Tomáš Tatýrek - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Tomas Tatyrek v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 7 existujících společnostech a má celkem 7 aktuálních záznamů a celkem 14 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Tomas Tatyrek bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 1 osobu.
Tomáš Tatýrek - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. arch. Tomáš Tatýrek
okres Havlíčkův Brod |
Živnost a firmy: ENERGY ENGINEERING s.r.o. | Terannos s.r.o. |
| 2. |
Tomáš Tatyrek
Praha |
Živnost a firmy:
AVELIA s.r.o. |
Čedok a.s. |
Odien AV III, a.s. v likvidaci |
... Celkem záznam u 7 firem. |
| 3. |
Tomáš Tatýrek
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
Detaily Tomáš Tatýrek - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. arch. Tomáš Tatýrek, okres Havlíčkův Brod
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ENERGY ENGINEERING s.r.o.
K višňovce 1543/3, Radotín, 153 00 Praha |
8.4.2016 | |
| ENERGY ENGINEERING s.r.o.
K višňovce 1543/3, Radotín, 153 00 Praha |
8.4.2016 | |
| Terannos s.r.o.
K višňovce 1543/3, Radotín, 153 00 Praha |
19.3.2008 | |
| Terannos s.r.o.
K višňovce 1543/3, Radotín, 153 00 Praha |
19.3.2008 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Příprava staveniště Truhlářské práce Ubytování Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Inženýrské činnosti a související technické poradenství Činnosti reklamních agentur Specializované návrhářské činnosti Fotografické činnosti Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
8.12.2015 |
Ing. arch. Tomáš Tatýrek okres Havlíčkův Brod - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 8.4.2016 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 1,-Kč, podíl: 100 % (ENERGY ENGINEERING s.r.o.) |
| 8.4.2016 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (ENERGY ENGINEERING s.r.o.) |
| 19.3.2008 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 200 000,-Kč, podíl: 100 % (Terannos s.r.o.) |
2. Tomáš Tatyrek, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| AVELIA s.r.o.
Šlikova 550/6, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
12.8.2016 | |
| AVELIA s.r.o.
Šlikova 550/6, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
10.5.2007 | |
| AVELIA s.r.o.
Šlikova 550/6, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
10.5.2007 12.8.2016 |
|
| AVELIA s.r.o.
Šlikova 550/6, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
10.5.2007 12.8.2016 |
|
| Čedok a.s.
Vinohradská 2577/178, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha |
30.6.2016 22.11.2016 |
|
| Čedok a.s.
Vinohradská 2577/178, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha |
12.6.2008 13.1.2014 |
|
| Čedok a.s.
Vinohradská 2577/178, Vinohrady (Praha 3), 130 00 Praha |
10.12.2007 13.8.2008 |
|
| Odien AV III, a.s. v likvidaci
Beranových 140, Letňany, 199 00 Praha Zaniklý subjekt: 8.11.2019 |
17.10.2011 29.5.2014 |
|
| Odien AV III, a.s. v likvidaci
Beranových 140, Letňany, 199 00 Praha Zaniklý subjekt: 8.11.2019 |
17.10.2007 17.10.2011 |
|
| Odien AV IV, a.s.
Beranových 140, Letňany, 199 00 Praha |
25.3.2012 27.5.2014 |
|
| Odien AV IV, a.s.
Beranových 140, Letňany, 199 00 Praha |
25.3.2011 25.3.2012 |
|
| Odien Real Estate a.s.
Beranových 140, Letňany, 199 00 Praha |
27.6.2011 12.8.2016 |
|
| Odien Real Estate a.s.
Beranových 140, Letňany, 199 00 Praha |
27.6.2011 30.8.2016 |
|
| Odien Real Estate a.s.
Beranových 140, Letňany, 199 00 Praha |
27.6.2008 27.6.2011 |
|
| REBUTIA s.r.o. v likvidaci
Loretánské náměstí 109/3, Hradčany (Praha 1), 118 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.11.2018 |
20.12.2006 22.3.2007 |
|
| REBUTIA s.r.o. v likvidaci
Loretánské náměstí 109/3, Hradčany (Praha 1), 118 00 Praha Zaniklý subjekt: 16.11.2018 |
15.12.2006 21.3.2007 |
|
| Společenství vlastníků jednotek v domě čp. 550 ve Šlikově ulici 6, Praha 6 - Břevnov
Šlikova 550/6, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha |
17.5.2016 |
ŽIVNOSTI
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) | |
|---|---|---|
| Detail živnosti | Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Obory činnosti: Smíšené hospodářství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
10.6.1993 |
Tomáš Tatyrek Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 16.12.2016 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Čedok a.s. |
| 2.9.2016 | Vymazán(-a) jako člen dozorčí rady Odien Real Estate a.s. |
| 12.8.2016 | Člen dozorčí rady AVIA, a.s. |
3. Tomáš Tatýrek, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních |
30.6.2021 |
Souhrnné informace ke jménu "Tomáš Tatýrek"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Tomáš Tatýrek – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Tomáš Tatýrek?
Jméno Tomáš Tatýrek je uvedeno v 7 společnostech.
Kolik osob se jménem Tomáš Tatýrek je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Tomáš Tatýrek.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface