VÁCLAV KUBEŠ - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vaclav Kubes v rejstřících
V existujících společnostech jsou zapsané 2 různé osoby. Jméno bylo nebo je zapsáno v 17 existujících společnostech a má celkem 5 aktuálních záznamů a celkem 54 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno v 15 zaniklých společnostech.Jméno Vaclav Kubes bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 15 různých osob.
VÁCLAV KUBEŠ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Václav Kubeš
Praha |
Firmy: amausfeed s.r.o. | AVACOM s.r.o. |
| 2. |
MUDr. VÁCLAV KUBEŠ
Brno |
Firmy: Klub vojenské historie 7.Rota, zapsaný spolek | VA-BIOS, s.r.o. |
| 3. |
Václav Kubeš
okres Strakonice |
Živnost |
| 4. |
Václav Kubeš
okres Český Krumlov |
Živnost |
| 5. |
Václav Kubeš
okres Most |
Živnost |
| 6. |
VÁCLAV KUBEŠ
okres Plzeň-jih |
Podnikatel fyz. osoba |
| 7. |
Václav Kubeš
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 8. |
Václav Kubeš
okres Praha-východ |
Živnost |
| 9. |
Václav Kubeš
okres Jindřichův Hradec |
Živnost |
| 10. |
Václav Kubeš
okres Hlavní město Praha |
Živnost |
| 11. |
Václav Kubeš
Praha |
Živnost |
| 12. |
Václav Kubeš
Štětí |
Živnost |
| 13. |
Václav Kubeš
okres Mladá Boleslav |
Živnost |
| 14. |
Václav Kubeš
Dnešice |
Živnost |
| 15. |
Václav Kubeš
Milovice |
Živnost |
| 16. |
Václav Kubeš
Dnešice |
Živnost |
| 17. |
Václav Kubeš
České Budějovice |
Živnost |
| 18. |
Ing. Václav Kubeš
Praha |
Firmy: ČALONA, družstvo | Českomoravská myslivecká jednota, z.s. - obvodní myslivecký spolek Praha 8 | Společenství vlastníků Paláskova 1107, Praha 8 |
| 19. |
Václav Kubeš
Liberec |
Firmy:
Apartmány na svahu - Společenství vlastníků domu č.p. 302, Bedřichov |
J E S I S, s.r.o., v likvidaci |
JEŠTĚDSKÁ STAVEBNÍ s.r.o. |
... Celkem záznam u 6 firem. |
| 20. |
Václav Kubeš
okres Klatovy |
Firmy:
Bohemia Metal-Work s.r.o. |
Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Měčín |
EXPERT COMPANY s.r.o. |
... Celkem záznam u 17 firem. |
| 21. |
Václav Kubeš
okres České Budějovice |
Firmy: ELROY s.r.o. |
| 22. |
Václav Kubeš
Litvínov |
Firmy: S.T. Agency s.r.o. v likvidaci |
Detaily VÁCLAV KUBEŠ - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Václav Kubeš, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| amausfeed s.r.o.
Varšavská 715/36, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
11.4.2025 | |
| amausfeed s.r.o.
Varšavská 715/36, Vinohrady (Praha 2), 120 00 Praha |
11.4.2025 | |
| AVACOM s.r.o.
Hrdlívská 238, 273 05 Smečno |
16.12.1997 31.7.2002 |
Václav Kubeš Praha - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 11.4.2025 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 19 000,-Kč, podíl: 100 % (amausfeed s.r.o.) |
| 11.4.2025 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (amausfeed s.r.o.) |
| 31.7.2002 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (AVACOM s.r.o. ) |
2. MUDr. VÁCLAV KUBEŠ, Brno
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Klub vojenské historie 7.Rota, zapsaný spolek
Navrátilova 842/8A, Žabovřesky, 616 00 Brno |
20.4.2016 | |
| VA-BIOS, s.r.o.
Navrátilova 842/8A, Žabovřesky, 616 00 Brno |
20.10.2017 | |
| VA-BIOS, s.r.o.
Navrátilova 842/8A, Žabovřesky, 616 00 Brno |
26.9.2014 | |
| VA-BIOS, s.r.o.
Navrátilova 842/8A, Žabovřesky, 616 00 Brno |
26.9.2014 20.10.2017 |
|
| VA-BIOS, s.r.o.
Navrátilova 842/8A, Žabovřesky, 616 00 Brno |
26.9.2014 20.10.2017 |
MUDr. VÁCLAV KUBEŠ Brno - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 20.10.2017 | Zapsán(-a) jako společník s vkladem , vklad: 14 700,-Kč, podíl: 49 % (VA-BIOS, s.r.o.) |
| 20.10.2017 | Zapsán(-a) jako člen statutárního orgánu, jednatel (VA-BIOS, s.r.o.) |
| 20.10.2017 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (VA-BIOS, s.r.o. ) |
3. Václav Kubeš, okres Strakonice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Ostatní vzdělávání |
30.3.2016 |
4. Václav Kubeš, okres Český Krumlov
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
12.12.2018 |
5. Václav Kubeš, okres Most
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba strojů a zařízení j. n. Příprava staveniště |
25.6.2019 |
6. VÁCLAV KUBEŠ, okres Plzeň-jih
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Obory činnosti: Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Destilace, rektifikace a míchání lihovin Ubytování Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n. Velkoobchod a maloobchod |
19.9.1990 |
7. Václav Kubeš, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona |
8.4.2024 |
8. Václav Kubeš, okres Praha-východ
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Maloobchod v nespecializovaných prodejnách Univerzální administrativní činnosti |
17.12.2024 |
9. Václav Kubeš, okres Jindřichův Hradec
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků |
4.5.1994 |
10. Václav Kubeš, okres Hlavní město Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Chov zvířat pro zájmový chov Velkoobchod s živými zvířaty Silniční nákladní doprava Velkoobchod a maloobchod |
11.4.1995 |
11. Václav Kubeš, Praha
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Maloobchod v nespecializovaných prodejnách |
26.10.1994 |
12. Václav Kubeš, Štětí
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků Příprava staveniště Instalace vody, odpadu, plynu, topení a klimatizace |
15.1.1998 |
13. Václav Kubeš, okres Mladá Boleslav
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Instalace průmyslových strojů a zařízení Kompletační a dokončovací práce Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost |
31.8.1999 |
14. Václav Kubeš, Dnešice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků |
2.12.2002 |
15. Václav Kubeš, Milovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Opravy přístrojů a zařízení převážně pro domácnost, dům a zahradu |
1.7.2009 |
16. Václav Kubeš, Dnešice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů |
1.6.2008 |
17. Václav Kubeš, České Budějovice
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití Příprava staveniště Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení Skladování a vedlejší činnosti v dopravě Ubytování Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí Univerzální administrativní činnosti Činnosti autoškol a jiných škol řízení Velkoobchod a maloobchod |
5.12.2011 |
18. Ing. Václav Kubeš, Praha
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ČALONA, družstvo
Chlumova 5429/1a, 586 01 Jihlava |
25.11.1997 22.10.1998 |
|
| ČALONA, družstvo
Chlumova 5429/1a, 586 01 Jihlava |
1.1.1993 25.11.1997 |
|
| Českomoravská myslivecká jednota, z.s. - obvodní myslivecký spolek Praha 8
Pod Vlachovkou 494/19, Libeň (Praha 8), 182 00 Praha |
14.7.2020 14.7.2025 |
|
| Českomoravská myslivecká jednota, z.s. - obvodní myslivecký spolek Praha 8
Pod Vlachovkou 494/19, Libeň (Praha 8), 182 00 Praha |
27.4.2015 14.7.2020 |
|
| Českomoravská myslivecká jednota, z.s. - obvodní myslivecký spolek Praha 8
Pod Vlachovkou 494/19, Libeň (Praha 8), 182 00 Praha |
27.4.2015 6.11.2017 |
|
| Společenství vlastníků Paláskova 1107, Praha 8
Paláskova 1107/2, Kobylisy, 182 00 Praha |
14.3.2007 8.3.2010 |
19. Václav Kubeš, Liberec
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Apartmány na svahu - Společenství vlastníků domu č.p. 302, Bedřichov
č.p. 302, 468 12 Bedřichov |
6.4.2019 31.7.2019 |
|
| J E S I S, s.r.o., v likvidaci
Česká Lípa Zaniklý subjekt: 20.3.2010 |
21.12.1995 20.3.2002 |
|
| JEŠTĚDSKÁ STAVEBNÍ s.r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
8.7.2008 17.10.2015 |
|
| JEŠTĚDSKÁ STAVEBNÍ s.r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
8.7.2008 23.11.2020 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
1.12.2018 30.9.2020 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
14.1.2015 2.1.2020 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
12.5.2010 14.1.2015 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
1.4.2005 12.5.2010 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
10.6.2003 1.4.2005 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
8.1.2002 10.6.2003 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
9.6.2000 8.1.2002 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
31.12.1992 9.6.2000 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
31.12.1992 9.6.2000 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
1.5.1991 12.5.2010 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
1.5.1991 14.1.2015 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
1.5.1991 31.12.1992 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
1.5.1991 5.3.2018 |
|
| Ještědská stavební společnost spol. s r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
1.5.1991 31.12.1992 |
|
| JSS RD Bedřichov s.r.o.
Selská 517, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec |
15.10.2015 23.11.2020 |
|
| RABAT STAVEBNINY LIBEREC, s.r.o.
Liberec Zaniklý subjekt: 26.8.2013 |
15.10.1996 19.5.1998 |
20. Václav Kubeš, okres Klatovy
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| Bohemia Metal-Work s.r.o.
Roupov Zaniklý subjekt: 19.11.2011 |
3.3.2010 19.11.2011 |
|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Měčín
Farní 43, 340 12 Měčín |
25.1.2020 25.1.2025 |
|
| Český svaz včelařů, z.s., základní organizace Měčín
Farní 43, 340 12 Měčín |
30.1.2014 25.1.2020 |
|
| EXPERT COMPANY s.r.o.
Hlávkova 56, 334 01 Přeštice |
31.7.2016 30.11.2020 |
|
| EXPERT COMPANY s.r.o.
Hlávkova 56, 334 01 Přeštice |
17.3.2010 31.7.2016 |
|
| EXPERT COMPANY s.r.o.
Hlávkova 56, 334 01 Přeštice |
17.3.2010 31.7.2016 |
|
| EXPERT COMPANY s.r.o.
Hlávkova 56, 334 01 Přeštice |
17.3.2010 9.11.2020 |
|
| KANAFAS, spol. s r.o.
Postřekov Zaniklý subjekt: 29.12.2015 |
21.10.2002 13.10.2005 |
|
| LUNAR spol. s r.o.
č.p. 309, 348 02 Stráž Zaniklý subjekt: 20.3.2018 |
21.9.2007 29.12.2010 |
|
| MANITOBA spol. s r.o.
Vavřinecká 47, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice Zaniklý subjekt: 30.11.2016 |
6.2.2008 30.11.2016 |
|
| Melagris - Plus, s.r.o.
Malý Bor Zaniklý subjekt: 4.3.2014 |
7.10.2009 4.3.2014 |
|
| OPTIMA - střešní systémy, s.r.o.
Plzeň Zaniklý subjekt: 4.4.2018 |
31.1.2007 12.12.2012 |
|
| PLZEŇSKÁ ZNALECKÁ s.r.o. v likvidaci
Karlovarská 420/103, Bolevec, 323 00 Plzeň Zaniklý subjekt: 13.9.2023 |
31.7.2016 13.9.2023 |
|
| PLZEŇSKÁ ZNALECKÁ s.r.o. v likvidaci
Karlovarská 420/103, Bolevec, 323 00 Plzeň Zaniklý subjekt: 13.9.2023 |
2.11.2011 31.7.2016 |
|
| Průmstav Develop s.r.o.
alej Svobody 881/56, Severní Předměstí, 323 00 Plzeň Zaniklý subjekt: 27.8.2019 |
24.5.2010 24.5.2010 |
|
| Přeštická rozvojová s.r.o.
Rubešova 565/25, Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany), 326 00 Plzeň |
29.7.2016 15.11.2021 |
|
| Přeštická rozvojová s.r.o.
Rubešova 565/25, Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany), 326 00 Plzeň |
29.7.2016 12.2.2024 |
|
| SÁDEK DÍLY s.r.o. v likvidaci
Akademika Heyrovského 1178/6, 500 03 Hradec Králové Zaniklý subjekt: 4.7.2024 |
10.5.2006 29.10.2008 |
|
| SOLVE s.r.o. v likvidaci
Stropčice 26, 340 12 Švihov Zaniklý subjekt: 29.4.2017 |
28.6.2010 28.6.2010 |
|
| STS Přeštice, a.s.
Husova 380, 334 01 Přeštice |
30.6.2011 31.12.2013 |
|
| ŠKODA ELCAR s.r.o.
Ejpovice Zaniklý subjekt: 10.10.2017 |
15.8.2001 24.6.2003 |
|
| Zemědělské družstvo Měčín, družstvo
č.p. 202, 340 12 Měčín |
11.11.2002 3.6.2005 |
|
| ZS PROFIAGRO, a. s. v likvidaci
Hlávkova 56, 334 01 Přeštice Zaniklý subjekt: 1.6.2017 |
5.1.2006 5.4.2011 |
21. Václav Kubeš, okres České Budějovice
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ELROY s.r.o.
K Dolíčku 2285, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice |
3.5.1995 21.12.2011 |
22. Václav Kubeš, Litvínov
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| S.T. Agency s.r.o. v likvidaci
Karlovo náměstí 290/16, Nové Město (Praha 2), 120 00 Praha Zaniklý subjekt: 10.4.2025 |
26.5.2014 23.8.2015 |
Souhrnné informace ke jménu "VÁCLAV KUBEŠ"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu VÁCLAV KUBEŠ – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno VÁCLAV KUBEŠ?
Jméno VÁCLAV KUBEŠ je uvedeno v 17 společnostech.
Kolik osob se jménem VÁCLAV KUBEŠ je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 7 osoby jménem VÁCLAV KUBEŠ.
Okénko pro podnikatele

Jakub Nečas, ZOXO Financial
Jak se posuzuje bonita a proč banka může říct na žádost o půjčku NE

Týna Kaucká, Software602
59 035 cestovních příkazů bez obíhání kanceláří. Olomoucký kraj poslal služební cesty do digitálu

Rudolf Kypta, Coface