Václav Mačát - rejstříky, události
Statistické údaje o jméně Vaclav Macat v rejstřících
V existujících společnostech je zapsána 1 osoba. Jméno bylo nebo je zapsáno v 7 existujících společnostech a má celkem 1 aktuální záznam a celkem 33 historických záznamů. Jméno bylo zapsáno ve 2 zaniklých společnostech.Jméno Vaclav Macat bylo či je zapsáno v živnostenském rejstříku, celkem se jedná o 2 různé osoby.
Václav Mačát - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci, živnostenský rejstřík *
| 1. |
Ing. Václav Mačát
Moravská Třebová |
Firmy:
OR-CZ spol. s r.o. |
ORM spol. s r.o. |
OR-NEXT spol. s r.o. |
... Celkem záznam u 9 firem. |
| 2. |
Václav Mačát
okres Svitavy |
Živnost |
| 3. |
Ing. Václav Mačát
okres Svitavy |
Živnost |
| 4. |
Ing. Václav Mačát
Moravská Třebová |
Firmy: ORM spol. s r.o. |
Detaily Václav Mačát - firmy, obchodní rejstřík, živnostníci:
1. Ing. Václav Mačát, Moravská Třebová
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| OR-CZ spol. s r.o.
Gorazdova 1477/2, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
27.1.2015 7.6.2019 |
|
| OR-CZ spol. s r.o.
Gorazdova 1477/2, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
29.1.2005 27.1.2015 |
|
| OR-CZ spol. s r.o.
Gorazdova 1477/2, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
6.2.2004 29.1.2005 |
|
| OR-CZ spol. s r.o.
Gorazdova 1477/2, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
24.11.1997 6.2.2004 |
|
| OR-CZ spol. s r.o.
Gorazdova 1477/2, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
22.1.1996 24.11.1997 |
|
| OR-CZ spol. s r.o.
Gorazdova 1477/2, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
12.5.1995 22.1.1996 |
|
| OR-CZ spol. s r.o.
Gorazdova 1477/2, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
17.3.1993 12.5.1995 |
|
| OR-CZ spol. s r.o.
Gorazdova 1477/2, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
17.3.1993 27.1.2015 |
|
| OR-CZ spol. s r.o.
Gorazdova 1477/2, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
17.3.1993 12.5.1995 |
|
| OR-CZ spol. s r.o.
Gorazdova 1477/2, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
17.3.1993 30.9.2025 |
|
| ORM spol. s r.o.
Hlinky 40/102, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
18.9.1997 21.1.2011 |
|
| OR-NEXT spol. s r.o.
Hlinky 40/102, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
8.7.2008 21.7.2015 |
|
| OR-NEXT spol. s r.o.
Hlinky 40/102, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
19.4.2002 20.2.2008 |
|
| ORP spol. s r.o. v likvidaci
Praha Zaniklý subjekt: 30.10.2010 |
31.12.1991 30.10.2010 |
|
| ORZ spol. s r. o. - v likvidaci
Zarámí 4077, 760 01 Zlín |
16.9.1993 | |
| PRAGA IMPEX, spol. s r.o. - v likvidaci
Mlýnská 326/13, Trnitá (Brno-střed), 602 00 Brno Zaniklý subjekt: 30.3.2022 |
31.8.2004 20.12.2006 |
|
| Svaz lyžařů České republiky z.s.
Cukrovarnická 483/42, Střešovice, 162 00 Praha |
25.5.2019 14.5.2022 |
|
| Svaz lyžařů České republiky z.s.
Cukrovarnická 483/42, Střešovice, 162 00 Praha |
25.5.2018 25.5.2019 |
|
| Svaz lyžařů České republiky z.s.
Cukrovarnická 483/42, Střešovice, 162 00 Praha |
24.5.2014 24.5.2018 |
|
| VHOS, a. s.
Nádražní 1430/6, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
27.1.2015 27.1.2019 |
|
| VHOS, a. s.
Nádražní 1430/6, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
14.9.2010 6.8.2014 |
|
| VHOS, a. s.
Nádražní 1430/6, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
14.9.2010 27.1.2015 |
|
| VHOS, a. s.
Nádražní 1430/6, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
13.7.2009 9.12.2010 |
|
| VHOS, a. s.
Nádražní 1430/6, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová |
6.4.2009 13.7.2009 |
|
| winimija s.r.o.
Pod višňovkou 1662/21, Krč, 140 00 Praha |
17.8.2019 13.9.2023 |
|
| winimija s.r.o.
Pod višňovkou 1662/21, Krč, 140 00 Praha |
21.8.2001 17.8.2019 |
|
| winimija s.r.o.
Pod višňovkou 1662/21, Krč, 140 00 Praha |
27.2.1998 21.8.2001 |
|
| winimija s.r.o.
Pod višňovkou 1662/21, Krč, 140 00 Praha |
4.4.1997 20.12.2004 |
|
| winimija s.r.o.
Pod višňovkou 1662/21, Krč, 140 00 Praha |
4.4.1997 27.2.1998 |
|
| winimija s.r.o.
Pod višňovkou 1662/21, Krč, 140 00 Praha |
8.8.1994 4.4.1997 |
|
| winimija s.r.o.
Pod višňovkou 1662/21, Krč, 140 00 Praha |
8.8.1994 4.4.1997 |
Ing. Václav Mačát Moravská Třebová - události, poslední změny v rejstřících
| Datum | Události, změny |
|---|---|
| 26.11.2025 | Vymazán(-a) jako člen statutárního orgánu OR-CZ spol. s r.o. |
| 13.9.2023 | Vymazán(-a) jako společník s vkladem (OR-CP s.r.o. ) |
| 22.6.2022 | Vymazán(-a) jako člen představenstva Svaz lyžařů České republiky z.s. |
2. Václav Mačát, okres Svitavy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Činnosti reklamních agentur Ostatní sportovní činnosti Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n. |
22.2.2021 |
3. Ing. Václav Mačát, okres Svitavy
| Právní forma a obory činnosti | Od (-Do) |
|---|---|
|
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Obory činnosti: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost Velkoobchod a maloobchod |
30.11.1990 |
4. Ing. Václav Mačát, Moravská Třebová
FIRMY
| Společnost | Funkce | Od (-Do) |
|---|---|---|
| ORM spol. s r.o.
Hlinky 40/102, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
1.8.2025 1.10.2025 |
|
| ORM spol. s r.o.
Hlinky 40/102, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
27.9.2016 1.8.2025 |
|
| ORM spol. s r.o.
Hlinky 40/102, Pisárky (Brno-střed), 603 00 Brno |
21.1.2011 27.9.2016 |
Souhrnné informace ke jménu "Václav Mačát"
Provozovatel aplikace neručí za aktuálnost, úplnost a bezchybnost zobrazovaných informací a nenese zodpovědnost za jejich použití. Pro získání oficiálních informací použijte stránky justice.cz, registr ARES nebo Czechpoint.
Zdroje dat a ochrana osobních údajů
Kurzy.cz zobrazují pouze údaje z otevřených dat, z informací zveřejněných orgány veřejné správy nebo z databází, které zpracováváme jako zpracovatel na základě smlouvy s jiným správcem (např. ŽivéFirmy.cz). Osobní údaje jsou zveřejňovány v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR) a zákonem č. 110/2019 Sb. Podrobnosti o rozsahu zpracování a právech subjektů údajů najdete v dokumentu „Zpracování osobních údajů z veřejných zdrojů“.
Žádosti, námitky a opravy
Žádosti a připomínky ke zveřejněným údajům posílejte na info@kurzy.cz. Protože údaje nepřebíráme přímo od subjektů údajů, ale z veřejných zdrojů, nemusíme být schopni Vás jednoznačně identifikovat jen podle jména a příjmení. Pro urychlení prosím uveďte i bližší identifikaci (např. adresu, datum narození) nebo odkaz na konkrétní stránku Kurzy.cz, kde jste uvedeni.
Pokud zjistíte nesoulad s původním rejstříkem, napište nám na info@kurzy.cz a uveďte stránku a případně IČ subjektu. Je-li chyba už ve zdrojovém rejstříku, obraťte se na příslušnou instituci uvedenou na stránce „Kontakty a zdroje“, aby mohla být oprava promítnuta i do dalších navázaných databází.
Otázky a odpovědi ke jménu Václav Mačát – firma, živnost
V kolika společnostech se vyskytuje jméno Václav Mačát?
Jméno Václav Mačát je uvedeno v 7 společnostech.
Kolik osob se jménem Václav Mačát je zapsáno v rejstřících firem nebo živnostníků?
V obchodním nebo živnostenském rejstříku jsou zapsány 2 osoby jménem Václav Mačát.
Okénko pro podnikatele

Rudolf Kypta, Coface

Jakub Nečas, ZOXO Financial

Týna Kaucká, Software602
Všimli jste si? Formuláře na úřadech najednou vypadají skoro stejně. Tohle je důvod