosti reklamních agentur Ostatní vzdělávání |
12.9.2025 |
5. Stanislav SADÍLEK, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Elektrické instalace |
20.10.1992 |
6. Stanislav Sadílek, okres Benešov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| FK Benešov z.s.
Ke Stadionu 576, 256 01 Benešov |
2.6.2016 20.6.2018 |
Souhrnné informace ke jménu "Stanislav Sadílek"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Stanislav Sadílek – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Stanislav Sadílek?
Jméno Stanislav Sadílek je uvedeno v 9 společnostech.
Kolik osob se jménem Stanislav Sadílek je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 4 osoby jménem Stanislav Sadílek.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Chcete podnikatelskou půjčku? Pak (ne)musíte zapomenout na daňovou optimalizaci