Tomáš Požár - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Tomas Pozar v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno ve 3 existujících společnostech a má celkem 2 aktuální záznamy a celkem 13 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Tomas Pozar bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Tomáš Požár - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Tomáš Požárek
Brno |
Živnost a firmy: Bulldevelop s.r.o., v likvidaci | P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci | X72 czech services group s.r.o. | |
| 2. |
Bc. Tomáš Požár
okres Klatovy |
Živnost |
| 3. |
Tomáš Požár
Praha |
Živnost |
| 4. |
Tomáš Požár
Praha |
Firmy: MLM Sport Management s.r.o. |
Detaily Tomáš Požár - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Tomáš Požárek, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bulldevelop s.r.o., v likvidaci
Příční 118/10, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 26.8.2019 |
18.8.2008 26.2.2010 |
|
| Bulldevelop s.r.o., v likvidaci
Příční 118/10, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 26.8.2019 |
5.2.2008 21.7.2016 |
|
| Bulldevelop s.r.o., v likvidaci
Příční 118/10, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 26.8.2019 |
5.2.2008 18.11.2016 |
|
| P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci
Obřanská 503/87, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.6.2025 |
23.7.2016 1.10.2020 |
|
| P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci
Obřanská 503/87, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.6.2025 |
10.8.2011 23.7.2016 |
|
| P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci
Obřanská 503/87, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.6.2025 |
11.2.2010 11.2.2010 |
|
| P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci
Obřanská 503/87, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.6.2025 |
11.2.2010 7.12.2011 |
|
| P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci
Obřanská 503/87, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.6.2025 |
5.2.2010 23.7.2016 |
|
| P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci
Obřanská 503/87, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.6.2025 |
5.2.2010 2.6.2025 |
|
| P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci
Obřanská 503/87, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.6.2025 |
10.4.2001 10.4.2001 |
|
| P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci
Obřanská 503/87, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.6.2025 |
10.4.2001 1.2.2006 |
|
| P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci
Obřanská 503/87, Maloměřice (Brno-Maloměřice a Obřany), 614 00 Brno Zaniklý subjekt: 2.6.2025 |
10.4.2001 11.2.2010 |
|
| X72 czech services group s.r.o.
Příční 118/10, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
11.6.2014 | |
| x72 s.r.o.
Příční 118/10, Zábrdovice (Brno-střed), 602 00 Brno |
25.11.2017 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Silniční nákladní doprava |
1.11.1996 |
Tomáš Požárek Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 1.10.2020 | Vymazán(-a) jako Likvidátor P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci |
| 25.11.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (x72 s.r.o.) |
| 23.7.2016 | Likvidátor P - Logistics, s.r.o. - v likvidaci |
2. Bc. Tomáš Požár, okres Klatovy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Činnosti reklamních agentur Činnosti cestovních agentur Podpůrné činnosti pro scénická umění Ostatní sportovní činnosti Poskytování ostatních osobních služeb j. n. |
12.4.2017 |
3. Tomáš Požár, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Fotografické činnosti Ostatní sportovní činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
22.4.2002 |
4. Tomáš Požár, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| MLM Sport Management s.r.o.
Jílovišťská 588, Lipence, 155 31 Praha |
25.6.2009 9.3.2012 |
Souhrnné informace ke jménu "Tomáš Požár"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Tomáš Požár – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Tomáš Požár?
Jméno Tomáš Požár je uvedeno v 3 společnostech.
Kolik osob se jménem Tomáš Požár je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Tomáš Požár.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod